Wales - Welsh Cup 2022/2023 - výsledky, rozlosování

1. kolo

16.09.202220:30
Abergavenny Town - Treharris Athletic
2:1p
16.09.202220:30
Penydarren - Ynyshir Albions
4:0
16.09.202220:30
Llandudno Amateurs - Llanrug United
1:7
16.09.202220:45
Conwy Borough - Kinmel Bay FC
3:2
16.09.202220:45
Risca United - Aberbargoed Buds
4:2
17.09.202213:00
Llanfair United - Llanuwchllyn FC
1:2
17.09.202215:00
Calsonic Kansei SV - Aber Valley FC
1:5
17.09.202215:30
Trefelin FC - Llandrindod Wells
5:0
17.09.202215:30
Machynlleth FC - Prestatyn Town
0:3
17.09.202215:30
Croesyceiliog FC - Ynysgerwn FC
2:1
17.09.202215:30
Pill AFC - Caldicot Town
4:0
17.09.202215:30
Llanelli AFC - Goytre AFC
4:0
17.09.202215:30
Baglan Dragons FC - Pontardawe Town
1:2p
17.09.202215:30
Cefn Cribwr - Newport City FC
1:2
17.09.202215:30
Cwmbran Celtic - Ammanford AFC
1:0
17.09.202215:30
Trethomas Bluebirds - Ton Pentre FC
6:0
17.09.202215:30
Pencoed Athletic - Brecon Corinthians
6:2
17.09.202215:30
Chepstow Town - Rockspur FC
1:0
17.09.202215:30
Treowen Stars - Cardiff Corinthians
0:6
17.09.202215:30
Aberfan FC - Porthcawl Town
2:0
17.09.202215:30
Llangefni Town - Llandudno Albion
1:2
17.09.202215:30
Afan Lido - Hakin United AFC
0:1
17.09.202215:30
Canton Liberal - West End FC
5:1
17.09.202215:30
Bow Street - Bangor 1876
6:5
17.09.202215:30
Abermule - Hawarden Rangers
2:3p
17.09.202215:30
Trearddur Bay United - Penycae FC
1:5
17.09.202215:30
Y Felinheli - CPD Y Glannau
2:1p
17.09.202215:30
Talysarn Celts - Queen's Park FC
0:1
17.09.202215:30
Porthmadog FC - Mold Alexandra
3:4
17.09.202215:30
Mochdre Sports - Chirk AAA FC
0:3
17.09.202215:30
Llay Welfare - Flint Mountain FC
3:6
17.09.202215:30
Llansannan FC - Glantraeth FC
1:2
17.09.202215:30
Penrhyncoch FC - Caersws FC
1:2p
17.09.202215:30
Penparcau FC - Y Rhyl 1879
1:3
17.09.202215:30
Llanidloes Town - Gresford Athletic
0:1
23.09.202220:30
Denbigh Town - Llanrwst United
6:1

2. kolo

08.10.202215:00
Risca United - PenyBont FC
1:5
08.10.202215:30
Bow Street - Colwyn Bay
1:4
08.10.202215:30
Llandudno Albion - Buckley Town
0:3
08.10.202215:30
Newport City FC - Carmarthen Town
0:2
08.10.202215:30
Cwmbran Celtic - Llantwit Major
3:2p
08.10.202215:30
Croesyceiliog FC - Briton Ferry Llansawel
0:5
08.10.202215:30
Aberfan FC - Trefelin FC
1:5
08.10.202215:30
Cardiff Corinthians - Newtown AFC
1:8
08.10.202215:30
Penydarren - Swansea University
2:1
08.10.202215:30
Pontardawe Town - Cambrian & Clydach Vale
1:0p
08.10.202215:30
Aber Valley FC - Barry Town
1:6
08.10.202215:30
Chepstow Town - Pontypridd Town
1:2
08.10.202215:30
Pencoed Athletic - Aberystwyth Town
0:1p
08.10.202215:30
Hakin United AFC - Taffs Well
4:1
08.10.202215:30
Abergavenny Town - Goytre United
1:2p
08.10.202215:30
Canton Liberal - Llanelli AFC
1:2p
08.10.202215:30
Prestatyn Town - Llandudno FC
2:0
08.10.202215:30
Mold Alexandra - Holyhead Hotspurs
3:1
08.10.202215:30
Flint Mountain FC - Caernarfon Town
0:4
08.10.202215:30
Penycae FC - Guilsfield FC
1:4
08.10.202215:30
Llanuwchllyn FC - Holywell Town
0:5
08.10.202215:30
Hawarden Rangers - Bala Town
1:6
08.10.202215:30
Queen's Park FC - Airbus UK FC
0:3
08.10.202215:30
Denbigh Town - Connah's Quay Nomads
1:5
08.10.202215:30
Y Felinheli - Conwy Borough
1:4
08.10.202215:30
Y Rhyl 1879 - Ruthin Town
0:2
08.10.202215:30
Chirk AAA FC - The New Saints FC
1:2p
08.10.202215:30
Glantraeth FC - Cefn Druids
0:5
08.10.202215:30
Llanrug United - Gresford Athletic
0:3
08.10.202215:30
Pill AFC - Cardiff Metropolitan University
2:1
08.10.202218:15
Caersws FC - Flint Town United
0:1
08.10.202218:45
Trethomas Bluebirds - Haverfordwest County
2:1

