Česko "21"1612721000300
Česko51300000000
Reprezentační kariéra hráče

Postup byl daleko, ale je škoda, že jsme nevyhráli, řekl Trávník

Podle zkušeného záložníka Slovácka Michala Trávníka byl postup přes Fenerbahce do play off Evropské ligy především kvůli porážce v Istanbulu 0:3 hodně daleko. Odchovance klubu z Uherského Hradiště ale mrzí, že jeho tým nedokázal aspoň vyhrát a potěšit fanoušky. Zápas skončil remízou 1:1.
12.08. | Aktuality | 3 komentáře

Sparta si konečně plácla se Slováckem: za Sadílka posílá Trávníka

Dohoda, která se v zákulisí pekla celé týdny, je už definitivně na světě. Sparta Praha dnes jako svou další posilu představila Lukáše Sadílka, který už za svůj nastávající klub debutoval v letní přípravě, a opačným směrem putuje na roční hostování Michal Trávník, který se s klubem, kde zahájil svou prvoligovou kariéru, rovněž už nějakou dobu připravoval...
02.07. | Aktuality | 165 komentářů

Sparťan Trávník se začal připravovat se Slováckem

Sparťanský záložník Michal Trávník dostal povolení trénovat s týmem Slovácka, kde zahájil kariéru. Oba kluby o tom informovaly na sociálních sítích.
27.06. | Aktuality | 190 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
31.05. Trávník nezůstane v Turecku
Kasimpaşa neuplatní opci na Michala Trávníka, jenž se vrací do Sparty Praha, další budoucnost 28letého záložníka však zůstává otevřená. Zájem o odchovance dlouhodobě jeví Slovácko, otázkou je ale finanční stránka, protože rodák z Mutěnic má na Letné ještě roční smlouvu. (isport.cz)
18.02. Trávník přihrál na jednu branku
Michal Trávník se výrazně zapsal do průběhu utkání turecké ligy Konyaspor - Kasimpaşa, přestože na hřiště přišel až v 74. minutě. Hostující tým v závěru šel do vedení 4:3, trefil se Awer Mabil a na gól mu přihrával právě český záložník. Na tříbodový zisk to ovšem nestačilo, Konyaspor srovnal v desáté minutě nastavení.
08.01. Trávník přispěl k výhře Kasimpaşy
Kasimpaşa porazila Hatayspor 3:1 a svůj podíl na tom měl i Michal Trávník. Český záložník přišel na trávník ve 35. minutě jako střídající hráč, krátce po změně stran pak zvyšoval na průběžných 3:0.
03.10.2021 Trávník dával kontaktní gól
Zpátky do zápasu vrátil svou Kasimpasu druhým gólem v sezoně český záložník Michal Trávník. Kasimpasa prohrávala na půdě Fenerbahce už 0:2.
27.09.2021 Trávník dal první gól v turecké lize
Záložník Michal Trávník dal svůj první gól v turecké fotbalové lize, kterým pomohl Kasimpase k remíze 2:2 s Konyasporem. Jeho tým bodoval po třech porážkách a v tabulce mu po sedmi kolech patří s šesti body 16. místo. Konyaspor, který je šestý, dal dva góly v rychlém sledu a v 21. minutě vedl 2:0. Trávník po necelé půlhodině hry snížil po náběhu do vápna a střele k tyči a v 63. minutě domácí odvrátili porážku díky proměněné penaltě. Trávníka, který přišel do Kasimpasy v létě na roční hostování z pražské Sparty, v nastaveném čase vystřídal obránce Tomáš Břečka. (ČTK)
05.07.2021 Trávník na odchodu do Kasimpaşy
Spartu Praha opustí Michal Trávník. Pětinásobný český reprezentant má namířeno na roční hostování do Kasimpaşy, která bude mít opci ve výši 20 milionů korun. (isport.cz)
04.07.2021 Hanousek a Trávník na odchodu ze Sparty
Obránce Matěj Hanousek a záložník Michal Trávník neodjeli s pražskou Spartou na soustředění do Rakouska a podle klubového webu jednají o odchodu do zahraničí. Hanousek na Letnou přišel z Jablonce v lednu 2019, Trávník o půl roku později. Ani jeden ale nenaplnil očekávání. (sparta.cz)
03.12.2018 Čivić, Frýdek a Kanga budou chybět Spartě
Spartě budou v 18. kole první ligy chybět hned tři hráči. Guélora Kangu a Eldara Čiviče čeká trest za vyloučení, Martina Frýdka za čtyři žluté karty. Distanc za karty dostanou také Pavel Čmovš a David Vaněček z Teplic, Michal Trávník z Jablonce, Pavel Zavadil a Tomáš Smola z Opavy, Josef Hušbauer ze Slavie a dva zápasy za osm žlutých karet bude stát Daniel Tetour z Dukly. (ČTK)
09.11.2018 Trávník: Doplácíme na neproměňování šancí
Jablonec se ani na čtvrtý pokus nedočkal výhry v základní skupině Evropské ligy. Severočeši opět nepodali špatný výkon, v Astaně ovšem nakonec padli 1:2, když inkasovali krátce před koncem. "Hrajeme vyrovnaně, máme i šance, ale doplácíme na neproměňování. Z těch tří, co jsme dnes měli, nedáme víc gólů a jsme pak za to potrestáni. Po faulu na Doležala jsem si myslel, že to bude jasná červená. Šel sám na bránu a on po něm šáhne," hodnotil Michal Trávník. (ČTK)
03.09.2018 Do reprezentace byl povolán Trávník
Trenér české fotbalové reprezentace Karel Jarolím doplnil nominaci na úvodní zápas Ligy národů s Ukrajinou a následné přípravné utkání v Rusku o záložníka Michala Trávníka z Jablonce. (ČTK)