Valencia CF Španělsko - Valencia CF - Zprávy

Návrat na Mestallu Valencii body nepřinesl. Uzdravený železný muž přispěl klíčovou asistencí

Valencia se po třech po sobě jdoucích zápasech odehraných na hřištích soupeřů vrátila ve 21. kole LaLigy před vlastní fanoušky porážkou 1:2 od Bilbaa. Po třech duelech bez vstřelené branky se za domácí celek prosadil už v 17. minutě Samu Castillejo. Baskové se dočkali vyrovnání ještě v první půli, když se po krásné individuální akci prosadil Nico Williams. Druhou půli okořenil návrat Iňakiho Williamse, jenž před nucenou dvouzápasovou pauzou odehrál v dresu Athletiku neuvěřitelných 251 ligových utkání v řadě. Ghanský reprezentant krátce po příchodu na trávník přihrál Oihanu Sancetovi na rozhodující gól.

Žalostně střílející Valencia chce ukončit sérii tří porážek proti Athleticu

Valencia stále nedokázala vybřednout z enormních potíží, které ji trápí nejen v této sezoně. Zejména po stránce ofenzivy se Los Che nedaří a prohráli už ve čtyřech duelech po sobě. Zabere léčba náhradním trenérem Vorem proti taktéž nekonzistentnímu Athleticu?

Valencia prodloužila krizi, Gironě výhru zařídil Borja García

Ani odvolání Gennara Gattusa zatím Valencii nepomohlo a tradiční španělský celek prohrál i v Gironě. Na Estadi Municipal de Montilivi padl jediný gól, o ten se postaral po změně stran Borja García. Los Che už se nebezpečně přiblížili sestupu.

Zvedne se Valencia po odvolání Gattusa proti Gironě?

Týmy Girony a hostující Valencie si to v neděli po čtvrté hodině rozdají v duelu dvacátého kola španělské LaLigy. Oba týmy se po devatenácti zápasech nacházejí v dolní polovině tabulky, navíc se jim v poslední době nedaří a formu by na svou stranu chtěli převrátit právě v utkání na Montilivi.

Real Madrid porazil Valencii a snížil ztrátu na první místo

V netradiční čtvrteční dohrávce LaLigy porazil obhájce titulu Real Madrid hosty z Valencie 2:0 a snížil ztrátu na první Barcelonu na pět bodů. Bílý balet byl po celý zápas lepším týmem a Los Che vlastně do ničeho nepustil. První branku madridského velkoklubu obstaral Marco Asensio, tu druhou přidal hned vzápětí Vinícius Júnior.

Real potřebuje snížit náskok Barcelony, proti němu opět stojí Voro

Real Madrid v minulém kole selhal a jen remizoval, čímž umožnil Barceloně navýšit její náskok na čele tabulky. Ve čtvrtek večer bude mít Bílý balet šanci reagovat, protože jej čeká dohrávka odloženého 17. kola LaLigy proti Valencii. A v tomhle klubu rozhodně zdaleka ne všechno funguje.

Valencia reaguje na výsledkové trápení, Gattuso už nebude trenérem

Gennaro Gattuso po sedmi měsících končí jako trenér Valencie. Obě strany se vzhledem k neuspokojivým výsledkům a neaktivitě na přestupovém trhu dohodly na ukončení spolupráce...

Valencia prohrála ve Valladolidu, tlak na Gattusa roste

Špatné období prožívá po novém roce Valencia. Po vyřazení z Copa del Rey byli její fanoušci nuceni spolknout další hořkou pilulku, a to díky porážce ve Valladolidu. Domácí celek zvítězil po jediné brance Cyla Larina z 90. minuty.

Valencia se po pohárovém fiasku chce vzchopit na půdě Valladolidu

Valencia zažila smolné utkání v poháru a své účinkování v něm ukončila neslavně. O to větší chuť bude mít v ligovém střetu s Valladolidem. A "Netopýři" v něm budou opět jasným favoritem, neboť Valladolid prohrává jeden duel za druhým.

Odveta za loňské semifinále se povedla, třetím semifinalistou Copa del Rey je Athletic

Barcelonu a Osasunu doplnil v semifinále Španělského poháru ve čtvrtek večer Athletic Club. Celek z Baskicka si dokázal poradit s Valencií v poměru 3:1, čímž jí oplatil loňské vyřazení v semifinále této soutěže. Prosadili se Muniain, Nico Williams a Vesga, jediný gól Los che si do vlastní sítě vstřelila legenda Athleticu, Oscar de Marcos.

Cesta do semifinále Copa del Rey vede pro Bilbao přes nepříjemnou Valencii

Ve třetím čtvrtfinálovém utkání Španělského poháru si to o postup mezi nejlepší čtyřku rozdají týmy Valencie a Athletic Clubu. Na Estádio Mestalla se tak ve čtvrtek večer můžeme těšit na lítý boj mezi dvanáctým celkem LaLigy, který bude hájit domácí půdu a osmým Bilbaem. Ani jeden z týmů se v novém roce nepotýká zrovna s nejoslnivější formou, o to důležitější je proto pro každého z nich úspěch v prestižním Copa del Rey.

Poločasová přestřelka bez vítěze. Almería si i kvůli penaltovému zkratu odvezla z Valencie bod

Fotbalisté Valencie remizovali v 18. kole LaLigy na svém hřišti s Almeríí 2:2, a prodloužili tak čekání na výhru na tři ligové zápasy. Utkání mohl gólově otevřít v první půli Largie Ramazani, jenž však z penaltového puntíku trefil pouze tyč. S brankami se roztrhl pytel až po změně stran, když se prosadili hned čtyři různí střelci. Poslední slovo z nich měl hostující Francisco Portillo, který premiérovou trefou v sezoně rozhodl o zisku teprve třetího venkovního bodu svého týmu v ročníku.

Valencia přivítá na Estadio Mestalla Almeríi

Osmnácté kolo LaLigy Santander zakončí pondělní dohrávka mezi Valencií a Almerií. A bude to jistě souboj velmi ostrý, oba soupeře totiž v tabulce dělí pouhý jeden bod. Uspěje po dvou prohrách v řadě tým Gennara Gattusa, nebo se budou radovat hosté, kteří v minulém kole nečekaně obrali o body madridské Atlético?

Real Madrid po penaltách vyřadil bojovnou Valencii

Real Madrid se docela nadřel, protože houževnatá Valencia mu nedala nic zadarmo. Utkání dokonce dotáhla až na penalty, jenže dva její hráči je neproměnili.

Real Madrid začne boj o třináctý Superpohár proti Valencii

Saúdská Arábie bude opět hostit španělský Superpohár a přivítá všechny čtyři jeho účastníky. Jako první se o účast ve finále poperou týmy Realu Madrid a Valencie. A dlouhý seznam jejich vzájemných bitev naznačuje, že i tahle podívaná by mohla stát za to.