Jablonec vyhrál v osmifinále poháru ve Vlašimi

Jablonec zvítězil v dohrávce osmifinále domácího poháru MOL Cupu ve Vlašimi 3:2 a stal se posledním čtvrtfinalistou soutěže. Zápas proti druholigovému soupeři rozhodl hattrickem Václav Pilař, který proměnil dvě penalty a jednou se prosadil hlavou po centru.

Boleslav je po obratu se Slováckem ve čtvrtfinále domácího poháru

Mladá Boleslav zvítězila po obratu v osmifinále domácího poháru nad Slováckem 4:2 po prodloužení. V normální hrací době skončil zápas 2:2. Ve čtvrtfinále se Středočeši utkají s Teplicemi.

Sparta díky Hanckově penaltě v závěru vyřadila v poháru Ostravu

Sparťané porazili v osmifinále domácího poháru Ostravu 1:0. O vítězství obhájce trofeje rozhodl v 89. minutě obránce Dávid Hancko z penalty, které předcházelo vyloučení záložníka Filipa Kaloče. Pražané vyřadili Baník v této fázi soutěže ve druhé sezoně za sebou.

Olomoučtí vyhráli v osmifinále poháru na půdě Bohemians

Olomoučtí zvítězili v osmifinále domácího poháru MOL Cupu 2:0 na půdě Bohemians 1905 a stali se pátým čtvrtfinalistou soutěže. Hanákům zařídil výhru brankami David Houska, který se proti "Klokanům" trefil dvakrát v jednom utkání podruhé v sezoně. Sigma mezi nejlepší osmičku týmů v poháru postoupila potřetí za sebou.

Višinský zářil při premiéře v A-týmu Slavie a splnil si sen

Denis Višinský prožil povedenou premiéru za A-tým Slavie. Teprve sedmnáctiletý záložník přispěl dvěma góly, asistencí a vybojovanou penaltou k drtivé výhře 10:3 nad třetiligovými Karlovými Vary v osmifinále domácího poháru a pochvaloval si, že se mu splnil sen. Jeho výkon ocenili i trenéři pražského týmu.

Slavia rozdrtila Karlovy Vary, blýskli se Tecl i mladíček Višinský

Fotbalisté Slavie rozdrtili v osmifinále domácího poháru třetiligové Karlovy Vary i díky čtyřem gólům Stanislava Tecla 10:3. Deset branek v soutěžním utkání dali Pražané poprvé od léta 1993. Zaskvěl se také sedmnáctiletý Denis Višinský, autor dvou branek.

Liberec a Teplice jsou ve čtvrtfinále poháru

Fotbalisté Liberci udolali v osmifinále domácího poháru České Budějovice 1:0. O postupu loňského finalisty MOL Cupu rozhodl v 89. minutě střídající Jakub Pešek. Do dalšího kola se probojovaly i Teplice, které porazily Brno 2:0 brankami Vukadina Vukadinoviče a Ladislava Kodada z druhého poločasu.

Plzeň porazila druholigový Hradec 3:1 a je ve čtvrtfinále poháru

Plzeň se stala prvním čtvrtfinalistou MOL Cupu. Svěřenci trenéra Adriana Guľy v osmifinále domácího poháru na svém stadionu porazili lídra druhé nejvyšší soutěže Hradec Králové 3:1. Všechny tři góly favorizované Viktorie vstřelil Aleš Čermák, přestože k prvním dvěma mu výrazně pomohli protihráči.

Startuje osmifinále domácího poháru, Plzeň v úterý přivítá Hradec

Čtyřmi zápasy začne v tomto týdnu osmifinále domácího MOL Cupu. V úterý nastoupí Plzeň proti druholigovému Hradci Králové a další tři duely jsou na programu ve středu. Ligový lídr pražská Slavia přivítá třetiligové Karlovy Vary, v soubojích týmů z nejvyšší soutěže pak Teplice hostí Brno a loňský finalista Liberec vyzve České Budějovice.

LFA odložila Spartě dva zápasy s Příbramí a v Jablonci

Ligová fotbalová asociace (LFA), která řídí profesionální soutěže, odložila nejbližší dva ligové duely Sparty s Příbramí a v Jablonci. LFA o tom informovala v tiskové zprávě. Pražané jsou od úterý kvůli vyššímu počtu nakažených koronavirem v týmu v karanténě.

Ostrava v poháru porazila Třinec a v dalším kole ji čeká Sparta

Ostrava porazila v dohrávce 3. kola domácího poháru MOL Cupu druholigový Třinec 2:0 a stala se posledním osmifinalistou soutěže. Slezské derby, hrané v tréninkovém areálu Vista, rozhodl v druhém poločase dvěma góly obránce Jakub Pokorný. Baník v dalším kole nastoupí na hřišti pražské Sparty.

Slavia v poháru přivítá Karlovy Vary, Sparta může hrát s Baníkem

Sparťané se v osmifinále domácího poháru MOL Cupu utkají s vítězem dohrávky 3. kola mezi Ostravou a Třincem. Lídr prvoligové tabulky Slavia přivítá třetiligové Karlovy Vary a Plzeň se představí na půdě druholigového Hradce Králové. Rozhodl o tom dnešní los v sídle Fotbalové asociace ČR na pražském Strahově. Úředním hracím termínem osmifinále je středa 3. března.

Liberec vyřadil v poháru Žižkov až po prodloužení

Liberec zvítězil ve 3. kole domácího poháru MOL Cupu nad druholigovým Žižkovem až po prodloužení 3:1. V základní hrací době skončil zápas na umělé trávě nerozhodně 1:1, Slovanu pomohly k očekávanému postupu až góly střídajících hráčů Martina Koscelníka a Imada Rondiče.

Plzeň v poháru rozdrtila Přepeře, Olomouc porazila Domažlice

Plzeň a Olomouce zvítězily ve 3. kole domácího poháru MOL Cupu nad třetiligovými soupeři a postoupily do osmifinále. Západočeši dali pět gólů za první poločas a Přepeře doma rozdrtili 7:0. Dvakrát se trefili Pavel Bucha, Jean-David Beauguel a Lukáš Matějka. Sigma se s Domažlicemi dlouho trápila a o vítězství 3:1 rozhodla až dvěma brankami v druhém dějství.

Opava vypadla z domácího poháru s třetiligovými Karlovými Vary

Opava vypadla z domácího poháru MOL Cupu. Poslední tým prvoligové tabulky prohrál ve třetím kole 0:3 v Karlových Varech. Za domácí mužstvo z třetí ligy, které absolvovalo první soutěžní zápas od loňského října, se dvakrát trefil Rostislav Vokáč a jednou Zdeněk Skala.