Jakub Mareš Expres zprávy

12.03.202120:58

Teplice přišly o zraněného Mareše

Jakub Mareš si zřejmě na nějaký čas odpočine od fotbalu. Teplický útočník nedohrál zápas v Liberci (1:2), kde si po změně stran pochroumal koleno.

24.02.202020:58

Mareš za osm žlutých karet vynechá dvě kola

Teplický Jakub Mareš se stal druhým hráčem v této sezoně první fotbalové ligy, který dostal osmou žlutou kartu. Ofenzivní opora Severočechů kvůli tomu musí vynechat nejbližší dvě kola. O polovinu nižší trest za čtyři napomínání si odpykají Petr Hronek z Bohemians 1905 a olomoucký Lukáš Greššák. V příštím zápase nebudou moci nastoupit ani dva vyloučení hráči z 22. kola - teplický Lukáš Mareček a jablonecký Jan Krob.

ČTK
22.09.201820:03

Mareš zařídil Zagłębie remízu z Gdaňsku

Zagłębie Lubin prohrával na půdě Lechie Gdaňsk rychle 0:3, nakonec ale získal bod a svůj podíl na tom měl i Jakub Mareš - český útočník v nastavení srovnal na konečných 3:3.

28.07.201822:24

Mareš skóroval za Zaglebie

Český útočník Jakub Mareš rozhodl o vítězství Zaglebie Lubin nad Zaglebie Sosnowiec. V 77. minutě postupoval sám na brankáře a situaci vyřešil chladnokrevně kličkou a gólem na 2:1. Stejný stav vydržel až do konce zápasu.

09.03.201819:55

Mareš přispěl k zisku jednoho bodu

Jakub Mareš dal svou třetí branku za Zaglebie Lubin. Český útočník ve 30. minutě utkání na půdě Górniku Zabrze srovnal na průběžných 1:1, duel nakonec skončil remízou 2:2.

09.02.201822:31

Mareš se uvedl dvěma góly

Jakub Mareš debutoval v sestavě Zaglebie Lubin a hned se uvedl dvěma góly, český útočník ve 46. minutě souboje s Legií Varšava vyrovnal na průběžných 1:1, ve třetí minutě nastavení pak proměnil penaltu a srovnal na 2:2. Na bod to ovšem nestačilo, o pět minut později strhli hosté z pokutového kopu výhru na svou stranu.

23.07.201721:45

Mareš se na úvod blýskl hattrickem

Český útočník Jakub Mareš stihl za měsíc působení ve Slovanu Bratislava už druhý hattrick. Po třech gólech do sítě Pjuniku Jerevan v předkole Evropské ligy vstřelil stejný počet i v úvodním kole slovenské ligy Prešovu. Třicetiletému útočníkovi 14 gólů z minulé sezony vynesly přestup z Ružomberoku do Slovanu a i tam se mu daří. Proti Prešovu stihl hattrick za 19 minut druhé půle v době, kdy hrál soupeř v oslabení.

ČTK
06.07.201721:23

Mareš pomohl Slovanu hattrickem

Útočník Jakub Mareš dal hattrick za Slovan Bratislava v odvetném utkání 1. předkola Evropské ligy proti Pjuniku Jerevan. Slovenský vicemistr doma zvítězil 5:0 a úspěšně navázal na výhru 4:1 z Arménie. Mareš vstřelil za Slovan první góly po příchodu z Ružomberoku. Bývalý hráč Dukly, Mladé Boleslavi, pražské Sparty, Slovácka a Teplic otevřel skóre v desáté minutě, o třináct minut později z dorážky zvýšil na 2:0. V druhém poločase přidal ještě gól hlavou. Bratislavský celek se v 2. předkole utká s dánským Lyngby.

ČTK
30.03.201422:27

Mareš: Už to začíná být špatné

Dukla dnes odjela s prázdnou z Brna a venku nebodovala už potřetí v řadě. "Musíme si něco mezi sebou říci, už to začíná být špatné. Chyba je už v tom, že v poslední době vždycky dostaneme první branku. Znervózníme a děláme věci, které bychom normálně nedělali," posteskl si útočník pražského celku Jakub Mareš.

ČTK
28.08.201313:31

Jakub Mareš hostuje v Dukle Praha

Jakub Mareš odchází z Mladé Boleslavi a sezonu dohraje v jiném prvoligovém českém klubu - 26letý záložník zamířil na hostování do Dukly Praha.

12.03.201222:36

Šestice hráčů bude příští kolo stát

Mladoboleslavský Jakub Mareš obdržel v 20. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně a zmešká nadcházející zápas. Ze stejného důvodu budou ve víkendovém kole chybět také Vlastimil Daníček ze Slovácka, olomoučtí Aleš Škerle a Michal Vepřek, Pavel Černý z Hradce Králové a Zoran Milutinovič ze Slavie.

04.07.201117:59

Sparta má na hostování Mareše

Teplický ofenzivní fotbalista Jakub Mareš stráví podzim na hostování ve Spartě. Pražský klub navíc získal opci na jeho pozdější případný přestup.

02.12.200910:23

V Teplicích se prodlužovaly smlouvy

Trenér Jiří Plíšek dnes podepsal s Teplicemi novou smlouvu až do sezony 2012/2013. Jeho původní kontrakt měl vypršet na konci tohoto soutěžního ročníku, ale s vedením klubu se dohodl na jeho prodloužení díky úspěšnému podzimu, po němž Teplice vedou ligu. Severočeský klub si zároveň pojistil služby několika klíčových hráčů: nové smlouvy mají záložníci Pavel Verbíř, Štěpán Vachoušek, Jakub Mareš a Admir Ljevakovič, útočník Tomáš Vondrášek a obránce Antonín Rosa.

29.10.200920:55

Stop a pokuta pro Mareše

Jakub Mareš byl potrestán za vyloučení v utkání s Mladou Boleslaví. Teplický útočník vynechá dva zápasy, k tomu musí zaplatit pokutu deset tisíc korun.

25.10.200921:14

Teplice nesouhlasí s vyloučením Mareše

Zástupci Teplic se po sobotním zápase 12. kola fotbalové ligy s Mladou Boleslaví (2:2) ohradili proti vyloučení útočníka Jakuba Mareše, který musel ze hry v 70. minutě po strkanici s Janem Kyselou. Teplický kapitán Petr Lukáš do zápisu o utkání vznesl námitku. Protest proti celkovému řízení zápasu ze strany rozhodčího Miroslava Zelinky ale Severočeši zřejmě nepodají.