Lucembursko - Coupe de Luxembourg - zprávy

nenalezeny žádné články
27.05. Lucemburský pohár pro Racing FC
Favorizované F91 Dudelange neobhájí lucemburský pohár, jehož poslední dva ročníky byly kvůli covid-19 zrušeny. Ve finále uspěl Racing FC Luxembourg poměrem 3:2 a tuto trofej vyhrál po čtyřech letech.
26.05.2019 Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
30.09.
FC Lorentzweiler - Rosport
0:3
01.10.
FC 47 Bastendorf - Union Lux.
0:4
01.10.
FC Cebra 01 - Jeunesse Junglinster
4:2
01.10.
SC Steinfort - FC Mondercange
3:8
02.10.
Avenir Beggen - Jeunesse Canach
2:0
02.10.
Daring Echternach - Atert Bissen
3:2
02.10.
Troisvierges - FC Differdange 03
0:10
02.10.
US Esch - SC Bettembourg
1:7
02.10.
Jeunesse Gilsdorf - FC Wiltz
0:5
02.10.
Young Boys Diekirch - Hamm Benfica
1:4
02.10.
Sporting Bertrange - UNA Strassen
1:8
02.10.
FC Munsbach - F91 Dudelange
1:5
02.10.
P./Rédange - Berdenia Berbourg
0:5
02.10.
FC Kehlen - Fola Esch
0:6
02.10.
L. Porto - UN Käerjéng 97
0:5
02.10.
CS Sanem - Marisca Mersch
1:3
02.10.
Union Remich/Bous - Etzella E.
1:3
02.10.
AS Wincrange - Progrès Niedercorn
0:6
02.10.
US Sandweiler - Jeunesse Schieren
2:3p
02.10.
FF Norden 02 - CS Grevenmacher
1:4
02.10.
Sporting Mertzig - US Mondorf
0:4
02.10.
US Feulen - YB Weiler
4:3
02.10.
Blo Weiss Itzig - T. Pétange
0:2
02.10.
Red-Black-Egalité - Steinsel
1:0
02.10.
Green Boys H/T - Swift Hesperange
0:9
02.10.
Koeppchen Wormeldange - US Hostert
1:2
02.10.
RS Merl-Belair - BW Medernach
0:1
02.10.
ES Clemency - US Rumelange
1:4
02.10.
Syra Mensdorf - FC Rodange 91
2:1
02.10.
Schengen - FC Schifflange 95
3:2
02.10.
Les Ardoisiers - Jeunesse Esch
1:14
02.10.
Résidence Walferdange - FC Mamer
1:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy