Celé jméno:Jakub Piotr Kiwior
Používané jméno:Jakub Kiwior
Národnost: Polsko
Datum narození:15.02.2000
Výška:188 cmVáha:78 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:15
Klub:Arsenal FC (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Arsenal FC (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Polsko "21"65250000000
Polsko98060000100
Reprezentační kariéra hráče
 

Kiwior si zahraje Premier League, přestoupil ze Spezie do Arsenalu

Arsenal do úspěšného konce dotáhl příchod Jakuba Kiwiora ze Spezie Calcio, která může i s bonusy obdržet 30 milionů eur. Polský obránce podepsal smlouvu do roku 2028...  
23.01. | Aktuality | 196 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
23.01. Arsenal brzy oznámí příchod Kiwiora
Jakub Kiwior opustí Spezii, vítězem boje o jeho služby se stane Arsenal. Polský obránce dá londýnskému klubu přednost před Dortmundem a přestoupí za 21 milionů liber, vše bude dotaženo nejpozději zítra. (dailymail.co.uk)
17.01. Dortmund neuspěl s nabídkou za Kiwiora
Jakub Kiwior minimálně pro tuto chvíli zůstává hráčem Spezie. O polského obránce je v Evropě zájem a se svou nabídkou přišel Dortmund. Borussia byla ochotna i s bonusy zaplatit 22 milionů eur, italský klub to ale odmítl. (football-italia.net)
04.01. Kiwior na radaru několika klubů
Obránce Jakub Kiwior je nedílnou součástí sestavy Spezie, rovněž se ukázal na nedávném světovém šampionátu v Kataru v polském dresu, a pomalu a jistě ho začínají bedlivě sledovat věhlasnější adresy, a to včetně West Hamu a AC Milán. Televizní společnost Sky Italia navíc uvedla, že by zájemcem mohl být nově rovněž Juventus. Zároveň na dálku sleduje situaci kolem Kiwiora také Lipsko, to by ovšem o něj pravděpodobně usilovalo jen v případě, pokud by vypustilo do světa Joška Gvardiola. (getfootballnewsitaly.com)
07.12.2022 Kiwior před přesunem do Neapole?
Neapol si vyhlédla posilu do středu obrany. Partenopei mají podle italských médií zájem o Jakuba Kiwiora, za něhož jsou ochotní Spezii Calcio zaplatit 20 milionů eur. (sport-express.ru)
31.08.2021 Kiwior jde ze Žiliny do Spezie
Polský obránce Jakub Kiwior už nebude hrát na Slovensku za Žilinu. V poslední den italského přestupního termínu jej získala Spezia. Ta ze slovenské ligy koupila i útočníka Dávida Strelce ze Slovanu Bratislava. (sport.aktuality.sk)
Další expres zprávy