Brabec o kvalifikaci: Jsem příjemně překvapený. Máme to ve svých rukou

Reprezentanti Jakub Brabec s Tomášem Vaclíkem jsou po losu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2024 v Německu spokojení a optimističtí. Podle obránce Brabce by čeští hráči byli velcí alibisté, kdyby tvrdili, že ve skupině E s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem nemají situaci ve svých rukou.  
09.10. | Aktuality | 1 komentář
 

Šilhavý po losu: Skupina mohla být horší. Polsko bude favorit

Trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý si před losem kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2024 v Německu přál dostat z prvního výkonnostního koše Maďarsko, Švýcarsko nebo Polsko. A právě tým okolo hvězdného kapitána Roberta Lewandowského bude jedním ze soupeřů českého týmu. Kouč věří, že jeho svěřenci společně s Poláky postoupí ze skupiny, která podle něj mohla být i těžší...  
09.10. | Aktuality | 1 komentář
 

Postup na Euro si můžeme zkazit jen sami, míní šéf asociace Fousek

Podle předsedy Fotbalové asociace ČR Petra Fouska musejí být čeští reprezentanti s losem kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2024 spokojeni a postup na šampionát si mohou zkazit pouze sami. Národní tým se v papírově velmi hratelné pětičlenné skupině utká s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.  
09.10. | Aktuality | 3 komentáře
 

Čechy v kvalifikaci ME čekají Polsko, Albánie, Faerské ostrovy a Moldavsko

Čeští reprezentanti se v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2024 v Německu utkají v papírově velmi hratelné pětičlenné skupině E s Polskem, Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem. Rozhodl o tom dnešní los ve Frankfurtu nad Mohanem.  
09.10. | Aktuality | 159 komentářů
 

Češi se dozvědí soupeře v kvalifikaci o mistrovství Evropy 2024

Čeští reprezentanti se v neděli po poledni dozvědí jména soupeřů, s nimiž si zahrají v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy v roce 2024 v Německu. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého figurují před losem ve Frankfurtu nad Mohanem ve druhém výkonnostním koši a mají jistotu, že se vyhnou úřadujícím světovým šampionům z Francie či Anglii.  
07.10. | Aktuality | 190 komentářů
 

Češi budou při losu kvalifikace mistrovství Evropy ve druhém koši

Čeští reprezentanti budou při losu kvalifikace o postup na mistrovství Evropy v roce 2024 v Německu figurovat ve druhém z šesti výkonnostních košů. O rozdělení rozhodlo pořadí třetího ročníku Ligy národů. Po úterní porážce 1:2 v závěrečném utkání skupiny A2 ve Švýcarsku svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého o kousek unikl první koš. Los rozdělí týmy do sedmi pětičlenných a tří šestičlenných kvalifikačních skupin.  
28.09. | Aktuality | 62 komentářů
05.11. Chorvatsko dostalo od UEFA trest za fanoušky
Chorvatsko vstoupí do kvalifikace mistrovství Evropy s uzavřenou částí hlediště. UEFA potrestala národní svaz za chování fanoušků během zářijového utkání Ligy národů v Rakousku, navíc mu udělila pokutu 43.000 eur (1,05 milionu korun).

Chorvatští příznivci se podle pátečního verdiktu UEFA ve Vídni chovali "rasisticky a diskriminačně". Část pokuty je rovněž důsledkem toho, že v ochozech zapalovali světlice a házeli předměty na hřiště.

Chorvatsko ve Vídni zvítězilo 3:1 a zajistilo si postup do Final Four Ligy národů. V březnovém úvodu kvalifikace ME přivítají úřadující vicemistři světa Wales a svaz bude muset na stadionu uzavřít sektor minimálně pro 2000 lidí. (ČTK)
11.10. Rumunský politik vyzývá k ignoraci Kosova
Bývalý rumunský ministr zahraničí Teodor Melescanu volá po vynechání obou zápasů kvalifikace na Euro 2024 s Kosovem, i kdyby to pro Rumunsko mělo znamenat kontumaci v jeho neprospěch. Rumunsko je jednou z pěti zemí Evropské unie, která neuznává nezávislost Kosova na Srbsku. (ziare.com)
09.10. Češi začnou boj o ME s Polskem
Čeští reprezentanti začnou svou pouť za evropským šampionátem 24. března domácím zápasem proti Polsku, na který naváže cesta do Moldavska. V červnové a zářijové přestávce mají na programu jen po jednom kvalifikačním utkání, další dvojice duelů sehrají v říjnu a v listopadu. (ČTK)
09.10. Dnes se losuje kvalifikace ME 2024
Čeští reprezentanti se dnes po poledni dozvědí jména soupeřů, s nimiž si zahrají v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy v roce 2024 v Německu. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého figurují před losem ve Frankfurtu nad Mohanem ve druhém výkonnostním koši a mají jistotu, že se vyhnou úřadujícím světovým šampionům z Francie či Anglii. Los rozdělí země do sedmi pětičlenných a tří šestičlenných kvalifikačních skupin. (ČTK)
29.09. Fortounis má stále šanci
Devětadvacetiletý záložník Kostas Fortounis, svého času opora reprezentace, se naposledy v barvách řeckého národního týmu objevil v březnu 2021, jeho comeback však nyní nevyloučil asistent Guse Poyeta, Gerard Nus. Záležet prý bude na jeho formě pod vedením nového kouče Olympiakosu Michéla. (mundodeportivo.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
23.03.?
Itálie - Anglie
info
23.03.?
Severní Makedonie - Malta
info
23.03.?
Kazachstán - Slovinsko
info
23.03.?
Dánsko - Finsko
info
23.03.?
San Marino - Severní Irsko
info
23.03.?
Bosna a Hercegovina - Island
info
23.03.?
Portugalsko - Lichtenštejnsko
info
23.03.?
Slovensko - Lucembursko
info
24.03.?
Francie - Nizozemsko
info
24.03.?
Gibraltar - Řecko
info
24.03.?
Česko - Polsko
info
24.03.?
Moldavsko - Faerské ostrovy
info
24.03.?
Rakousko - Ázerbájdžán
info
24.03.?
Švédsko - Belgie
info
24.03.?
Bulharsko - Černá Hora
info
24.03.?
Srbsko - Litva
info
Všechny zápasy