20.10.202219:10

Kanada si zahraje s Bahrajnem

Přátelské utkání s Bahrajnem sehraje Kanada v rámci přípravy na mistrovství světa 2022. Zápas bude na programu 11. listopadu v Manáma.

lequipe.fr
05.01.201919:30

Soukup na úvod Asijského poháru remizoval

Český trenér Miroslav Soukup s reprezentací Bahrajnu remizoval v úvodním vystoupení na Asijském poháru s domácími Spojenými arabskými emiráty 1:1. S favoritem zápasu držel Bahrajn dlouho krok a v 78. minutě šel dokonce do vedení gólem Muhameda Rohaimího. Na posledních devět minut přišel do hry i bahrajnský útočník Jusúf Hilál, hráč Bohemians 1905. Soukupův tým ale výhru neudržel. Tři minuty před koncem odpískal rozhodčí penaltu za ruku a Ahmed Chalil zařídil dělbu bodů. Soukupův tým ale výhru neudržel. Tři minuty před koncem odpískal rozhodčí penaltu za ruku a Ahmed Chalil zařídil dělbu bodů

I. poločas:
Vejmola - Křapka, Takács, Král, Keresteš - Jánoš, Matějovský - Konaté, Klobása, Mareš - Ladra.
II. poločas: Vejmola - Pauschek, Chaluš, Hůlka, Fabián - Hubínek, Rada - Diviš, Kateřiňák, Novák - Komličenko. Trenér: Weber.

75. Djuranović, 87. Brandner.
Sestava Dukly: Czehowsky - Vopat, Ostojić, Šimek, Podaný - Hanousek, Kozel (63. Brejcha), Doumbia (46. Vlček) - Brandner, Djuranović, Koval (63. Zubašivskij). Trenér: Drsek.

ČTK
19.11.201715:17

Pohár Perského zálivu ohrožuje bojkot

Po nedávném miniturnaji tří zemí, který ovládli čeští reprezentanti, by měl Katar hostit na přelomu roku Pohár Perského zálivu. Tradiční turnaj arabských států je však v ohrožení, protože Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty a Bahrajn se rozhodly nestartovat. Všechny tři země v červnu s Katarem přerušily styky kvůli obvinění, že podporuje teroristy, což Dauhá odmítá. Podle vyjádření šéfa fotbalové federace SAE s tím však neúčast trojice nesouvisí. Má jít o projev solidarity s Kuvajtem, který má od roku 2015 pozastavené členství ve FIFA kvůli vměšování státu do řízení fotbalu. Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty a Bahrajn tvrdí, že jejich cílem je, aby Kuvajt mohl na turnaji rovněž startovat.

ČTK
14.11.201723:17

Soukup dovedl Bahrajn na asijský šampionát

Trenér Miroslav Soukup postoupil s reprezentanty Bahrajnu na mistrovství Asie, které budou v roce 2019 hostit Spojené arabské emiráty. Svěřenci českého kouče dnes zvítězili 3:0 v Singapuru a účast na turnaji mají jistý před závěrečným utkáním ve skupině. Bahrajn, který Soukup vede od loňského roku, se probojoval na asijský šampionát popáté za sebou a celkově pošesté. V roce 2007 si zahrál na kontinentálním mistrovství pod vedením jiného českého trenéra Milana Máčaly a vypadl ve skupině.

ČTK
10.05.201608:44

Bahrajn vyhodil kouče Batistu

Bahrajnská reprezentace se ve třetím kole kvalifikace na mistrovství světa umístila až na čtvrté příčce své skupiny za Filipínami, Severní Koreou i Uzbekistánem, a to nyní odnesl vyhazovem Sergio Batista. Osudnými se mu stalo hned pět porážek z osmi utkání.

ahdaaf.me
08.05.201512:59

Reprezentaci Bahrajnu přebírá Batista

Reprezentace Bahrajnu má nového trenéra a stal se jím Sergio Batista, který podepíše smlouvu na dva roky. 52letý kouč v minulosti vedl národní tým Argentiny a naposledy působil v čínském celku Guangzhou Evergrande, jako hráč se s Argentinou v roce 1986 radoval z triumfu na světovém šampionátu.

goal.com
06.08.201412:40

Hamad novým trenérem Bahrajnu

Novým trenérem reprezentace Bahrajnu se stal Adnan Hamad. Iráckému kouči uvolnil místo Anthony Hudson, který rezignoval.

lequipe.fr
14.08.201320:33

Bahrajnskou reprezentaci povede Hudson

Bahrajnská reprezentace má nového trenéra, na lavičku usedne dvaatřicetiletý anglický kouč Anthony Hudson.

