30.10.2015 18:00 CET
4 : 1
(2:1)

AS Trenčín - Spartak Myjava 4:1

Dva vlastence, tri góly a červená karta už v prvom polčase. Trenčín vyhral nad Myjavou vysoko 4:1 (2:1).

V 13. minúte sa brankár Hruška pošmykol a loptu posunul Schetovi. Trenčan sám proti brankárovi uspel a otvoril skóre - 1:0. Už v ďalšej minúte chybil domáci obranca. Z ľavej strany hlavičkoval Sládek, čo Šemrinec vyrazil. Následnú strelu tečoval do protipohybu gólmana AS obranca Rundič. Vlastným gólom vyrovnal na 1:1. Prešla minúta, Schet sa prebil po pravej strane a poslal loptu do ohňa. Beňo si loptu nešťastne zrazil do vlastnej siete. Druhý vlastný gól behom minúty a 2:1 pre Trenčín. V 18. Minúte Kessel namiesto prihrávky dvom spoluhráčom zakončoval sám z ťažkého uhla a nepremenil. V 27. minúte červenú kartu za nebezpečnú vkĺzačku dostal Banovič. V 39. minúte Hruška vyrazil Schetovu strelu pred seba a chytil ju pred dorážajúcim Wesleym. Minútu pred obrátkou mohol ísť Bero na brankára sám. Posunul si ju však priďaleko a Hruška mal jednoduchšiu pozíciu ako zakončovateľ.

V 50. minúte si loptu na hranici šestnástky spracoval Wesely a prekonal vybiehajúceho brankára - 3:1. V 56. minúte dostal pas Van Kessel pas a obstrelil brankára - 4:1. V 67. minúte zakombinovali hostia. Sám sa s loptou ocitol v šanci Slančík, ale z hranice pokutového územia netrafil bránu. V 84. minúte Guba obhodil Chovanca a poslal loptu Berovi. Mladý útočník z prvej trafil brániaceho hráča, inak by lopta smerovala do brány. AS Trenčín porazil v predohrávke 15. Kola aktuálneho ročníka Fortuna ligy Spartak Myjavu vysoko 4:1 (2:1).

Autor: Dušan Guman / onlajny.sk