12.09.2015 15:30 CET
0 : 0
(0:0)

MFK Skalica - Spartak Myjava 0:0

Myjavčania mali najmä v prvom dejstve na Záhorí viac z hry. Skalica napokon remizovala so Spartakom bez gólov 0:0.

Už od úvodného hvizdu boli aktívnejším celkom Myjavčania. Kopaničiari Záhorákom veľa nedovolili. Prvý strelecký pokus domácich mal v 6. minúte Gašparík, Solnička vyrazil. Banovičov center do šestnástky odvrátil Konečný. Protihráčov sa zbavil Sládek, ale následne medzi dvojicou stopérov neuspel. V 22. minúte domáci Ciprys skúsil prelobovať Solničku. Skaličania v prvej časti úvodného obdržali dve žlté karty. Danielov prudký center pred Fišanom poskočil, ale hráči MŠK odvrátili. Po Fišanovom rohu Sládek posunul v šestnástke pätičkou ďalej a hostia z uhla trafili bočnú sieť. Myjava bola lepším mužstvom. V 43. minúte sa uvoľnil Ciprys a zakončoval, Solnička pravou nohou vyrazil. Strela nemala veľkú razanciu. Polčas skončil bez gólov.

V 47. minúte Daniel centrom opäť trafil bočnú sieť. Pred Lietavom zakročili Kóňa s Chovancom. Vaškov center Lietava hlavou iba pohladil. Potom Danielov pokus zdiaľky išiel úplne mimo. Pekárova strela bola tečovaná na roh. Neuspeli ani strelecké pokusy Lietavu s Ciprysom. V 70. minúte zakončoval striedajúci Kolár, Fišan loptu chytil do náručia. Ciprysov pokus letel vysoko nad. Oba tímy sa aj s blížiacim sa záverom prezentovali nepresnosťami. Po jednej nadstavenej minúte sa zápas skončil. Skalica remizovala pred tromi tisíckami divákov s hosťujúcou Myjavou bez gólov 0:0.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu