23.06.202123:35

Benzema dostal přednost před Ronaldem

Francie remizovala s Portugalskem 2:2, do listiny střelců se zapsali jen dva kanonýři a jako lepší z nich byl nakonec určen Karim Benzema, ten dostal přednost před Cristianem Ronaldem a odměnou mu je cena pro hráče zápasu.

uefa.com
23.06.202123:32

Kimmich dostal cenu pro hráče zápasu

Joshua Kimmich dostal cenu pro nejlepšího hráče utkání Německo - Maďarsko (2:2). Favorit měl namále, nakonec ale uhrál remízu 2:2, díky níž postupuje do osmifinále ME.

uefa.com
23.06.202123:01

Ronaldo vyrovnal světový rekord

Cristiano Ronaldo v zápase s Francií proměnil dvě penalty a za portugalskou reprezentaci nastřílel už 109 gólů. Dorovnal tak světový rekord, o ten se s ním ještě minimálně několik dní bude dělit Íránec Ali Daei.

bbc.com
23.06.202122:58

Remíza a postup Francie i Portugalska

Výsledek utkání mistrovství Evropy: Portugalsko - Francie 2:2 (31. z penalty a 60. z penalty Ronaldo - 45+2. z penalty a 47. Benzema).

23.06.202122:56

Německo se rozešlo smírně s Maďarskem

Výsledek dnešního utkání mistrovství Evropy: Německo - Maďarsko 2:2 (66. Havertz, 84. Goretzka - 11. Adam Szalai, 68. Schäfer).

23.06.202122:54

Digne má zraněný stehenní sval

Jenom několik minut dnes vydržel na trávníku Lucas Digne. Francouzský obránce naskočil na druhý poločas zápasu s Portugalskem, rychle si ovšem poranil stehenní sval a musel střídat.

lequipe.fr
23.06.202121:52

V Budapešti (ne)rozhodují penalty

Poločasový výsledek utkání mistrovství Evropy: Portugalsko - Francie 1:1 (31. Ronaldo z penalty - 45+2. Benzema z penalty).

23.06.202121:49

Maďaři překvapivě vedou nad Němci

Poločasový výsledek utkání mistrovství Evropy: Německo - Maďarsko 0:1 (11. Adam Szalai).

23.06.202120:27

Základní sestavy: Portugalsko - Francie

Základní sestavy pro dnešní utkání ME -
Portugalsko:
Patrício - Semedo, Dias, Pepe, Guerreiro - Moutinho, Danilo, Sanches - B. Silva, Ronaldo, Jota.
Francie: Lloris - Koundé, Varane, Kimpembe, Hernandez - Pogba, Kanté - Tolisso, Griezmann, Mbappé - Benzema.

23.06.202120:24

Základní sestavy: Německo - Maďarsko

Základní sestavy pro dnešní utkání ME - Německo: Neuer - Ginter, Hummels, Rüdiger - Kimmich, Gündogan, Kroos, Gosens - Havertz, Sané - Gnabry.
Maďarsko: Gulácsi - Nego, Botka, Orbán, Attila Szalai, Fiola - Kleinheisler, A. Nagy, Schafer - Adam Szalai, Sallai.

23.06.202120:19

Cena pro hráče zápasu pro Forsberga

Emil Forsberg byl podle očekávání zvolen nejlepším hráčem utkání Švédsko - Polsko, záložník Lipska dal dvě branky a velkou měrou se podepsal pod výhru 3:2.

uefa.com
23.06.202120:16

Busquets dostal cenu pro hráče zápasu

Sergio Busquets byl zvolen nejlepším hráčem zápasu Španělsko - Slovensko, pyrenejský stát vyhrál 5:0 a postoupil do osmifinále ME.

uefa.com
23.06.202120:03

Češi se utkají v osmifinále s Nizozemskem

Utkání závěrečného kola skupiny E rozhodly o tom, že český tým se v osmifinále utká s Nizozemskem. Hrát se bude v neděli od 18 hodin v Budapešti.

23.06.202119:55

Španělé rozstříleli Slovensko

Výsledek podvečerního utkání mistrovství Evropy: Slovensko - Španělsko 0:5 (30. Dúbravka vl., 45.+3 Laporte, 56. Sarabia, 67. F. Torres, 71. Kucka vl.).

23.06.202119:54

Švédové porazili Polsko a udrželi první místo

Výsledek podvečerního utkání mistrovství Evropy: Švédsko - Polsko 3:2 (2. a 59. Forsberg, 90.+4 Claesson - 61. a 84. Lewandowski).

23.06.202119:19

Laporte se poprvé trefil za Španělsko

Obránce Manchesteru City Aymeric Laporte se v zápase mistrovství Evropy proti Slovensku trefil poprvé za národní tým Španělska, které reprezentuje teprve od května. V mládežnických kategoriích nastupoval za Francii, jejíž pas také vlastní.

23.06.202118:50

Švédům zajistil s Polskem náskok Forsberg

Poločasový výsledek podvečerního utkání mistrovství Evropy: Švédsko - Polsko 1:0 (2. Forsberg).

23.06.202118:49

Španělsko vede v půli nad Slovenskem

Poločasový výsledek podvečerního utkání mistrovství Evropy: Slovensko - Španělsko 0:2 (30. Dúbravka vl., 45.+3 Laporte).

23.06.202118:14

Španělé nedali pátou penaltu v řadě

Španělští reprezentanti pokračují v neuvěřitelné sérii neproměněných pokutových kopů. Hned v úvodu zápasu proti Slovensku neproměnil už pátou penaltu Španělska za sebou Álvaro Morata. Na Euru už proti Polsku selhal Gerard Moreno.