3. kolo

11.11.202220:30
Penydarren - Trethomas Bluebirds
1:0
11.11.202220:45
The New Saints FC - Caernarfon Town
2:1
12.11.202213:45
Connah's Quay Nomads - Colwyn Bay
4:0
12.11.202215:00
Cefn Druids - Llanelli AFC
3:4
12.11.202215:00
Ruthin Town - Pontypridd Town
3:4
12.11.202215:00
Pontardawe Town - Pill AFC
3:1
12.11.202215:00
Guilsfield FC - Goytre United
6:3
12.11.202215:00
Conwy Borough - PenyBont FC
0:3
12.11.202215:00
Cwmbran Celtic - Carmarthen Town
4:3
12.11.202215:00
Buckley Town - Prestatyn Town
2:0
12.11.202215:00
Aberystwyth Town - Newtown AFC
1:3
12.11.202215:00
Airbus UK FC - Trefelin FC
2:1
12.11.202215:00
Bala Town - Flint Town United
2:0
12.11.202215:00
Hakin United AFC - Holywell Town
1:5
12.11.202215:00
Mold Alexandra - Briton Ferry Llansawel
0:4
12.11.202215:30
Barry Town - Gresford Athletic
0:2

4. kolo

14.01.2023?
Guilsfield FC - Holywell Town
info
14.01.2023?
Cwmbran Celtic - Penydarren
info
14.01.2023?
Gresford Athletic - PenyBont FC
info
14.01.2023?
Briton Ferry Llansawel - Buckley Town
info
14.01.2023?
Llanelli AFC - Connah's Quay Nomads
info
14.01.2023?
The New Saints FC - Newtown AFC
info
14.01.2023?
Pontardawe Town - Airbus UK FC
info
14.01.2023?
Bala Town - Pontypridd Town
info

čtvrtfinále

nenalezeny žádné zápasy

semifinále

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
01.05. TNS vítězem Velšského poháru
Výsledek finále Velšského poháru: Penybont - TNS 2:3 (85. MacDonald, 90+1. Jefferies - 31. a 32. J. Williams, 59. z penalty McManus).
02.05.2015 Welsh Cup pro The New Saints
Výsledek finále Velšského poháru: The New Saints - Newtown 2:0 (54. a 85. z penalty Williams). (uefa.com)
03.05.2014 Welsh Cup pro TNS
Výsledek finále Velšského poháru: Aberystwyth - TNS 2:3 (11. a 13. z penalty Venables - 74. z penalty a 79. Draper, 87. Wilde).
06.05.2013 Welsh Cup pro Prestatyn
Prestatyn Town slaví zisk waleského poháru, v dnešním finále porazil 3:1 po prodloužení Bangor City.
08.05.2011 Welsh Cup pro Llanelli
Výsledek finále velšského poháru: Llanelli - Bangor 4:1.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
11.11.
Penydarren - Trethomas Bluebirds
1:0
11.11.
TNS - Caernarfon Town
2:1
12.11.
Connah's Quay Nomads - Colwyn Bay
4:0
12.11.
Cefn Druids - Llanelli AFC
3:4
12.11.
Ruthin Town - Pontypridd Town
3:4
12.11.
Pontardawe Town - Pill AFC
3:1
12.11.
Guilsfield FC - Goytre United
6:3
12.11.
Conwy Borough - PenyBont FC
0:3
12.11.
Cwmbran Celtic - Carmarthen Town
4:3
12.11.
Buckley Town - Prestatyn Town
2:0
12.11.
Aberystwyth Town - Newtown AFC
1:3
12.11.
Airbus UK FC - Trefelin FC
2:1
12.11.
Bala Town - Flint Town United
2:0
12.11.
Hakin United AFC - Holywell Town
1:5
12.11.
Mold Alexandra - Briton Ferry L.
0:4
12.11.
Barry Town - Gresford Athletic
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
14.01.?
Guilsfield FC - Holywell Town
info
14.01.?
Cwmbran Celtic - Penydarren
info
14.01.?
Gresford Athletic - PenyBont FC
info
14.01.?
Briton Ferry L. - Buckley Town
info
14.01.?
Llanelli AFC - Connah's Quay
info
14.01.?
The New Saints FC - Newtown AFC
info
14.01.?
Pontardawe Town - Airbus UK FC
info
14.01.?
Bala Town - Pontypridd Town
info
Všechny zápasy