Zápas Mali s Řeky přinesl premiérovou bezbrankovou dělbu

Po druhém zaváhání Mexika, které podlehlo Paraguayi, mělo Mali a zejména Řecko obrovskou možnost severoamerickému týmu definitivně odskočit, to se nakonec díky remíze povedlo šťastnějším Řekům.

Paraguay "20" - Mali "20" 1:1

Smírným výsledkem 1:1 skončilo utkání skupiny D, ve kterém si po bodu rozdělily týmy Paraguaye a Mali. Oba góly padly už v samotném úvodu zápasu, Mali se do vedení dostalo už ve třetí minutě, když se prosadil Niane, vedlo ovšem pouhé čtyři minuty, než přesně zamířil Rojas.

MS do 20 let - druhý hrací den

Mistrovství světa dvacetiletých má za sebou druhý den, do akce se dostalo dalších osm celků. Skupinu C otevřela remíza 1:1 mezi Kolumbií a Austrálií, v "déčku" vstoupili do turnaje plným bodovým ziskem hráči Řecka, které zdolalo 2:1 Mexiko. Večer domácí Turci hladce přehráli Salvador a utkání Paraguaye s Mali skončilo dělbou bodů...