Přípravné utkání:

Sparta Praha - Jihlava 1:2 (0:0).

Branky: 79. Cissé - 77. Araujo-Wilson, 83. Fila.

Sestava Sparty:

I. poločas: Vorel - Plechatý, Panák, Kamenovič - Wiesner, Váňa, Souček, Suchomel - Ryneš, Čvančara, Goljan.

II. poločas: Surovčík - Mejdr, Vydra, Polidar - Kukučka, Cissé, Hodouš, Kaštánek - J. Pešek, Ševčík, Schánělec. Trenér: Priske.

ČTK
30.06.202314:55

Hradec posílil mladý brankář Zadražil

Fotbalisty Hradce Králové posílil brankář Adam Zadražil. Východočeši získali dvaadvacetiletého gólmana z druholigového Táborska a podepsali s ním smlouvu na tři roky. "Votroci" o tom informovali na svých internetových stránkách. Královéhradečtí hledali posilu mezi brankáři poté, co Michal Reichl odešel do Bohemians Praha 1905. Zadražil je odchovancem Táborska, poslední půlrok strávil na hostování v prvoligové Plzni, v nejvyšší soutěži ale nenastoupil. Viktoria na něj následně neuplatnila opci.

ČTK
29.06.202312:48

Opava natrvalo získala Omaleho

Solomon Omale se z hostování v Opavě nevrátí do Prostějova. Slezský klub se s protistranou dohodl na přestupu 22letého záložníka a opačným směrem se pro změnu vydává David Macháček.

sfc.cz
28.06.202319:50

Tůma na zkoušce v Budějovicích

České Budějovice nastoupily do přípravného utkání proti Vlašimi (1:2) v brance s Janem Tůmou, který přišel na zkoušku po konci ve Spartě. Jednadvacetiletý gólman byl v předešlých dvou sezonách členem rezervy letenského klubu, nastoupil ale jenom do 14 druholigových zápasů.

twitter.com/SK_Dynamo_CB
28.06.202319:16

Hradec Králové - Vyškov 3:1

FC Hradec Králové - Vyškov 3:1 (1:0)

Branky: 8. Juliš, 73. Čech, 88. Rada z pen. - 84. Metsoko.

Sestava Hradce: Vízek (46. Bajza) - Klíma, Čech (76. Baloun), Ševčík (67. Leibl) - Pilař (46. Pudhorocký), Kodeš, Kučera (46. Rada), Smrž (76. Hlaváč), Krejčí (42. Horák) - Šašinka (67. Juliš), Juliš (46. Vašulín). Trenér: Weber.

ČTK
28.06.202319:12

Plzeň - Táborsko 8:2

Hráči Plzně rozdrtili druholigové Táborsko 8:2 a vyhráli i třetí zápas v letní přípravě na novou sezonu. Západočeši vstřelili šest branek už v prvním poločase, po dvou gólech zaznamenali křídelník Jan Kopic a obránce Milan Havel.

Staronový plzeňský trenér Miroslav Koubek stejně jako v prvních dvou přípravných zápasech i proti třetímu soupeři z nižší soutěže nasadil do obou poločasů odlišnou sestavu. Jeho svěřenci dominovali především v úvodním dějství, které ovládli drtivě 6:0. Lepší první poločas Viktoria odehrála naposledy v říjnu 2019, kdy při vítězství 16:3 v přípravě nad Staňkovem vedla v pauze 8:2.

"Jsme spokojeni, odehráli jsme dobrý zápas. Zastříleli jsme si, dali jsme nějaké góly a vytvořili jsme si situace, které jsme trénovali. Zápas splnil očekávání, které jsme měli. Na taktických věcech pracujeme, vidět byly i v zápasech. Kluci to do sebe pomalu dostávají. Jedinou kaňkou na dnešním zápase je zranění Filipa Čiháka," uvedl pro klubový web asistent trenéra Viktorie Marek Bakoš.

Další přípravný duel odehrají Plzeňští v sobotu proti Chrudimi.

