Zimní Tipsport liga:
Skupina B (Beroun):
FC Hradec Králové - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0).
Branka:
33. Voltr. Rozhodčí: M. Paták. Sestava Hradce: Lindr - Bodlák, Novák, Pávek, Poděbradský - Rezek, Šisler, Schwarz, Shejbal (77. Zelený) - Voltr, Zec. Trenér: Plíšek.

12.01.201323:32

Habanec se bál debaklu

Slovácko v dnešním utkání Tipsport ligy prohrálo se Znojmem a to hlavně kvůli špatné první půlhodině, ve které inkasovalo všechny tři góly. "Za tohoto stavu jsem měl obavy, aby zápas neskončil debaklem. Po změně stran jsme se sice herně zlepšili, ale kontaktní druhá branka v poslední minutě už přišla pozdě," zhodnotil utkání trenér Svatopluk Habanec.

12.01.201322:56

Kozel litoval špatného zakončování

Dukla dnes v rámci Tipsport ligy prohrála s Hradcem Králové a její trenér Luboš Kozel znal příčinu. "Utkání rozhodla individuální kvalita Harby (střelce obou branek - pozn. red.). My své šance také měli, třeba Pospěch šel sám na branku, ale kvalita v zakončení byla na straně Hradce," řekl kouč pražského celku.

12.01.201320:23

Pivarník: Zápas splnil účel

Olomouc dnes v rámci Tipsport ligy remizovala s Karvinou, její trenér Roman Pivarník ale nad výsledkem nežehral. "Zápas znovu splnil svůj účel. Ale samozřejmě nejsem spokojen s brankami, které jsme inkasovali v prvním poločase. Dostali jsme dvě po rozích, přitom v lize za celý podzim jenom jednu," uvedl.

12.01.201316:53

TL: Dukla Praha - Hradec Králové 0:2

Zimní Tipsport liga: Skupina B (Beroun): Dukla Praha - FC Hradec Králové 0:2. Branky: 63. a 74. Harba. Rozhodčí: L. Kovařík. Sestavy: Dukla: Šebek - Romera, Božič, Vorel, Vrzal (68. Hanousek) - Berger (63. Svatonský), Gedeon (63. Kalouda), Borek (74. Tenkl) - Podrazký, Přeučil, Pospěch (74. Hašek). Trenér: Kozel. Hradec: Koubek - Holeš, Fukal, Hochmeister, Plašil - Halilovič, Strnad, Kulič (77. Šisler), Zelený - Harba, Štěpán. Trenér: Plíšek.

12.01.201315:10

TL: Jablonec - Bohemians 1905 3:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina A (Eden): Baumit Jablonec - Bohemians 1905 3:2. Branky: 44. Piták, 72. Zoubele, 74. Rossi - 66. Nerad, 71. Štochl. Rozhodčí: Lerch. Sestava Jablonce: Fendrich - Landovský, Kubista (46. Štochl), Kysela (46. Beneš), Novák (46. Rossi) - Haurdič (46. Kopic), Loučka, Pavlata (46. Čížek), Piták, Jablonský (46. Kovařík) - Třešňák (46. Zoubele). Trenér: Kotal.

12.01.201315:09

TL: Baník Ostrava - Frýdek-Místek 2:1

Zimní Tipsport liga: Skupina D (Karviná): Baník Ostrava - Frýdek-Místek 2:1. Branky: 19. Kraut, 88. Majtán - 5. Soukup. Rozhodčí: Cieslar. Sestava Baníku: I. poločas: Bárta - Velner, Frydrych, Kaprálik, Michalak - Stožický, Vašenda, Lukeš, Kukec - Kraut, Fantiš. II. poločas: Pavlenka - Zawada, Frydrych, Vomáčka, Michalak - Stožický, Droppa, Šustr, Milosavljev - Kraut, Majtán. Trenér: Pulpit.

12.01.201314:54

TL: Vysočina Jihlava - Fastav Zlín 1:1

Zimní Tipsport liga: Skupina C (Brno): Vysočina Jihlava - Fastav Zlín 1:1. Branky: 35. Glasnovič - 74. Malcharek z pen. Rozhodčí: Gallo. Sestava Jihlavy: I. poločas: Hanuš - Obert, Tlustý, Gavrič, Josl - Kliment, Karlík, Jungr, Kosak - Glasnovič, Bjedov. II. poločas: Hanuš (60. Kotnour) - Gabriel, Šourek, Kopic, Leibl - Masopust, Rada, Kučera, Tomeček - Vašíček, Kroupa. Trenér: Komňacký.

