Renato Sanches (Paris Saint-Germain)

Celé jméno:Renato Júnior Luz Sanches
Používané jméno:Renato Sanches
Národnost: Portugalsko
Datum narození:18.08.1997
Výška:173 cmVáha:75 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:18
Klub:Paris Saint-Germain (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Paris Saint-Germain (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2022/2023151000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Portugalsko "17"32401000000
Portugalsko3214793000200
Portugalsko "21"31580000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Sanches mění ve Francii působiště, přestoupil z Lille do PSG

Paris Saint-Germain dokončilo příchod Renata Sanchese. Čtyřiadvacetiletý portugalský záložník v uplynulých třech letech nastupoval za Lille, které dostane 15 milionů eur...  
04.08. | Aktuality | 81 komentářů
 

Sanches na odchodu z Lille? Vedení mu v případě adekvátní nabídky nebude bránit

Renato Sanches se v minulosti nedokázal úspěšně popasovat s velkými očekáváními v Bayernu Mnichov a v bavorském klubu selhal, za několik měsíců by si pak mohl vyzkoušet angažmá v dalším evropském velkoklubu. O portugalského záložníka se zajímají Liverpool nebo Barcelona a vedení Lille mu v případném odchodu nebude bránit...  
17.10.2021 | Aktuality | 3 komentáře
 

Sanches odchází z Bayernu, jeho přestup ohlásilo Lille

Kádr mnichovského Bayernu v závěru přestupního termínu doznává změn a jejich součástí se stal Renato Sanches. Dvaadvacetiletý portugalský záložník končí své angažmá v Bavorsku a vydává se do Francie, jeho příchod dnes večer oznámilo Lille...  
23.08.2019 | Aktuality | 101 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
04.08. Sanches prošel zdravotní prohlídkou
Renato Sanches absolvoval úspěšnou zdravotní prohlídku v PSG, dnes bude oficiálně potvrzen jeho přestup. Portugalský záložník přijde za patnáct milionů eur z Lille. (Foot Mercato)
03.08. Sanches má namířeno do PSG
Lille opustí Renato Sanches, jenž přestoupí v rámci Francie. Podle posledních zpráv se "Dogy" dohodly s PSG na transferu za 15 milionů eur. (lequipe.fr)
21.07. Sanches je dle prezidenta na odchodu z Lille
Prezident Lille Olivier Létang potvrdil, že Renato Sanches nebude v jeho klubu nadále pokračovat. Portugalský středopolař dle jeho slov zamíří buď do AC Milán, nebo do PSG. (abola.pt)
02.07. AC Milán nevzdal snahy o Sanchese
Renato Sanches je sice dle nedávných spekulací blízko přestupu do PSG, to se ale stále nedohodlo na přestupové částce s Lille a ve hře tak stále je i AC Milán. (football-italia.net)
30.06. Sanches přicestoval do Paříže
Renato Sanches dorazil do hlavního města Francie a dolaďuje svůj přestup do PSG. Portugalský záložník přijde z Lille, v Paříži by měl podepsat tříletý kontrakt. (Foot Mercato)
30.06. Sanches je domluven s PSG
Renato Sanches byl krůček od přestupu z Lille do AC Milán, tento transfer ale na poslední chvíli odmítl a místo toho zůstane ve Francii. Portugalský záložník upřednostnil angažmá v PSG, v nejbližších dnech by měl podepsat tříletý kontrakt s ročním platem šest milionů eur. (RMC Sport)
19.06. Sanches nakonec do PSG?
Renato Sanches měl namířeno z Lille do AC Milán, z tohoto přestupu ovšem nakonec pravděpodobně sejde. Transfer měl vyjít na necelých dvacet milionů eur a francouzská strana začala požadovat deset milionů navíc, na což ta italská nehodlá přistoupit. Jiný postoj má PSG, které na příchodu portugalského záložníka začalo pracovat. (football-italia.net)
10.06. Sanches bude stát necelých dvacet milionů
Necelých dvacet milionů eur by měla činit suma, za níž Renato Sanches přestoupí z Lille do AC Milán. Transfer je hodně blízko, portugalský záložník je s italským klubem už domluven. (getfootballnewsfrance.com)
08.06. Renato Sanches míří do AC Milán
Renato Sanches má v Lille smlouvu na poslední rok a tu nedodrží, portugalský záložník se bude stěhovat do AC Milán. Kluby jsou prakticky domluveny na transferu za osmnáct milionů eur. (abola.pt)
04.05. Lille dvakrát bez Sanchese
Renato Sanches v nadcházejících dvou kolech nepomůže Lille. Portugalský záložník si odpyká trest za vyloučení na půdě Troyes (0:3), zatímco jeho spoluhráč Burak Yilmaz bude za červenou kartu ze stejného zápasu pykat jenom jednou. (lequipe.fr)
Další expres zprávy