Viktoria Plzeň - Táborsko 8:2 (6:0)

Branky: 3. a 24. Kopic, 35. a 39. Havel, 21. Sýkora, 26. Durosinmi, 49. Chorý, 70. Jirka - 73. Šašinka, 74. Zeman.

Sestava Plzně:

I. poločas: Tvrdoň - Řezník, Paluska, Hejda, Havel - Kalvach, Bucha - Kopic, Květ, Sýkora - Durosinmi.

II. poločas: Tvrdoň - Holík, Čihák, Jemelka - Jirka, Traoré, Bucha, Mosquera - Vydra, Kliment - Chorý. Trenér: Koubek.

ČTK
28.06.202318:51

České Budějovice - Vlašim 1:2

Přípravné utkání v Třeboni:

Dynamo České Budějovice - Vlašim 1:2 (1:2)

Branky: 3. Ondrášek - 9. Solomon, 44. Labík.

Sestava Č. Budějovic:

I. poločas: Tůma - Penner, Broukal, Čoudek, Šimoník - J. Hora, Hellebrand, Hák - Matoušek, Ondrášek, V. Hora.

II. poločas: Andrew - Pařízek, Havel, Brabec, Sladký - Hais, Čermák, Matouš Nikl, Suchan, Bastl - Adediran. Trenér: Marek Nikl.

ČTK
26.06.202316:16

Příbram má nového trenéra brankářů

Ladislav Maier je trenérem brankářů české reprezentace do 21 let, kromě toho však bude působit i na klubové úrovni. Vicemistr Evropy z roku 1996 a bývalý gólman Drnovic, Liberce nebo Rapidu Vídeň se bude starat o brankáře druholigové Příbrami.

twitter.com/fkviagempribram
24.06.202319:34

Hradec Králové - Vlašim 1:1

Přípravné utkání v Jičíně:

FC Hradec Králové - Vlašim 1:1 (1:0)

Branky: 41. Kodeš - 89. Šimeček z pen.

Základní sestava Hradce: Reichl - Klíma, Čech, Smrž - Harazim, Kodeš, Kučera, Horák - Vašulín, Juliš, Krejčí.

Střídali: Bajza - Baloun, Hlaváč, Leibl, Pudhorocký, Rada, Šašinka. Trenér: Weber.

ČTK
24.06.202313:23

Trinity Zlín - Třinec 2:0

Trinity Zlín - Třinec 2:0 (1:0).

Branky: 8. Simerský, 77. Hamalčík.

Sestava Zlína:

I. poločas: Dostál - Polášek, Simerský, Kolář, Obadal, Kulíšek - Janetzký, Hrdlička, Bobčík, Dramé - Fantiš.

II. poločas: Rakovan - Reiter, Obadal, Didiba, Bartošák - Vukadinovič, Tkáč, Slončík, Číž - Bobčík, Hamalčík. Trenér: Vrba.

ČTK
24.06.202313:22

Bohemians Praha 1905 - Chrudim 2:2

Bohemians Praha 1905 - Chrudim 2:2 (0:1).

Branky Bohemians: 58. a 82. Kozák - 15. Hájek, 49. Jurčenko.

Sestava Bohemians:

I. poločas: Valeš - Vala, Kadlec, Hůlka - Dostál, Jindřišek, Beran, Hybš - Osmančík, Mužík - Necid.

II. poločas: Soukup - Vala, Křapka (65. Hůlka), Shejbal - Köstl, Jánoš, Hrubý, Kovařík - Osmančík, Kozák - Prekop. Trenér: Veselý.

ČTK
24.06.202313:21

Viktoria Plzeň - Dukla Praha 2:0

Viktoria Plzeň - Dukla Praha 2:0 (1:0).

Branky: 81. Mosquera, 90.+1 Durosinmi.

I. poločas: Staněk - Holík, Čihák, Hejda, Sýkora - Cadu, Kalvach - Vydra, Vlkanova, Kopic - Chorý.

II. poločas: Staněk - Řezník, Paluska, Jemelka, Havel - Bucha, Traoré - Durosinmi, Květ, Mosquera - Kliment. Trenér: Koubek.

