Utkání zimní Tipsport ligy:
Skupina B:
Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové 2:1 (1:1).
Branky:
42. a 69. Táborský - 15. Tomášek. Rozhodčí: Drábek. Sestavy: Č. Budějovice: Daněk - Ježdík, Riegel, Lengyel (67. Novák), Machovec (46. Rýdel) - Klesa (54. Wermke), Benát, Javorek, Hora - Řezníček, Táborský. Trenér: Soukup. Hradec: I. poločas: Lindr - Holeš, Hochmeister, Fukal, Hájek - Halilovič, Šisler, Schwarz, Kulič, Tomášek - Harba. II. poločas: Koubek - Poděbradský, Jánošík, Simerský, Zelený - Štěpán, Pávek, Plašil, Tomášek - Voltr, Zec. Trenér: Plíšek.

23.01.201314:33

TL: Žižkov - MAS Táborsko 0:5

Skupina B:
Viktoria Žižkov - MAS Táborsko 0:5 (0:2).
Branky:
20. Dobal, 40. Strnad, 72. Jasanský z pen., 73. Jelínek, 87. Mašek.

19.01.201317:03

České Budějovice - Žižkov 0:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Dynamo České Budějovice - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0). Branky: 59. a 68. Kotyza. Rozhodčí: Orel. Sestava Č. Budějovic: I. poločas: Křížek - Bakala, Halama, Lengyel, Hanzlík - Klesa, Benát, Javorek, Černý - Řezníček, Markovič. II. poločas: Křížek (60. Djurič) - Bakala, Novák, Lengyel, Hanzlík - Wermke, Rýdel, Dobal, Černý - Linhart, Táborský. Trenér: Soukup.

19.01.201315:55

Komňacký nebyl spokojený

Jihlava potvrdila, že se jí v Tipsport lize daří. Vysočina prošla skupinou C bez porážky a postup stvrdila dnešním vítězstvím 2:1 nad Znojmem. Kouč František Komňacký přesto nebyl úplně spokojený. "Tentokrát náš výkon nebyl zcela podle mých představ. Chyběla nám větší přesnost v koncovce. I když tento turnaj bereme jako přípravu, pokusíme se obhájit loňské prvenství," řekl Komňacký.

19.01.201315:32

TL: Dukla - Táborsko 2:1

Zimní Tipsport liga: Skupina B (Beroun): Dukla Praha - MAS Táborsko 2:1 (1:1). Branky: 18. Pospěch, 51. Přeučil - 23. Kočí. Sestava Dukly: Kučera - Romera, Vorel, Hell (46. Jeřábek), Vrzal (46. Hanousek) - Malý (60. Podrazký), Gedeon (75. Borek), Tenkl - Berger (75. Radoš), Pospěch, Přeučil (75. Svatonský). Trenér: Kozel.

19.01.201315:09

TL: Slovácko - Brno 0:2

Zimní Tipsport liga: Skupina C (Brno): 1. FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0). Branky: 62. P. Buchta, 85. Přerovský. Rozhodčí: Trávníček. Sestavy: Slovácko: Heča - Kuncl, Hofmann, Břečka, Reinberk - Kovář (33. Holek), Volešák, Daníček, Kerbr - Haša, Lukáš (46. Valenta). Trenér: Habanec. Brno: Petr - Pašek, Brabec, Avdič (46. Pernica), Hyčka (46. P. Buchta) - Glaser, Zavadil (54. Kunc), Šoljič (59. Sus), Frejlach (64. Halaška) - Mezlík (60. Škoda), Traoré (64. Přerovský). Trenér: Čuhel.

19.01.201314:57

TL: Slavia - Jablonec 4:0

Skupina A (Praha Eden):
Slavia Praha - Baumit Jablonec 4:0 (2:0).
Branky:
29. Juhar, 32. Tusjak, 73. Škoda, 80. Hrubý. Sestavy: Slavia: I. poločas: Rakovan - Nitrianský, Dobrotka, Bortel, Juhar - Gecov, Jarolím - Mičola, Kisel, Tusjak - Hurka. II. poločas: Čontofalský - Dostál, Škoda, Hubáček, Čonka - Petrák, Zmrhal - Koreš, Hrubý, Šimeček - Fenin. Trenér: Rada. Jablonec: Fendrich - Rossi (46. Jurča), Beneš, Kysela (46. Štochl), Novák - Kopic (19. Jablonský), Čížek (41. Eliáš), Loučka (46. Kubista), Vaněk, Haurdič - Pázler. Trenér: Kotal.

