Táborsko oznámilo příchod Martina Nešpora. Dvaatřicetiletý útočník, který byl naposledy hráčem Jablonce, uzavřel na jihu Čech roční smlouvu.

fnliga.cz
15.11.201821:47

Nešpor musel střídat se zraněním

Zdravotní neduhy stály za předčasným střídáním Martina Nešpora v dnešním osmifinálovém utkání MOL Cupu se Zlínem (2:1). Olomoucký útočník musel ze hřiště již po necelé půlhodině, na vině přitom bylo nespecifikované zranění.

fotbal.idnes.cz
06.08.201712:38

Nešpor přispěl k výhře Zaglebie Lubin

Zaglebie Lubin včera porazil v polské lize Pogoň Štětín 3:0 a svůj podíl na tom měl i Martin Nešpor. Český útočník už v šesté minutě otevíral skóre, po individuální stránce ale maximálně spokojen být nemohl, ještě v průběhu první půle se zranil a musel střídat.

28.07.201719:59

Nešporův gól stačil jenom na bod

Martin Nešpor dal dnes první branku v nové sezoně polské ligy. Český útočník ve službách Zagłębie Lubin otevřel skóre duelu na půdě Termalica BB Nieciecza a jeho zaměstnavatel směřoval ke třetí výhře 1:0 v řadě, radost mu ovšem zkazilo nastavení, v němž zařídil remízu 1:1 David Guba.

01.05.201720:56

Nešpor přispěl k remíze s Cracovií

Zagłębie Lubin dnes hrál nerozhodně 2:2 s Cracovií a pod tento výsledek se podepsal i Martin Nešpor. Český útočník ve službách polského klubu v poslední minutě řádné hrací doby snížil, ve třetí minutě nastavení pak rozhodl o dělbě bodů Ľubomír Guldan.

15.10.201622:29

Nešpor se trefil v polské lize

Svůj první gól v sezoně si konečně v polské Ekstraklase při svém šestém startu připsal Martin Nešpor. Jeho branka za Zaglebie Lubin nicméně pouze mírnil porážku od Lechie Gdańsk.

12.05.201610:27

Nešpor včera pomohl gólem Gliwicím

Útočník Martin Nešpor gólem přispěl k výhře Piastu Gliwice 3:0 v polské lize na hřišti Ruchu Chorzów. Tým vedený trenérem Radoslavem Látalem tak bude i v posledním kole útočit na první titul v historii, neboť se bodově dotáhl na vedoucí Legii Varšava, jež s obráncem Adamem Hlouškem v sestavě prohrála 0:2 na hřišti Gdaňsku. Nešpor, který v Gliwicích hostuje z pražské Sparty, zvýšil v 84. minutě na 2:0 a zaznamenal jedenáctý gól v dresu polského celku. Jeho spoluhráč Kamil Vacek, který je také kmenovým hráčem letenského celku, nebyl připraven ani na lavičce.

ČTK
05.12.201519:55

Nešporův gól na výhru nestačil

Remíza 2:2 se zrodila v dnešním šlágru polské ligy, v němž se proti sobě postavily Piast Gliwice a KS Cracovia. Za domácí se v 52. minutě gólově prosadil Martin Nešpor, který v té době zařídil vedení 2:1.

20.11.201519:58

Vacek a Nešpor přispěli k výhře

Piast Gliwice vyhrál 5:3 na půdě Termalica BB Nieciecza a i po tomto kole bude na prvním místě tabulky polské ligy. Podíl na tom mají i záložník Kamil Vacek a útočník Martin Nešpor, oba dnes dali jednu branku.

03.10.201523:38

Nešpor dalším gólem pojistil Piastu vedení

Útočník Martin Nešpor rozhodl gólem v polské lize utkání Piastu Gliwice s Wislou Krakov. Jeho tým zvítězil 1:0 a uhájil šestibodový náskok v čele soutěže. Nešpor vstřelil jediný gól utkání v nastavení první půle. V tomto ročníku se trefil již pošesté a na druhém místě tabulky střelců se odpoutal od krajana Michala Papadopulose ze Zaglebie Lubin.

ČTK
19.09.201522:51

Nešpor opět skóroval, ale dostal i červenou

Český útočník Piastu Gliwice Martin Nešpor vstřelil v 9. kole polské fotbalové ligy gól do sítě Lechie Gdaňsk, zároveň ale dostal červenou kartu. Nešpor se prosadil ve 44. minutě, kdy vyrovnal na 1:1. Gliwice se podruhé prosadila v 71. minutě zásluhou vlastního gólu Janického a vítězství 2:1 už udržela. Nešpor u toho už ovšem nebyl, v 80. minutě viděl druhou žlutou kartu a byl vyloučen.

ČTK
31.07.201520:54

Nešpor pomohl dvěma góly Gliwicím

Martin Nešpor se poprvé střelecky prosadil v polské lize. Pětadvacetiletý fútočník, který ze Sparty hostuje v Gliwicích, se v dnešním třetím kole podílel dvěma góly na výhře domácího Piastu 3:2 nad Górnikem Zabrze.