24.06.202312:33

Prostějov - 1. FC Slovácko 1:2

Prostějov - 1. FC Slovácko 1:2 (1:1).

Branky: 36. Repa - 5. Mihálik, 90. Juroška.

Sestava Slovácka:

I. poločas: Heča - Reinberk, Srubek, Šuvalija, Kalabiška - Brandner, Kudela, Daníček, Havlík, Holzer - Mihálik.

II. poločas: Fryšták - Bartoš, Hofmann, Onuoha, Doski - Sinjavskij, Trávník, Kočí (85. Kudela), Kim Sung-pin, Juroška - Vecheta. Trenér: Svědík.

ČTK
23.06.202320:35

Mladá Boleslav - Táborsko 3:2

Přípravné utkání v Benátkách nad Jizerou:

Mladá Boleslav - Táborsko 3:2 (1:0)

Branky: 42. Stránský, 55. Mareček, 80. Jawo z pen. - 62. Kalousek, 88. Zeman.

Sestava Ml. Boleslavi:

I. poločas: Šeda - Šimek, Suchý, Rulc - Král, Matějovský - Stránský, Ladra, Fulnek - Kaulfus, Hilál.

II. poločas: Šeda - Jaroš, Karafiát, Donát - Mareček, Kubista, Žitný, Kodad, Vojta - Mašek, Jawo. Trenér: Kulič.

ČTK
23.06.202317:44

Liberec - Příbram 2:0

Liberec - Příbram 2:0 (2:0)

Branky: 5. Frýdek z pen., 18. Horský.

Sestava Liberce:

I. poločas: Hasalík - Lehoczki, Chaluš, Pourzitidis - Ghali, Varfolomejev, Hudák, Frýdek, Preisler - Horský, Kulenović.

II. poločas: Hasalík - Lehoczki, Prebsl, Govaers - Polyák, Doumbia, Višinský, Lexa, Mikula - Rondić, Rabušic. Trenér: Kozel.

ČTK
23.06.202317:27

Sojka zůstává v Táborsku

Táborsko může i pro nadcházející sezonu počítat s Alexandrem Sojkou, jemuž bylo o rok prodloužené hostování z Viktorie Plzeň.

fctaborsko.cz
23.06.202316:47

Táborsko získalo Foltýna z Třince

Martin Foltýn s Třincem sestoupil z druhé ligy, tu však bude hrát i nadále. Devětadvacetiletý univerzál se stěhuje přes celou republiku, přestoupil totiž do Táborska.

23.06.202309:43

Kozáka angažovali v Bohemians

Dvaadvacetiletý Matyáš Kozák letos působil v dresu Liberce formou hostování z béčka pražské Sparty a pro nadcházející sezónu znovu bude měnit působiště. Jeho příchod oznámila Bohemka, která se mimochodem může brzy těšit na evropské poháry. Během pátku by se měl útočník připojit k týmu, oba kluby aktuálně dolaďují podmínky výpůjčky.

Kozák už působil na hostování v Teplicích a v minulé sezoně na jiném místě severu Čech. V první lize si připsal 25 startů a vstřelil v nich dvě branky, v minulosti prošel všemi mládežnickými reprezentačními kategoriemi vyjma jednadvacítky.

twitter.com/bohemians1905, ČTK
20.06.202319:32

Slovácko - Opava 2:2

Slovácko - Opava 2:2 (1:1).

Branky: 25. Mihálik z pen., 60. Kalabiška - 19. Šigut, 67. Janoščin.

1. poločas: Heča - Šuvalija, Hofmann, Onuoha - Holzer, Havlík, Kočí, Bartoš - Juroška, Mihálik, Petržela.

2. poločas: Fryšták - Kalabiška, Onuoha (75. Juroška), Trávník, Kočí, Holzer (60. Bartoš), Brandner, Kim Sung-pin, Vecheta, Daníček, Kudela. Trenér: Svědík.