28.01.202320:45
Sporting CP - FC Porto
0:2
28.01. Taça da Liga pro FC Porto
Výsledek finále Taça da Liga: Sporting - FC Porto 0:2 (10. Eustáquio, 86. Marcano).
26.01. Finále Taça da Liga odřídí Pinheiro
V sobotu večer se hraje finále portugalského Ligového poháru, proti sobě se postaví FC Porto a Sporting a na trávníku u toho bude i João Pinheiro. Ten byl delegován jako hlavní rozhodčí. (abola.pt)
25.01. Paulinho má problémy s ramenem
Sportingu by mohl vypadnout ze sestavy Paulinho. Útočník lisabonského klubu si ze semifinále Taça da Liga na půdě Aroucy, které dvěma góly rozhodl, odnesl pochroumané rameno. (abola.pt)
23.12.2022 Taça da Liga - los semifinále

Los semifinále portugalského Ligového poháru:

Arouca - Sporting,

FC Porto - Academico Viseu.

22.12.2022 Evanilson má znovu zraněné koleno
Jenom několik minut trval návrat Evanilsona do sestavy FC Porto. Útočník nedohrál včerejší pohárový zápas s Gil Vicente a důvodem bylo další zranění kolena, v tuto chvíli čeká na výsledky podrobného vyšetření. (abola.pt)
22.12.2022 Pepê zřejmě utrpěl frakturu nosu
FC Porto porazilo Gil Vicente 2:0 a postoupilo do semifinále Ligového poháru, včerejší zápas ale nedohrál Pepê - brazilský křídelník podle všeho utrpěl zlomeninu nosu. (abola.pt)
21.12.2022 Evanilson se vrátil na marodku Porta
FC Porto se čtvrtfinále Taça da Liga po výsledku 2:0 vyřadil Gil Vicente, znovu však přišlo o Evanilsona. Brazilský útočník, jenž sotva vyléčil zranění koleno, nastoupil do druhého poločasu a po deseti minutách střídal s neupřesněnými problémy. (abola.pt)
20.12.2022 Paulinho vytvořil rekord Taça da Liga
Portugalský Ligový pohár má od včerejšího večera nového rekordmana, kterým se stal Paulinho - útočník lisabonského Sportingu v souboji s Bragou (5:0) zaznamenal už šestou trefu v jednom ročníku. Dosavadní maximum představovalo pět branek, na tomto čísle se zastavili Matheus (Vitória de Setúbal, 2007/08), Hugo Vieira (Gil Vicente, 2010/11), Rabiola (Aves, 2012/13), Jonas (Benfica, 2014/15) a Gonçalo Paciência (Benfica 2017/18). (abola.pt)