Al Wahda Club (Saúdská Arábie)

 

Beauguel po odchodu z Plzně získal angažmá v Saúdské Arábii

Nejlepší střelec uplynulého ročníku první FORTUNA:LIGY Jean-David Beauguel bude po odchodu z Plzně působit v Saúdské Arábii. Třicetiletý francouzský útočník se stal posilou nováčka tamní nejvyšší soutěže FC Wehda. Klub z Mekky to oznámil na sociálních sítích.  
19.06. | Aktuality | 185 komentářů
14.10.2020 Hernâni odešel do Saúdské Arábie
Hernâni nehraje roli v letošních plánech Levante a ze španělského klubu odchází. Portugalské křídlo zamířilo do Saúdské Arábie, konkrétně na hostování do celku Al Wahda. (transfermarkt.de)
06.09.2020 Al Wahdu povede trenér Vieira
Ivo Vieira má nové trenérské angažmá. Čtyřiačtyřicetiletý lodivod, jenž naposledy vedl Vitórii SC Guimarães, povede Al Wahda ze Saudské Arábie, s nímž podepsal roční smlouvu s opcí. (abola.pt)
29.07.2019 Adénon zkusí štěstí v Saúdské Arábii
Khaled Adénon odešel z Amiens a nově bude hrát v Saúdské Arábii, do svých služeb ho získal celek Al Wahda. Africký obránce měl ve Francii smlouvu ještě na jeden rok, vedení ho ale nakonec uvolnilo bez nároku na odstupné. (lequipe.fr)
22.03.2019 Mido po třech měsících přišel o práci
Bez angažmá je v Evropě velmi dobře známý útočník Mido. Někdejší egyptský fotbalista v minulosti hrával za Ajax nebo Tottenham a po ukončení aktivní kariéry se stal trenérem. Od prosince loňského roku pracoval v Saúdské Arábii pro celek Al Wahda a nyní byl propuštěn. Mido byl jedním fanouškem vyzván k rezignaci, na tento požadavek zareagoval tím, že příznivce slovně inzultoval. (dailymail.co.uk)
02.06.2018 Çolak odchází do Saúdské Arábie
Emre Çolak přestoupil z Deportiva La Coruña do celku Al Wahda ze Saúdské Arábie. Turecký záložník měl v galicijském celku smlouvu a odchází jenom za jeden milion eur, na tuto částku byla po sestupu z LaLigy automaticky snížena výstupní klauzule. (marca.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci