29.10.2011 17:30 CET
0 : 1
(0:0)

Oslabená Senica uspela v Trenčíne

V 14. kole cestovala Senica do Trenčína. V tomto zápase zvíťazili 1:0 hostia zo Záhoria, ktorý dokázali aj napriek oslabeniu vydolovať tri body. Domácich môže mrzieť priebeh duelu, lebo mali dostatok šancí na to, aby zverencov Stanislava Grigu porazili.

Zápas začal aktívne v podaní oboch mužstiev. Nasjkôr streľal domáci Hlohovský, neskôr hosťujúci Piroska, ale ani jeden z nich neuspel. Duel postupom času stratil svoju kvalitu, hralo sa bez šancí a diváci sa nudili. Zaujali akurát dve červené karty hlavného rozhodcu Eperješiho najskôr pre hosťujúceho Diviša a neskôr pre domáceho stredopoliara Baeza. Polčas sa len dohrával a skončil pochopiteľne 0:0.

V druhom polčase domáci smelo bojovali proti Senici, ktorá svoje obranné rady trochu stiahla. Za nováčika tejto sezóny Corgoň ligy strieľali Depetris a potom z diaľky Hlohovský, ani jeden z nich neotvoril skóre. V 66. minúte Depetris pätičkou tesne minul bránu. Z okamžitého protiútoku Seničania udreli, krásnu akciu zakončil presne Kalabiška - 0:1. V 71. minúte dostal červenú kartu po druhej žltej hosťujúci obranca Pedro Leal. Trenčín však svoju presilovku o jedného hráča nevyužil, napriek mnohým nádejným situáciam skórovať nedokázal, a tak si tri body spod hradu Matúša Čáka vezú Záhoráci.

Autor: Filip Kubaliak