Arsenal se dohodl s Portem na přestupu Vieiry

Fábio Vieira má namířeno z Portugalska do Anglie. FC Porto se dohodlo s Arsenalem na přestupu 22letého záložníka, za něhož mají Gunners zaplatit 35 milionů eur bez bonusů...  
17.06. | Aktuality | 124 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
21.06. Fábio Vieira přestoupil do Arsenalu
Fábio Vieira je oficiálně novou posilou Arsenalu, s nímž podepsal dlouholetý kontrakt. Portugalský záložník přišel z FC Porto, to dostane čtyřicet milionů eur. (arsenal.com)
16.06. Fábio Vieira dorazil do Londýna
Fábio Vieira přicestoval do Londýna a zítra se podrobí zdravotní prohlídce v Arsenalu. Portugalský záložník přijde na přestup z FC Porto, to dostane odstupné čtyřicet milionů eur. (abola.pt)
16.06. Vieira má namířeno do Arsenalu
Arsenal se podle informací "A Bola" dohodl s Portem na příchodu Fábia Vieiry. Úřadující portugalský šampion má vyinkasovat 35 milionů eur a dalších pět může dostat na základě bonusů. (abola.pt)
18.11.2021 Vieira prodloužil s Portem
Porto si zavázalo Fábia Vieiru. Talentovaný ofenzivní záložník se svým mateřským klubem prodloužil kontrakt do roku 2025. (abola.pt)
09.06.2021 Liverpool pokukuje po Vieirovi
Fábio Vieira z Porta zaujal pozorovatele Liverpoolu. Talentovaný fotbalista by l vyhlášen nejlepším hráčem ME do 21 let, přestože Portugalsko ve finále podlehlo Němcům. (UOL Esporte)
07.06.2021 Vieira nejlepším hráčem ME do 21 let
Nejlepším hráčem mistrovství Evropy do 21 let se stal Fábio Vieira. Záložník Porta si v šesti zápasech za Portugalsko připsal gól a asistenci. (abola.pt)
16.12.2020 Arsenal a Marseille chtějí Vieiru
Mladý portugalský záložník Fabio Vieira je žádaným zbožím. O dvacetiletého hráče z Porta se zajímají Arsenal a Olympique Marseille. (record.pt)
30.08.2020 Fábio Vieira má problémy s kyčlí
O část z letní přípravy přijde Fábio Vieira. Mladý záložník FC Porto čeká na výsledky podrobného vyšetření, poranil si totiž kyčel. (abola.pt)
13.08.2020 Fábio Vieira dostane nový kontrakt
Fábio Vieira letos nakoukl do prvního týmu FC Porto, přispěl k zisku mistrovského titulu a vedení se chystá nabídnout mu novou smlouvu, ta stávající mladému křídlu vyprší za dva roky. (abola.pt)
07.06.2020 Bournemouth si vyhlédl Fábia Vieiru
Fábio Vieira by se nečekaně mohl vydat do Premier League. Zájem o talentovaného útočníka Porta má manažer Eddie Howe, jenž působí v Bournemouthu. (abola.pt)
Další expres zprávy