19.01.201313:26

TL: Karviná - Frýdek Místek 5:2

Zimní Tipsport liga:
Skupina D (Karviná):
Karviná - Frýdek Místek 5:2.
Branky:
21. Fischer, 63. a 68. z penalty Ciku, 80. Sobala, 87. Knötig - 23. Mozol, 70. Teplý.

19.01.201313:24

TL: Liberec - Bohemians 1905 0:3

Skupina A (Eden):
Liberec - Bohemians 1905 0:3 (0:1).
Branky:
12. Jirouš, 64. Budinský, 84. Šmíd. Rozhodčí: Bílek. Sestava Liberce: Kovář - Coufal, Kelič (46. Karišik), Pimpara, Fleišman - Hušek (60. Janů), Rybalko (60. Daniel) - Kušnír (46. Szabo), Pavelka, Šural - Rabušic. Trenér: Šilhavý.

19.01.201313:23

TL: Jihlava - 1. SC Znojmo 2:1

Skupina C (Brno):
Vysočina Jihlava - 1. SC Znojmo 2:1 (1:1).
Branky:
8. Vaněček, 61. Kosak z pen. - 37. Jonov z pen. Rozhodčí: Adámková. Sestava Jihlavy: I. poločas: Hanuš - Marek, Šourek, Gavrič, Josl - Kučera, Karlík - Vaculík, Ovsjanikov, Tomeček - Vaněček. II. poločas: Hanuš - Obert, Tlustý, Kopic, Leibl - Rada, Jungr - Kliment, Vašíček, Kosak - Kroupa. Trenér: Komňacký.

18.01.201317:09

TL: Baník Ostrava - Orlová 3:1

Zimní Tipsport liga: Skupina D: Baník Ostrava - Orlová 3:1. Branky: 47. a 57. Stožický, 63. Soukup - 65. Urban. Sestava Baníku: I. poločas: Pavlenka - Zawada, Starý, Vomáčka, Baránek - Velner, Vašenda - Stožický, Lukeš, Fantiš - Majtán. II. poločas: Andrejko - Byrtus, Frydrych, Kaprálik, Mach - Droppa, Stojanov - Zeher, Kraut, Stožický - Soukup. Trenér: Pulpit.

16.01.201315:44

TL: Slovácko - Vysočina Jihlava 0:4

1. FC Slovácko - Vysočina Jihlava 0:4 (0:0).
Branky:
67. a 74. Vaněček, 48. Kosak, 50. Vašíček. Rozhodčí: Plesar. Sestavy: Slovácko: Melichárek - Kuncl, Košut, Trousil, Reinberk - Hlúpik, Kordula, Fujerik (46. Valenta), Trávník - Kerbr, Sládek. Trenér: Habanec. Jihlava: I. poločas: Hanuš - Marek, Šourek, Kopic, Josl - Kučera, Karlík - Masopust, Ofsejanicov, Tomeček - Kroupa. II. poločas: Blažek - Gabriel, Tlustý, Kopic, Leibl - Rada, Jungr - Vaculík, Vašíček, Kosak - Vaněček. Trenér: Komňacký.

16.01.201315:03

TL: Slavia - Bohemians 1905 1:0

Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0).
Branka:
23. Nitrianský. Sestava Slavie: I. poločas: Čontofalský - Dostál, Bortel, Hubáček, Čonka - Nitrianský, Šimeček, Zmrhal, Koreš - Kisel - Škoda. II. poločas: Čontofalský - Dostál, Dobrotka, Petrák, Zmrhal - Jarolím - Koreš (67. Tusjak), Hrubý, Gecov, Mičola - Hurka. Trenér: Rada.

