Priske znovu v akci? Bývalý trenér Sparty je ve hře o post ve Wolfsburgu

20.04., 22:17
Aktuality
Brian Priske (© Box to Box pictures, box to box pictures / Alamy / Profimedia)

Bývalý kouč pražské Sparty a naposledy Feyenoordu Brian Priske (47) by se mohl brzy dočkat návratu na scénu. Podle informací německého magazínu Kicker patří mezi kandidáty na místo hlavního trenéra Wolfsburgu, kde je po nevydařené sezoně nasnadě odvolání kouče Ralpha Hasenhüttla (57).

Wolfsburg v aktuálním ročníku Bundesligy nenaplňuje očekávání. Po sérii porážek se propadl do dolní poloviny tabulky a naděje na evropské poháry definitivně zhasla. I když tým o víkendu získal alespoň bod, tlak na trenéra Hasenhüttla nepolevuje. Jeho smlouva je platná až do roku 2026, ale klub už podle Kickeru zvažuje možné nástupce.

Vedle Priskeho se na seznamu kandidátů objevují jména jako Marco Rose, Alexander Blessin nebo Bo Svensson. Zajímavostí je, že mezi favority figurují hned tři dánští trenéři - Priske, Svensson a Jacob Neestrup z Kodaně. Podle zákulisních informací to souvisí s postavou sportovního ředitele Petera Christiansena, rovněž Dána, jehož vztahy s Hasenhüttlem nejsou ideální.

Sportovní manažer Sebastian Schindzielorz zatím naznačil, že k výměně trenéra během sezony nedojde, definitivní rozhodnutí přijde až po jejím konci. "Sedneme si a vyhodnotíme, co bude pro klub nejlepší," prohlásil.

Priske má navíc k Wolfsburgu ještě jednu nepřímou vazbu. V létě by se měl stát novým členem realizačního týmu fyzioterapeut Christian Clarup, který s Priskem úzce spolupracoval ve Spartě. V případě jeho angažování by se tak znovu potkali. Média Priskeho v poslední době spojovala i s tureckým Besiktasem.

Autor: Vladislav Frk / kicker.de

Komentáře (32)

Přidat komentář
Jason_

Reagovat
inferno08

BAN

Reagovat
ratusek

Velmi odvážný názor

Reagovat
Odborný diskutér

Drž hubu

Reagovat
Igner Farnsworth

Si posral

Reagovat
Schrödinger

Chuligáne hovadskej

Reagovat
jsemdement

Hoax, ale pravdivý.

Reagovat
kloboučku hop

nech si kecy na koledu

Reagovat
Cotton

hláška roku

Reagovat
Corleone

Věřím tomu, ale není to pravda!

Reagovat
Witcher

To je dobrá vizitka pro Spartu že dá přednost nakymu Wolfsburgu

Reagovat
Lukáš_6

Nejakej wolfsburg

Reagovat
Csaplárova past

podle logiky Sparta je čtvrtá a Wolfsburg dvanáctý

Reagovat
Neuminho92

Já doufám, že by tu nabídku už ve Spartě nedostal vzhledem k tomu jak si ten odchod vyloženě vybrečel žebrák.

Reagovat
Rezignuj

Přesně. Sparťany nechápu. Je to divadelník. Trenér určitě dobrej, ale veřit se mu nedá.

Reagovat
Csaplárova past

Je to skvělá vizitka pro Spartu, že bývalý trenér má nabídku z Bundesligy

Reagovat
kilobyte

Vždyť nedostal nabídku.

Reagovat
Transfermarkt

Další expert Už dost prosím

Reagovat
Y.Cabaye

A proč není na tom seznamu geniální kšiltofkář?

Reagovat
Albe90

Nemají pro něj velikost hader plus ksiltovku

Reagovat
Axelrose

Protože Jindra nemá nejmenší důvod odcházet z největšího, nejlepšího a nejstaršího českého klubu.

Ale to vy, v té vaší plechové boudě samozřejmě nemůžete znát

Ale letos se to krásně sešlo, co ?

V hokeji opět nic( ani namyšlení junioři, natož třikrát tolik namyšlené áčko), ve fotbale budete mít taky hovno

Tak snad za rok kluci rumunský , ale nevidím to dobře.

Reagovat
Transfermarkt

Hned v první větě dvě lži

Co ty asi budeš za člověka

Reagovat
Axelrose

Jsem slušný občan ČR, což se o většině Sparťanů nedá říct

Reagovat
Transfermarkt

Tak proč lžeš? Kdo lže,ten krade

Reagovat
Axelrose

Nakazila mě místní komunita?

Reagovat
Mr.Mike

Mozna i protoze sam Jindra vi, ze se venku horkotezko nekde prosadi..

Po trech letech zas muzete mit hubu plnou kecu na chvili to by po ty letosni ostude v EL, kde mluvila hromada lidi pomalu o semifinale aspon nejaka naplast a zas vas to brzo prejde.

No a hokej nema cenu komentovat..to ani na Slavii nevedi co je

Reagovat
Axelrose

Tak já jako Pardubák to hodnotím ze zcela jiné pozice.

Reagovat
Colt Bennett

A na Spartě víte co je hokej? Spolu s Pardubicemi nejvyšší rozpočet a k čemu...

Poslední titul v Praze získala Slavia.

Reagovat
Axelrose

Reagovat
doshcz

to jsou kydy jak z arsenalu pana Babise

Reagovat
Y.Cabaye

Reagovat
verv

Nejstaršího cyklistickýho klubu

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele