Celé jméno:Jordan Larsson
Národnost: Švédsko
Datum narození:20.06.1997
Výška:175 cmVáha:69 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:7
Klub:Schalke 04 (GER)
Aktuální statistiky v klubu Schalke 04 (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Švédsko "21"2311000000
Švédsko73321000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Larsson má jasno, bude nastupovat za Schalke

Schalke těsně před začátkem nové sezony angažovalo Jordana Larssona. Syn legendárního útočníka Henrika Larssona byl po odchodu ze Spartaku Moskva volným hráčem a se svým novým zaměstnavatelem podepsal smlouvu do roku 2025...  
05.08. | Aktuality | 15 komentářů
 

Larsson junior kopíruje otcovu cestu a vydává se do Nizozemska

Když Henrik Larsson roku 1993 poprvé opouštěl rodné Švédsko, jeho první kroky směřovaly do Nizozemska, kde v příštích letech střílel góly v barvách Feyenoordu. Nyní se po podobné stezce vydává také ex-kanonýrův syn Jordan, jenž v Eredivisie zkusí štěstí pod křídly skromného Nijmegenu...  
04.01.2017 | Aktuality | 36 komentářů
 

Larssonové neodvrátili sestup Helsingborgu, pak čelili útokům

Napříč rokem 1992 teprve dvacetiletý Henrik Larsson 34 zásahy pomáhal Helsingborgu zpátky mezi švédskou smetánku, teď však v roli trenéra nedokázal klub uchránit od opětovného pádu dolů. Ba co víc, rozzlobení fanoušci si na legendě i jejím 19letém synovi po konci barážového klání s Halmstadem pořádně vybili zlost...  
20.11.2016 | Aktuality | 110 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
04.08. Jordan Larsson směřuje do Schalke
Jordan Larsson se stane novou posilou Schalke, zítra dorazí do Německa a podrobí se zdravotní prohlídce. Švédský útočník je volným hráčem, koncem června opustil Spartak Moskva. (sport-express.ru)
28.06. Larsson ukončil smlouvu se Spartakem Moskva
Jordan Larsson na jaře hostoval ze Spartaku Moskva v AIK Solna a do ruského klubu se už vracet nebude - švédský útočník se s vedením dohodl na ukončení smlouvy. (sport-express.ru)
27.06. AIK Solna chce udržet Jordana Larssona
Jordan Larsson hostuje ze Spartaku Moskva v AIK Solna, kde by mohl na základě výjimky působit i nadále. Švédský celek má zájem o setrvání 25letého útočníka. (sport-express.ru)
06.05. Espanyol má zájem o Larssona
Henrik Larsson v minulosti hrával za Barcelonu, jeho syn Jordan Larsson by pak za několik týdnů mohl zakotvit v sousedním Espanyolu, který o něho má zájem. Švédský útočník patří Spartaku Moskva a aktuálně hostuje v AIK Solna, tento klub pak nemá finance na jeho udržení. (mundodeportivo.com)
05.05. AIK Solna nevykoupí Larssona
Jordan Larsson na základě povolení FIFA hostuje ze Spartaku Moskva v AIK Solna, kde však natrvalo nezůstane. Švédský klub má finanční potíže a nemůže si přestup 24letého útočníka dovolit. (sport-express.ru)
05.04. Larsson se vrací do švédské ligy
Jordan Larsson pozastavil smlouvu ve Spartaku Moskva a na tři měsíce se vrátil do vlasti, švédský útočník bude do konce června hostovat v AIK Solna. (transfermarkt.de)
04.04. Larsson přerušil smlouvu se Spartakem
Jordan Larsson v letošní sezoně už neoblékne dres Spartaku Moskva, švédský útočník s ruským klubem pozastavil kontrakt. (sport-express.ru)
04.04. AIK Solna se zajímá o Larssona
Jordan Larsson by mohl být dalším hráčem, jenž na základě povolení FIFA odejde z Ruska. Zájem o hostování 24letého útočníka má AIK Solna. (sport-express.ru)
11.11.2021 Larsson stojí třináct milionů eur
Jordan Larsson je spojován s odchodem ze Spartaku Moskva a ten je připraven odsouhlasit nabídku ve výši 13 milionů eur. Švédský útočník má v ruském klubu kontrakt do června 2023. (sport-express.ru)
02.06.2021 Wolfsburg si vyhlédl Larssona
Wolfsburg shání posilu do útoku a na jeho seznamu se ocitl Jordan Larsson. Švédský fotbalista hraje za Spartak Moskva, letos dal patnáct ligových branek. (sport-express.ru)
Další expres zprávy