Branky:
27. Lukeš, 36. Kraut z pen. - 10. Falta, 45. Dreksa, 48. Špilár, 58. Zahradníček. Sestavy: Ostrava: I. poločas: Winter - Zawada, Vomáčka, Frydrych, Mach - Kraut, Hnáníček, Lukeš, Vašenda, Velner - Majtán. II. poločas: Bárta - Byrtus, Vomáčka, Kaprálik, Starý - Stožický, Hnáníček (58. Šustr), Stojanov, Velner (74. Droppa), Fantiš - Soukup. Trenér: Pulpit. Olomouc: I. poločas: Zlámal - Sukup, Dreksa, Koutný, Falta - Plšek, Hořava - Navrátil, Ordoš, Petr - Špilár. II. poločas: Zlámal - Janotka, Koutný, Šindelář, Javůrek - Plšek, Houska - Varadi, Pospíšil, Zahradníček - Špilár (57. Rolinc). Trenér : Pivarník.

16.01.201313:47

TL: Jablonec - Liberec 1:2

Skupina A (Praha-Eden):
Jablonec - Liberec 1:2 (0:0).
Branky:
75. Vaněk - 55. Šural, 79. Szabo. Rozhodčí: Orel. Sestavy: Jablonec: I. poločas: Špit - Rossi, Beneš, Novák - Čížek, Loučka, Zoubele, Jablonský - Haurdič, Vaněk, Kopic. II. poločas: Špit - Rossi, Kysela, Štochl - Jurča, Pavlata, Loučka, Novák - Vaněk, Pázler, Piták. Trenér: Kotal Liberec: I. poločas: Hauzr - Kušnír, Kováč, Kelič, Janec - Ndiaye, Sackey, Janů, Rybalko, Hadaščok - Rabušic. II. poločas: Bojčuk - Coufal, Karišik, Pimpara, Fleišman - Hušek, Obročník - Šural, Pavelka, Frýdek - Szabo. Trenér: Šilhavý.

16.01.201313:07

TL: České Budějovice - Dukla 1:2

Skupina B (Beroun):
Dynamo České Budějovice - Dukla Praha 1:2 (0:0).
Branky:
74. Wermke - 56. Kalouda, 58. vlastní Novák. Rozhodčí: Kalenda. Sestavy: České Budějovice: Křížek (61. Rojík) - Ježdík (61. Bakala), Halama, Lengyel (46. Novák), Machovec - Klesa (46. Rýdel), Benát, Dobal, Černý (61. Wermke) - Řezníček (46. Markovič), Táborský. Trenér: Soukup. Dukla: Rada - Hašek, Štetina, Božič (81. Hell), Radoš (81. Hanousek) - Borek, Podrazký (67. Tenkl), Kalouda - Engelmann (81. Přeučil), Marek, Svatonský (67. Sklenář). Trenér: Kozel.

13.01.201318:08

Hradec si drží formu

Hradec Králové znovu dokázal, že si v zimní pauze drží formu. Byť Žižkov v Tipsport lize zdolal jen těsně, když ho spasil jediný gól Radka Voltra. "Dneska jsme dali šanci druhé partě a jsem rád, že jsme vyhráli. Utkání bylo vyrovnané, několikrát nás podržel brankář Lindr. Jsem rád, že jsme udrželi čisté konto," řekl kouč Východočechů Jiří Plíšek.

13.01.201315:34

TL: Teplice - Bohemians 1905 3:3

Teplice - Bohemians 1905 3:3 (2:0).
Branky:
14. Kerič, 43. Jindráček, 67. Jablonský - 48. Moravec, 60. Jirouš z pen., 73. Šmíd. Rozhodčí: Jílek. Sestava Teplic: Slavík - Krátký, Jablonský, Rosa (46. Matula), Podaný (74. Smola) - Jursa, Obed - Dolejš (55. Vůch), Čajič (46. Chovanec), Kerič - Jindráček. Trenér: Ščasný.

13.01.201314:59

TL: Brno - Zlín 2:0

Zbrojovka Brno - Fastav Zlín 2:0 (1:0).
Branky:
34. a 63. Mezlík. Rozhodčí: Adámková. Sestava Brna: Petr - Hyčka, Brabec, Šoljič, Husár (61. P. Buchta) - Frejlach, Sus (46. Pernica), Lutonský (80. Šamánek), Glaser (37. Halaška) - Přerovský (46. Kunc), Mezlík (64. Škoda). Trenér: Čuhel.