12.01.201313:26

TL: České Budějovice - Táborsko 1:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Dynamo České Budějovice - MAS Táborsko 1:2 (0:1). Branky: 82. Benát - 40. Mráz, 69. Džafič. Rozhodčí: Houdek. Sestava Č. Budějovic: I. poločas: Daněk - Ježdík, Halama, Lengyel, Machovec - Klesa, Javorek, Rýdel, Černý - Markovič, Táborský. II. poločas: Křížek - Bakala, Riegel, Novák, Hanzlík - Wermke, Benát, Otepka, Dobal, Petráň - Linhart. Trenér: Soukup.

12.01.201313:11

TL: Karviná - Olomouc 3:3

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Karviná): Karviná - Olomouc 3:3 (3:2). Branky: 3. Sobala, 24. Legierski, 33. Mikula - 29. a 36. Doležal, 68. Hála. Rozhodčí: Proske. Sestava Olomouce: I. poločas: Blaha - Janotka, Koutný, Škerle, Vepřek - Houska, Habusta - Schulmeister, Ordoš, Navrátil - Doležal. II. poločas: Blaha - Sukup, Dreksa, Šindelář, Hála - Pospíšil, Habusta - Janotka, Houska, Javůrek - Varadi. Trenér: Pivarník.

12.01.201313:09

TL: Znojmo - Slovácko 3:2

Utkání zimní Tipsport liga: Skupina C (Brno): 1. SC Znojmo - 1. FC Slovácko 3:2 (3:0). Branky: 20. a 35. Ševčík, 16. Švarc - 74. Daníček, 90. Holek. Rozhodčí: Trávníček. Sestava Slovácka: Heča - Starý, Trousil, Břečka, Kuncl - Lukáš, Daníček, Volešák, Holek - Čtvrtníček, Došek. Trenér: Habanec.

12.01.201312:49

TL: Liberec - Teplice 2:1

Utkání zimní Tipsporty ligy: Skupina A (Praha Eden): Slovan Liberec - FK Teplice 2:1 (0:0). Branky: 72. Pimpara, 80. Hadaščok - 57. Mahmutovič. Rozhodčí. Drábek. Sestavy: Liberec: Kovář - Coufal, Kováč (60. Kelič), Pimpara (81. Karišik), Janec - Kušnír (46. Mustapha), Hušek (46. Pavelka), Obročník, Tomášek (46. Frýdek) - Delarge (46. Hadaščok), Karaš (73. Sackey). Trenér: Šilhavý. Teplice: Grigar - Vondrášek, Kaufman, Matula, Rosa - Vůch (55. Krátký), Jursa (73. Čajič), Ljevakovič, Chovanec (55. Kerič) - Vachoušek, Mahmutovič. Trenér: Ščasný.

09.01.201315:23

TL: Hradec Králové - Táborsko 2:2

Zimní Tipsport liga: Skupina B (Beroun):
Hradec Králové - Táborsko 2:2 (0:2).
Branky:
64. Zelený, 82. Harba - 26. Mach, 45. Cíferský.
Sestava Hradce: 1. poločas: Koubek - Plašil, Hochmeister, Fukal, Hájek - Halilovič, Šisler - Schwarz, Kulič, Štěpán - Zec. 2. poločas: Ottmar - Holeš, Jánošík, Pávek, Poděbradský - Rezek, Strnad, Schwarz, Zelený - Harba, Voltr.

09.01.201315:22

TL: Olomouc - Frýdek-Místek 5:2

Zimní Tipsport liga: Skupina D (Karviná):
Olomouc - Frýdek-Místek 5:2 (2:1).
Branky:
49. z pen. a 53. Navrátil, 1. Petr, 15. Hubník, 67. Plšek - 43. Bačík, 87. Gulajev. Rozhodčí: Priesol. Sestava Olomouce: 1. poločas: Reichl - Sukup, Dreksa, Škerle, Vepřek - Hořava, Pospíšil - Hubník, Ordoš, Javůrek - Petr. 2. poločas: Reichl - Janotka, Koutný, Šindelář, Hála - Plšek, Houska - Schulmeister, Navrátil, Varadi - Doležal.

09.01.201315:10

TL: Brno - Jihlava 0:4

Zimní Tipsport liga: Skupina C (Brno):
Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava 0:4 (0:2).
Branky:
23. Vaculík, 28. vlastní Pernica, 70. Šourek. 71. Karlík z pen. Rozhodčí: Machálek. Sestavy: Brno: Hladký (46. Petr) - Pašek, Huška (46. Brabec), Pernica, P. Buchta (57. Šoljič) - Mezlík, Sus, Frejlach (60. Fall), Lutonský (46. Glaser) - Škoda (65. Traore), Šamánek (46. Přerovský). Vysočina Jihlava: 1. poločas: Blažek - Gabriel, Tlustý, Rada, Leibl - Marek, Vaculík - Masopust, Jungr, Kosak - Glasnovič. 2. poločas: Hanuš - Obert, Šourek, Gavrič, Šilinger - Kučera, Karlík - Kliment, Vašíček, Tomeček - Bjedov.

09.01.201313:26

TL: Slovácko - Zlín 3:2

1. FC Slovácko - Zlín 3:2 (1:1).
Branky:
22., 69. a 71. Haša - 33. Polách, 84. Bublák. Rozhodčí: Plesar. Sestava Slovácka: Melichárek - Kubáň (57. Mikulica), Hofmann, Košút, Reinberk - Hlúpik, Kordula (46. Fujerik), Trávník, Sládek - Nestorovski, Haša.

09.01.201313:25

TL: Jablonec - Teplice 2:1

Zimní Tipsport liga: Skupina A (Eden):
Jablonec - Teplice 2:1 (1:0).
Branky:
31. Lafata, 72. Vaněk - 89. Mahmutovič. Rozhodčí: Jech. Sestavy: Jablonec: 1. poločas: Špit - Rossi, Beneš, Kubusta, Jablonský - Kopic, Eliáš, Pavlata, Čížek, Haurdič - Lafata. 2. poločas: Špit - Landovský, Štochl, Kysela, Novák - Vaněk, Loučka, Zoubele, Piták, Kovařík - Třešňák. Teplice: 1. poločas: Slavík - Kaufman, Matula, Rosa, Chovanec - Vondrášek, Jursa, Jarolím, Vůch - Kerič, Smola. 2. poločas: Slavík - Vondrášek (65. Dolejš), Kaufman, Jablonský, Rosa - Krátký, Ljevakovič, Jarolím (72. Čajič), Chovanec (65. Jindráček) - Vachoušek, Mahmutovič.

09.01.201313:24

TL: Karviná - Ostrava 1:0

Karviná - Ostrava 1:0 (1:0).
Branka:
42. Ciku. Rozhodčí: Matějek. Sestava Ostravy: 1. poločas: Bárta - Zawada, Vomáčka, Baránek, Velner - Foltýn, Droppa, Maliqi, Kukec - Majtán, Fantiš. 2. poločas: Pavlenka - Byrtus, Frydrych, Vomáčka, Šustr - Stožický, Vašenda, Lukeš, Milosavljev - Fantiš, Kraut.

09.01.201313:23

TL: Žižkov - Dukla Praha 2:2

Viktoria Žižkov - Dukla Praha 2:2 (1:0).
Branky:
4. Marek, 81. Marek - 52. Surynek, 90. Šťastný. Sestava Dukly: Kučera - Pospíšil, Štetina, Hell (66. Jeřábek), Hanousek - Tenkl (75. Berger), Ouedraogo, Kalouda - Engelmann (60. Svatonský), Marek, Pázler (55. Hašek).

05.01.201315:18

TL: Olomouc - Orlová 7:0

Utkání zimní Tipsport ligy:
Skupina D (Karviná):
Sigma Olomouc - Orlová 7:0 (4:0).
Branky:
75. z pen. a 87. Ordoš, 30. Javůrek, 32. Sukup, 35. Doležal, 41. Falta, 70. Hubník. Rozhodčí: Proske. Sestava Olomouce: I. poločas: Zlámal - Sukup, Koutný, Škerle, Falta - Hořava, Houska - Schulmeister, Navrátil, Javůrek - Doležal.
II. poločas: Blaha - Hála, Dreksa, Šindelář, Sukup - Plšek, Pospíšil - Hubník, Ordoš, Petr - Varadi. Trenér: Pivarník.