Jaroslav Plašil Expres zprávy

15.08.201022:25

Plašil: Můj gól neměl smysl

Jaroslav Plašil byl jediným úspěšným střelcem Bordeaux v zápase proti Toulouse, jeho tým ale přesto prohrál 1:2. Plašil po utkání neskrýval zklamání. "Je k vzteku ztratit doma body. Moje branka tak neměla smysl. Musíme hrát celých zápas a ne jen poločas. Po těch dvou prohrách ale nesmíme ztrácet hlavu. Je třeba zachovat si optimismus a dál tvrdě pracovat," citují Plašila oficiální stránky klubu.

17.04.201022:31

Plašil poslal Bordeaux do vedení

Jaroslav Plašil v důležitém zápase Bordeaux proti Lyonu poslal svůj tým do vedení 2:1. Za sedm minut tak odpověděl na vyrovnávací branku Edersona.

18.02.201009:43

Plašil: Pomohla mi Osasuna

Jaroslav Plašil patří po přestupu z Osasuny do základní sestavy Bordeaux. "Hraní v Osasuně pro mě byl asi zlomový bod v kariéře. Hodně jsem tam vyrostl, byl často pod tlakem. Musel se ukázat pravý charakter. Když hodně hrajete, ještě více tím získáte," zavzpomínal 28letý záložník.

26.01.201022:33

Plašil skóroval v poháru

Jaroslav Plašil se střelecky prosadil ve francouzském Ligovém poháru. Záložník Bordeaux poslal v padesáté minutě svůj tým do vedení 3:2 na hřišti Le Mans.

23.01.201018:39

Jaroslav Plašil otevřel skóre zápasu mezi Bordeaux a Ajacciem v Coupe de France. Les Girondins vedou po prvním poločase už 3:0.

03.01.201018:38

Plašila chtěla v létě i Marseille

Záložník Bordeaux, 27letý Jaroslav Plašil, mohl v létě přestoupit z Osasuny i do Marseille. "V Čechách všichni znají Bordeaux díky Šmicrovi. Všichni ví, jaký je to skvělý klub. Jsem rád, že jsem přestoupil právě sem," prohlásil.

07.12.200908:24

Bordeaux nastoupí s mladíky

Bordeaux už má jistý postup do osmifinále Ligy mistrů, a tak si mohl trenér Blanc dovolit k poslednímu zápasu základní skupiny proti Haifě nominovat pouze patnáctičlenný převážně mladý tým. Ve výběru chybějí Cedric Carrasso, Matthieu Chalme, Michael Ciani, Marc Planus, Benoit Tremoulinas, Alou Diarra, Yoann Gourcuff, Jaroslav Plašil a Yoan Gouffran.

13.11.200909:45

Reprezentaci onemocněl Plašil

Na přípravný turnaj do Spojených arabských emirátů neodletěl s českou reprezentací Jaroslav Plašil, záložníka Bordeaux skolila viróza. Lepší zprávou pro trenéra Bílka je přítomnost Jana Rajnocha na palubě, pro záložníka Mladé Boleslavi se nakonec podařilo rychle vyřídit vízum a mohl cestovat s týmem.

15.09.200922:25

Plašil se trefil na Juventusu

Jaroslav Plašil zaznamenal v úvodním kole Ligy mistrů branku. Záložník Bordeaux v 75. minutě zápasu na Juventusu vyrovnal na 1:1.

14.06.200919:20

O Plašila stojí i Villarreal

Podle nejnovějších zpráv má Villarreal zájem o Jaroslava Plašila. Záložníka Osasuny sleduje také Marseille.

08.06.200916:26

Plašil v hledáčku Marseille

Český reprezentant Jaroslav Plašil se údajně ocitl v zájmu Olympique Marseille. Ve francouzské lize již Plašil působil, do Osasuny přišel z klubu AS Monaco.

31.05.200919:28

Plašil dal branku Realu Madrid

Jaroslav Plašil se zapsal mezi střelce ve španělské nejvyšší soutěži, v utkání posledního kola proti Realu Madrid v 15. minutě vyrovnal na 1:1.

22.04.200920:31

Plašil dal gól Malaze

Jaroslav Plašil vstřelil třetí letošní gól ve španělské lize. Záložník Osasuny v 18. minutě srovnal stav utkání s Malagou na 1:1.

21.12.200819:57

Plašil otevřel skóre zápasu

Jaroslav Plašil otevřel skóre zápasu proti Getafe, jeho Osasuna nakonec vyhrála hladce 5:2 a český reprezentant se na konečném výsledku podílel ještě dvěma asistencemi.

23.11.200819:57

Plašilova Osasuna dala po 450 minutách branku

Fotbalisté Osasuny Pamplona dnes po 450 minutách ukončili čekání na gól a radovali se z prvního vítězství v sezoně, když doma porazili oslabenou Almeríi 3:1. Český reprezentant Jaroslav Plašil kvůli zranění do zápasu nenastoupil.