20.08.2016 19:00 CET
1 : 1
výsledek zápasu anulován

Spartak Myjava - Spartak Trnava 1:1

Spartak Myjava privítal v šiestom kole Fortunaligy Spartak Trnava. Tímy sa napokon rozišli deľbou bodov po remíze 1:1 (1:1).

V 19. minúte sa Tambe dostal s loptou od čiary do šestnástky Myjavy a na protiľahlej strane našiel nabiehajúceho Slobodu, ktorý krížnou strelou otvoril skóre - 1:0 pre Trnavu. V 34. minúte Myjava rozohrávala dva rohové kopy v rade a nebezpečený bol predovšetkým ten druhý. Najskôr sa mohol presadiť Sládek, ktorý iba nakopol súperovho hráča. Následnú odrazenú loptu poslal do tyče Machovec. V 42. minúte mal na kopačke vyrovnanie Duga, ale jeho zámer zmaril zákrokom mladý gólman Jakubech. Už o minútu nato napriahol k strele Sládek. Jeho pokus skončil až v pravom dolnom rohu; Jakubech na loptu nedosiahol. Do kabín schádzali oba celky za nerozhodného stavu 1:1.

Do veľkej šance sa v 59. minúte dostal També. Predchádzal tomu Mikovičov vyhraný súboj a prihrávka útočníka. Hráč tmavej pleti strieľal pomedzi nohy súpera, ale Hruška reflexívne vyrazil. V 74. minúte sa jeden z hráčov Trnavy ocitol po rohovom kope v dobrom hlavičkovom postavení, ale pokus nasmeroval tesne mimo troch žrdí. V 83. minúte unikol domácej obrane Schranz. Následne obišiel aj brankára a pohodlne skóroval. Hvizd rozhodcu však jeho radosť skazil. Hlavný arbiter ukončil zápas pred vypršaním 92. minúty. Adam Jakubech mal loptu v druhom polčase asi dvakrát, jeho náprotivok mal ťažšiu šichtu. Súboj tabuľkových susedov - Spartaka Myjava a Spartaka Trnava - skončil remízou 1:1 a oba tímy berú po bode.

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu