Dynamo Kyjev Ukrajina - Dynamo Kyjev - Zprávy

Další články

Premier League vítá po Mudrykovi dalšího Ukrajince, Zabarnyj se upsal Bournemouthu

Celkem 27 miliónů eur se nebál Bournemouth poslat Dynamu za stále teprve dvacetiletého stopera Illju Zabarného. Odchovanec kyjevského klubu si poprvé v kariéře vyzkouší angažmá v zahraničí, do této chvíle působil výhradně v barvách ukrajinského celku. S The Cherries se Zabarnyj dohodl na delším kontraktu na pět a půl roku, konkrétně tedy až do léta roku 2028.

Cyhankov se stěhuje do Španělska, oporu Dynama Kyjev získala Girona

Girona se dohodla s Dynamem Kyjev na přestupu Viktora Cyhankova, za něhož vzhledem ke končící smlouvě zaplatí pouze pět milionů eur. Pětadvacetiletý křídelník podepsal smlouvu do roku 2027...

Tuhý Lucescuův kořínek: Bolí ho záda, žije v autobusech. Nemůžu kluky zradit, vzkázal

Když se poprvé Mircea Lucescu objevil na trenérské lavici, psal se rok 1979. A tehdy se ještě jako aktivní hráč při působení v Corvinulu poprvé zamiloval do koučování. Od té doby se již tohoto řemesla nevzdal, po více jak 40 letech od své premiéry ho přitom chuť do něj nepřešla. Přestože v 77 letech aktuálně čelí v ukrajinském Dynamu dlouhé řadě nepříjemných lapálií.

Fenerbahce v Evropské lize skolilo Dynamo také podruhé a ovládlo tabulku skupiny B

Fenerbahce v závěrečném kole hlavní fáze Evropské ligy bojovalo s Rennes o první příčku, a poněvadž francouzský klub v souběžně hraném utkání překvapivě neskolil Larnaku, po svém vítězství na půdě kyjevského Dynama postoupilo do osmifinále přímo. Domácí tedy završili svoje hodně nepovedené působení v rámci této soutěže s pouhým jediným bodem na kontě.

Fenerbahçe bude na dálku bojovat s francouzským Rennes o první místo ve skupině

Dynamo Kyjev se ve čtvrtek utká v Krakově s tureckým Fenerbahçe, čímž se uzavře jejich letošní působení v evropských pohárech. Domácí jsou již bez šance na postup ze skupiny, Fenerbahçe si ještě musí zajistit první místo ve skupině B.

Dynamo naději na postup nevykřesalo. Na půdě Larnaky stvrdilo vyřazení z pohárové Evropy

Dynamo Kyjev v letošním ročníku evropských pohárů končí. Ačkoli se urputně pokoušelo na půdě Larnaky zvrátit nepříjemně se vyvíjející střetnutí a získalo aspoň svůj první bod v hlavní fázi Evropské ligy, na faktu, že skončí jistě poslední, nic nezměnilo. Do předkola Konferenční ligy zkrátka postoupil jeho protivník, jenž strhnul lepší vzájemnou statistiku ve svůj prospěch.

Zvrátí Kyjev svůj osud v Larnace?

AEK Larnaka bude ve čtvrtek večer hostit Dynamo Kyjev o možnost zajistit si po Vánocích účast v Evropské konferenční lize. Oba celky už totiž jsou mimo boj o postup do play-off Evropské ligy, přičemž Kyjev prohrál každý ze svých čtyř zápasů ve skupině B.

Dynamo Kyjev opět padlo, Rennes zajistil tři body

Tomu se říká premiéra! Mladý senegalský obránce Christopher Wooh odehrál za Rennes po svém letním přestupu prvních devadesát minut a zaznamenal v nich svůj první gól. Naštěstí pro celé Rennes jeho branka utkání s Dynamem rozhodla.

Trápící se Dynamo Kyjev hostí v Krakově Rennes

Dynamo Kyjev se možná zvedá v rámci domácí soutěže, ale jeho pohárová konfrontace v Evropské lize zatím vyznívá katastrofálně. Ukrajinský celek doposud prohrál všechny tři zápasy a umístil se až na posledním místě. Jeho polské útočiště nyní navštíví francouzské Rennes.

Stade Rennes minutu před koncem rozhodlo duel s Dynamem

Dlouho to vypadalo, že duel mezi domácím Rennes a Dynamem Kyjev nepozná vítěze, ale minutu před koncem se hosté dopustili hrubé chyby v obraně. Tu nelítostně potrestal mladičký střídající útočník Doué a Rennes si vzalo tři body.

Vzchopí se bezbodové Dynamo? V Evropské lize teď zavítá do Rennes

Poslední zápas v Evropské lize si Rennes vážně pořádně pokazilo, nakonec pouze remizovalo s Fenerbahce, ačkoli mělo dění na hrací ploše praktiky pod kontrolou, a podobný výpadek by si nemělo dovolit v dalším klání s Dynamem, jestli chce usilovat o první místo v tabulce. Jeho protivník se zatím nejen trápí na evropské scéně, ale též zůstává za očekáváními na té domácí.

Larnaca vyzrála na Dynamo. Výhru Kypřanů ozdobila výstavní trefa z přímého kopu

AEK Larnaca dokázala ve druhém kole skupiny B Evropské ligy vyhrát 1:0 nad Dynamem Kyjev. Již v osmé minutě rozhodl zápas famózní trefou z volného přímého kopu maďarský útočník Ádám Gyurcsó. Domácím se sice povedlo ještě v první půli vyrovnat, vstřelenou branku však zamítnul těsný ofsajd. Utkání se kvůli vypjaté situaci na Ukrajině hrálo v polském Krakově.

Dynamo Kyjev přivítá v azylu kyperskou Larnaku

Ukrajinský vicemistr nedokončené sezony 2021/2022 se v polském Krakově pokusí odčinit porážku z minulého týdne a získat první body do tabulky skupiny B. Má k tomu velkou příležitost, protože přivítá kyperský celek AEK Larnaka. Hosté také vyšli v minulém kole bodově naprázdno a rozhodně nechtějí zůstat bez bodu.

Snový debut Batshuayie. Bývalý útočník Chelsea v závěru rozhodl o triumfu Fenerbahce

Fenerbahce si v rámci prvního kola skupiny B v Evropské lize poradilo s Dynamem Kyjev 2:1. Souboj celků, které se již v červenci setkaly v rámci Ligy mistrů, rozhodl v nastavení druhé půle Michy Batshuayi. Belgický hrotový útočník, který na trávník přišel v 69. minutě z lavičky náhradníků, tak dokonale oslavil první start v dresu Kanárků z Istanbulu.