Černomorec Oděsa Ukrajina - Černomorec Oděsa - Zprávy

Preview: Černomorec Oděsa - PSV Eindhoven

Fotbalisté PSV Eindhoven naprosto senzačně prohráli v prvním kole základních skupin doma s bulharským celkem Ludogorec Razgrad v poměru 0:2 a nyní se pokusí zaváhání odčinit na půdě spolufavorita skupiny z Oděsy. PSV letos předvádí velmi nevyrovnané výkony a těžko odhadovat, jestli dokáže ukrajinský výběr překvapit.

Dinamo Záhřeb - Černomorec Oděsa 1:2

Nováček Evropské ligy Černomorec Oděsa si z horké chorvatské půdy odváží za vítězství 2:1 všechny body. Průběh utkání přitom vesměs napovídá, kdo byl na hřišti v tu dobu svým pánem. Dinamo sice poslal do vedení ve 43. minutě Fernandes, ve druhé půli lepší hosté však zásluhou Antonova a Dja Djedjého strhli vítězství na svou stranu.

Preview: Dinamo Záhřeb - Černomorec Oděsa

Dinamo Záhřeb musí vzít po neúspěšném play-off Ligy mistrů zavděk alespoň Evropskou ligu. Na úvod skupiny B přivítá ukrajinský Černomorec Oděsa, který do základních skupin přešel jen tak tak přes albánský Skënderbeu. Hosté by mohli mít problém se zkušenostmi s touto soutěží, evropské poháry hráli naposledy v roce 2007.