13.02.202416:55

Widzew Łódź získal Gikiewicze

Rafał Gikiewicz (36) po minulé sezoně odešel z Augsburgu zdarma do MKE Ankaragücü a nyní se stěhuje znovu. Polský brankář s tureckým klubem ukončil smlouvu a jako volný hráč se vrací domů, získal ho Widzew Łódź.

transfermarkt.de
22.07.202320:26

Gikiewicz bude chytat za Ankaragücü

MKE Ankaragücü posílil Rafał Gikiewicz, jemuž vypršela smlouva s Augsburgem. Pětatřicetiletý brankář se tureckému klubu upsal na rok s opcí.

20.07.202313:55

Gikiewicz se vydá do Turecka

Rafal Gikiewicz nedostal novou smlouvu v Augsburgu a jeho další kroky povedou do Turecka, zkušený brankář se podle tamních informací dohodl na angažmá v MKE Ankaragücü.

19.05.202316:59

Augsburg se rozloučí se čtyřmi hráči

Rafał Gikiewicz si bude hledat nové angažmá, bundesligový Augsburg se zkušeným brankářem neprodlouží končící smlouvu. Stejné starosti budou mít i André Hahn, Daniel Caligiuri a Tobias Strobl.

kicker.de
18.05.202310:32

Gikiewicz zůstává na marodce

Rafal Gikiewicz laboruje se zraněným ramenem a nenastoupí ani k dalšímu utkání proti Dortmundu, šanci tak opět dostane Tomáš Koubek. Brankář Augsburgu vynechal posledních pět bundesligových zápasů, chybět dost možná bude až do konce sezony.

kicker.de
06.04.202315:26

Gikiewicz a Berisha nejsou zcela fit

Bez dvou hráčů se připravuje Augsburg. Brankář Rafał Gikiewicz má problémy s ramenem a útočníka Mërgima Berishu pro změnu trápí kotník, starty obou v utkání proti 1. FC Köln jsou nejisté.

kicker.de
12.03.202308:56

Gikiewicz půjde na podrobné vyšetření

Se sebezapřením dochytával Rafał Gikiewicz včerejší zápas proti Bayernu. Brankář Augsburgu už v první půli inkasoval zásah do nohy, dnes se svěří do péče lékařů.

kicker.de
20.12.202213:14

Gikiewicz chce chytat až do čtyřiceti

Rafał Gikiewicz před dvěma měsíci oslavil 35. narozeniny, na odchod do penze ale rozhodně nepomýšlí. Polský brankář působí v Augsburgu, kontrakt má do konce sezony a rozhodně se nebrání novému, až už ho uzavře kdekoli. "Chci hrát ještě šest let. Je mi sice už 35, ale cítím se lépe, než když jsem do Německa přicházel. Znám své tělo velmi dobře a vím, co potřebuje, abych se mohl nadále zlepšovat," prohlásil.

03.11.202217:33

Gikiewicz se vrací mezi tyče

Augsburgu se uzdravil Rafał Gikiewicz. Polský brankář vinou svalového zranění přišel o poslední čtyři bundesligové zápasy, nyní je fit a bude připraven na souboj s Frankfurtem.

kicker.de
12.10.202219:17

Gikiewicz zůstává na marodce Augsburgu

Rafał Gikiewicz zůstává mimo hru. Brankář Augsburgu si minulý týden poranil stehenní sval a v utkání proti Wolfsburgu ho zastoupil Tomáš Koubek. Gikiewicz tak stále netuší, zda bude k dispozici pro další zápas proti 1. FC Köln.

kicker.de
06.10.202215:29

Augsburg trénuje bez Gikiewicze

Rafał Gikiewicz se tento týden neúčastní tréninků Augsburgu. Brankářská jednička bundesligového klubu má problémy se stehenním svalem a není jasné, zda nastoupí do zápasu s Wolfsburgem.

19.09.202216:16

Augsburg chce udržet Gikiewicze

Rafał Gikiewicz z Augsburgu se po vítězství 2:1 nad Bayernem Mnichov nechal slyšet, že mohlo jít o jeho poslední domácí zápas s úřadujícím německým šampionem, tak by to ale být nemuselo. Bavorsko-švábský klub chce s 34letým brankářem jednat o prodloužení končící smlouvy.

kicker.de
13.07.202114:44

Augsburg prodloužil kontrakt s Gikiewiczem

Rafał Gikiewicz je jedničkou mezi tyčemi Augsburgu a platit by to mělo i nadále. Německý klub se zkušeným polským brankářem uzavřel nový kontrakt, jeho služby si pojistil do června 2023.

kicker.de
11.06.202108:34

Augsburg si chce pojistit Gikiewicze

Rafał Gikiewicz má s Augsburgem smlouvu ještě na příští sezónu s opcí, zůstat by však mohl déle. Obě strany budou jednat o prodloužení úspěšné spolupráce.

kicker.de
30.06.202012:04

Augsburg představil tři posily

Augsburg se zachránil v německé nejvyšší soutěži a jeho vedení rychle začalo skládat kádr pro příští ligový ročník. Už nyní představilo tři posily, zdarma přicházejí záložníci Tobias Strobl (Gladbach), Daniel Caligiuri (Schalke) a brankář Rafał Gikiewicz (Union Berlín).

fcaugsburg.de
26.06.202016:42

Gikiewicz má podepsat s Augsburgem

Augsburg zřejmě posílí Rafał Gikiewicz. Polskému brankáři vyprší kontrakt s Unionem Berlín a podle deníku "Bild" je dohodnutý na tříleté smlouvě s konkurenčním Augsburgem, který už má pod smlouvou čtyři gólmany.

30.04.202012:57

Gikiewicz na odchodu z Unionu Berlín

Union Berlín musí hledat novou brankářskou jedničku. Bundesligového nováčka po vypršení smlouvy opustí Rafal Gikiewicz, jenž nesouhlasil s nabídkou na prodloužení vzájemné spolupráce.

kicker.de
03.01.202009:29

Union Berlín si chce pojistit Gikiewicze

Rafał Gikiewicz má s Unionem Berlín smlouvu pouze do konce sezóny, to už by však nemuselo platit dlouho. Podle informací deníku "Kicker" začaly obě strany jednat o prodloužení spolupráce.

kicker.de
16.06.201812:31

Union Berlín získal Gikiewicze

Rafał Gikiewicz se přesune do 2. Bundesligy. Náhradního gólmana Freiburgu zlákal berlínský Union, jenž mu nabídl smlouvu do roku 2020.

11.04.201815:44

Union Berlín by rád získal Gikiewicze

Rafał Gikiewicz ve Freiburgu nastupuje jen sporadicky a jeho působení v klubu se chýlí ke svému konci. Polský brankář má smlouvu ještě na jednu sezonu, odejít by ovšem mohl už letos, na jeho příchodu pracuje druholigový německý Union Berlín.