Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.99 - 3.72 - 1.71
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
09.11. V Polsku se nedohrálo utkání během penalt
K nepříjemné události došlo v osmifinále Polského poháru mezi Sandecjou a Slaskem. Duel dospěl až do kopů ze značky pokutového kopu, ve třetí sérii se netrefil Maissa Fall, hosté v tu chvíli vedli 2:1 a chystali se na svou penaltu v té samé fázi. Najednou se však hráči domácích odebrali do kabin, a to kvůli rasistickým pokřikům směrem k Fallovi ze strany vratislavských příznivců. Zápas tedy nebyl dohrán, z postupu se pravděpodobně bude radovat prvoligový celek, komise každopádně budou mít jistě co dělat, aby dané skutečnosti podobně prošetřily. (lajfy.com, goal.pl)
02.05. Polský pohár pro Raków Częstochowa
Výsledek finále Polského poháru: Lech Poznań - Raków Częstochowa 1:3 (52. Amaral - 6. Gutkovskis, 36. Wdowiak, 76. López).
02.12.2021 Kliment zařídil postup Wisly
Wisla Krakov vyhrála na půdě Widzewu Lodž 3:1 a postoupila do dalšího kola Polského poháru, o což se značnou měrou přičinil Jan Kliment. Český útočník dal v 86. minutě vítěznou branku, v sedmé minutě nastavení pak vše ještě pojistil.
02.05.2021 Raków opanoval Polský pohár
Výsledek finále Polského poháru: Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2:1 (81. Ivi, 89. Tijanić - 57. Zebrowski).
12.02.2021 Pekhart dostal tři zápasy
Útočník Legie Varšava Tomáš Pekhart obdržel po vyloučení v úterním osmifinále Polského poháru trest na tři pohárové zápasy. V utkání na hřišti LKS Lodž dal český reprezentant v 82. minutě vítězný gól na 3:2, chvíli nato ale dostal červenou kartu za to, že po souboji o míč s Maciejem Dabrowským vleže kopl protihráče do zad. Legia na svém webu oznámila, že se proti trestu odvolá. Pokud neuspěje, Pekhart už jí ve zbytku soutěže nepomůže, i kdyby postoupila až do finále. Pekhart je se 14 góly nejlepším střelcem polské ligy, v níž patří jeho týmu druhé místo. "Tomáš je mimořádně klidný člověk. V šatně říkal, že nic špatného neudělal. Je z toho zničený, protože je to rozumný kluk a ještě nikdy takovou hloupost na hřišti neprovedl," uvedl po úterním zápase trenér Legie Czeslaw Michniewicz. "Říkal, že trefil Macieje Dabrowského, jak padal. Ale jak už to tak v zápasech chodí, stalo se z toho trochu divadlo," dodal kouč. (ČTK)
09.02.2021 Gól a vyloučení pro Pekharta
Legia Varšava v osmifinále domácího poháru vyřadila ŁKS Łódź, na čemž se rozhodujícím gólem na 3:2 podílel Tomáš Pekhart. Krátce nato však český útočník dostal červenou kartu.
24.07.2020 Polský pohár vybojovala Cracovia
Výsledek finále Polského poháru: Cracovia - Lechia Gdańsk 2:2, 3:2 po prodloužení (65. van Amersfoort, 88. Jablonský, 117. Wdowiak - 21. Haydary, 85. Lipski).
26.09.2018 Ondrášek dal gól a nechal se vyloučit
Hodně vidět byl ve včerejším pohárovém utkání Wisły Kraków český útočník Zdeněk Ondrášek. Odchovanec Českých Budějovic nejprve proměněnou penaltou srovnal na 1:1, následně se však nechal vyloučit a jeho spoluhráči prohráli na pokutové kopy. (soccerway.com)
02.05.2018 Legia Varšava ovládla Polský pohár
Výsledek dnešního finále Polského poháru: Arka - Legia Varšava 1:2 (90+8. Soldecki - 12. Niezgoda, 29. Cafú).
18.04.2018 Hloušek si vstřelil vlastní gól
Adam Hloušek si v pohárovém zápase Legie Varšava s Górnikem Zabrze vstřelil v 56. minutě vlastní branku, která hosty poslala do vedení. Jeho týmu se ale nakonec podařilo utkání otočit v sedmé minutě nastavení na 2:1 a postoupit do finále.