20.10.201209:42

Bahrajn hledá nového trenéra

Ve světě dostal padáka další reprezentační trenér, po patnácti měsících ve funkci kouče národního týmu Bahrajnu byl propuštěn Peter Taylor. Bahrajn vypadl ve třetím kole kvalifikace na asijský šampionát, anglický kormidelník pak špatné výsledky připisoval tomu, že fotbalisté nejsou dostatečně rozehraní z ligové soutěže.

01.03.201213:53

FIFA prošetří vysokou výhru Bahrajnu

Bahrajn včera potřeboval porazit Indonésii o devět branek, aby si uchoval naději na postup do další fáze kvalifikace. Svěřenci anglického kouče Petera Taylora sice vzhledem k remíze konkurenta Kataru končí, jejich podezřelé vítězství 10:0 ale vyvolalo zájem FIFA, která se rozhodla prošetřit okolnosti zápasu.

14.01.201119:13

Asijský pohár - výsledek

Výsledek asijského šampionátu: Bahrajn - Indie 5:2 (8. Aaish z penalty, 16., 20., 35. a 78. Latif - 9. Singh, 53. Chhetri).

01.11.201015:00

Bahrajn povede Sharida

Novým trenérem reprezentace Bahrajnu se stal Salman Sharida. Ten nahradil Josefa Hickersbergera, který ve funkci vydržel jenom čtyři měsíce.

20.10.201012:57

Bahrajn je bez trenéra

Reprezentace Bahrajnu bude mít nového trenéra, po čtyřech měsících v této funkci rezignoval Josef Hickersberger.

03.06.201010:19

Bahrajn povede Hickersberger

Nástupcem českého trenéra Milana Máčaly u reprezentace Bahrajnu se stal Rakušan Josef Hickersberger. Dvaašedesátiletý kouč letos vyhrál s klubem Al Wahda mistrovský titul ve Spojených arabských emirátech. Máčala opustil mužstvo po třech letech v dubnu poté, co s týmem nedokázal postoupit z baráže na mistrovství světa v Jihoafrické republice.

17.10.200917:49

Bahrajnu se zranil Alaa Hubail

Bahrajnu bude v odvetě baráže o postup na MS 2010 proti Novému Zélandu chybět útočník Alaa Hubail, který si vážně poranil koleno a mimo hru bude šest měsíců.

17.06.200920:49

Bahrajn čeká baráž

Fotbalisté Bahrajnu si dnešním vítězstvím 1:0 nad Uzbekistánem zajistili účast v baráži o postup na mistrovství světa v Jižní Africe. Svěřenci českého kouče Milana Máčaly obsadili ve skupině třetí příčku za jistými účastníky MS Austrálií a Japonskem. O soupeři Bahrajnu rozhodne až večerní duel mezi Saúdskou Arábií a KLDR. Teoretickou šanci zahrát si v baráži má také Írán. Vítěz baráže ještě poté musí vyřadit vítěze oceánské zóny Nový Zéland. Írán dnes pouze remizoval na půdě Korejské republiky 1:1 a jeho osud je v rukou soupeřů. Íránce dostal do vedení v 51. minutě vlastní gól Korejců, o dělbě bodů rozhodl deset minut před koncem ofenzivní záložník Manchesteru United Park Ji-Sung

22.06.200814:54

Kvalifikace MS - výsledky

Nedělní výsledky asijské kvalifikace MS 2010: Austrálie - Čína 0:1 (12. Sun), Japonsko - Bahrajn 1:0 (90. Uchida), Jižní Korea - Severní Korea 0:0.

29.05.200808:02

Přípravné zápasy - výsledky

Výsledky středečních přátelských utkání: Singapur - Bahrajn 0:1 (82. Al Anezi), Moldavsko - Arménie 2:2 (42. vlastní Arakeljan, 72. Alexejev - 25. Pizzelli, 54. Pačadžan), Rusko - Srbsko 2:1 (12. Pogrebňak, 48. Pavljučenko - 40. Pantelič), Norsko - Uruguay 2:2 (50. Elyounoussi, 84. Riise - 44. Suarez, 69. Eguren), Anglie - USA 2:0 (38. Terry, 59. Gerrard), Island - Wales 0:1 (45. Evans).