Bývalý reprezentant Hušbauer skončil v kyperské Karmiotisse

Bývalý reprezentační záložník Josef Hušbauer po čtyřech měsících skončil v týmu Karmiotissa. Desátý celek kyperské fotbalové ligy o tom informoval na instagramu.
11.11. | Aktuality | 28 komentářů

Češi v zahraničí: Folprechtův double, asistence Baráka a Vydry

Povedené střelecké období prožívá v kyperské lize záložník Ermisu Zdeněk Folprecht. Trefil se v pátek i v úterý. Asistencemi přispěli svým týmům k bodovým ziskům Antonín Barák z Verony v italské lize a Matěj Vydra z Burnley v anglické.
12.05.2021 | Aktuality | 20 komentářů

Češi v zahraničí: Wágner zazářil hattrickem. Jeden zásah přidali Pekhart a Gebre Selassie

Útočník Tomáš Wágner se zaskvěl hattrickem v kyperské lize, stihnul ho ještě v prvním poločase. Z penalty také skóroval Tomáš Pekhart v Polsku za Legii Varšava. Gól přidal i netypický střelec Theo Gebre Selassie v dresu Brém. Jeho branka ovšem k bodovému zisku nevedla.
27.04.2021 | Aktuality | 24 komentářů
16.01. Hušbauer asistoval na gól
Josef Hušbauer si dnes připsal svůj první bod této ligové sezony kyperské ligy. V barvách Anorthosisu Famagusta asistoval na vedoucí branku proti AEL Limassol.
21.10.2021 Anorthosisu pomohla asistence Hušbauera
Josef Hušbauer asistoval u prvního gólu Anorthosisu Famagusta v Evropské konferenční lize v duelu s Florou Tallinn. Kyperský celek ale neudržel vedení 2:0 a získal bod za remízu 2:2.
15.05.2021 Hušbauer vyhrál s Famagustou Kyperský pohár
Anorthosis Famagusta slaví triumf v Kyperském poháru. Ve finále klub, za který hraje také český záložník Josef Hušbauer, porazil Olympiakos Nikósie 2:1 po prodloužení. Hušbauer do finálového utkání naskočil o poločasové přestávce.
21.04.2021 Hušbauer se trefil v Kyperském poháru
Anorthosis bojuje o postup do finále Kyperského poháru, po domácí výhře 1:0 je stav semifinálové odvety na půdě APOELu Nikósie 1:1 a podepsal se pod to i Josef Hušbauer - český záložník ve 25. minutě otevíral skóre.
10.03.2021 Hušbauer pečetil postup Anorthosisu
Anorthosis Famagusta postoupil přes Karmiotissu do semifinále Kyperského poháru, na čemž se gólem ve druhém utkání podílel Josef Hušbauer. Bývalý hráč Slavie se ve svém novém působišti prosadil podruhé, načež jeho tým postoupil po celkovém skóre 7:2.
03.01.2021 Hušbauer neodvrátil porážku Anorthosisu
Záložník Josef Hušbauer se zapsal do listiny střelců kyperské ligy. Jeho Anorthosis vedl na půdě Apollonu Limassol 2:0, po změně stran ovšem třikrát inkasoval a domů odjíždí s prázdnou.
23.07.2020 Slavii definitivně opouští Hušbauer
Josef Hušbauer s definitivní platností odchází ze Slavie. Třicetiletý záložník opět směřuje do zahraničí, přičemž zítra by se měl ke svému novému týmu připojit na soustředění. (slavia.cz)
28.06.2020 Hušbauer se s Drážďany rozloučil asistencí
Dynamo Drážďany má po závěrečné remíze s Osnabrückem jistý sestup do 2. Bundesligy, čemuž nezabránil ani Josef Hušbauer, který asistoval u druhého gólu Patricka Schmidta. Kmenový hráč Slavie se s druhou nejvyšší německou soutěží rozloučil s bilancí deseti zápasů, v nichž zapsal gól a asistenci.
29.04.2020 Hušbauer a Petrák už trénují v Drážďanech
Dvojice českých fotbalistů z Dynama Drážďany Josef Hušbauer a Ondřej Petrák už se znovu připravují v Německu. K týmu se mohli vrátit po dohodě se zdravotnickými autoritami. Během koronavirové krize se oba připravovali společně v Praze pod vedením vlastního trenéra. (kicker.de)
07.02.2020 Hušbauer poprvé skóroval za Drážďany
Josef Hušbauer si na své konto připsal první trefu za Dynamo Drážďany, český záložník už ve čtvrté minutě otevřel skóre zápasu s Darmstadtem.