Roman Bednář Expres zprávy

01.06.202321:55

Bednář: Nemáme se za co stydět

Příbram v prvním barážovém utkání doma nestačila na Pardubice, hodně se jí tak vzdálil možný návrat mezi českou elitu. Roman Bednář, asistent trenéra Středočechů, přiznal, že v některých herních činnostech příbramské mužstvo ztrácelo. "Chyběla nám v poslední třetině kvalita, to je největší rozdíl mezi první a druhou ligou," porovnával. "Myslím, že Pardubice zaslouženě vyhrály, ale my se nemáme za co stydět. Možná je to kruté, možná jsme si zasloužili přijatelnější výsledek do odvety. Určitě však nepojedeme do Pardubic odevzdaní. Vyhrát tam o dva góly se nepovedlo i lepším týmům, situace je kritická. Ale pořád je to fotbal, bylo by fajn, kdybychom třeba vstřelili první gól a zdramatizovali to."

ČTK
01.06.201214:00

Blackpool stojí o Bednáře

Roman Bednář by mohl i v příští sezoně působit v Blackpoolu. Český útočník ve druholigovém anglickém klubu v posledních měsících hostoval a předseda Karl Oyston už prozradil, že hráči učinil nabídku. Bednář má ve WBA smlouvu jenom do konce června.

29.03.201208:30

Bednářovi asi skončila sezona

Roman Bednář má poraněné kolenní vazy a zřejmě si už v této sezoně nezahraje. Útočníka Blackpoolu ještě čekají další vyšetření, protože má koleno stále hodně oteklé, konečná diagnóza tak může být příznivější.

22.03.201212:45

Bednář dal gól, zápas ale nedohrál

Roman Bednář se včera poprvé trefil v dresu Blackpoolu a přispěl k remíze s Leicesterem 3:3, na zápas ale v nejlepším vzpomínat nebude. Český útočník přišel na hřiště po změně stran a krátce po vstřelené brance si poranil koleno, v nejbližší době ho čeká podrobné vyšetření.

28.01.201208:49

O Bednáře prý stojí Blackpool

Roman Bednář by z West Bromwiche Albion mohl odejít do Blackpoolu, podle informací Sky Sports má o českého útočníka zájem manažer anglického druholigového celku Ian Holloway.

04.11.201113:19

Bednář odmítá hostování

Roman Bednář za West Bromwich téměř nehraje, přesto odmítl odejít na hostování do druhé nejvyšší anglické soutěže. "Několik klubů ho chtělo, Roman ale nechtěl jít hostovat," sdělil Manažer West Bromwiche Roy Hodgson.

25.05.201109:43

Ve West Bromwichi se prodloužovalo

Marek Čech a Roman Bednář budou i nadále působit ve West Bromwichi, který s nimi prodloužil kontrakt. Vedení celku z Midlandu naopak sdělilo trojici Giles Barnes, Abdoulaye Meité, Gianni Zuiverloon, že s nimi už dále nepočítá.

21.05.201117:05

Rajnoch a Bednář si připsali branku

Čeští reprezentanti Jan Rajnoch a Roman Bednář se v dresu Ankaragücü zapsali mezi střelce posledního kola turecké ligy. Ani jejich zásahy nakonec nestačily, MKE doma prohrálo s Antalyasporem 2:3.

29.01.201121:46

Bednáře sleduje Bristol City

Roman Bednář by se mohl znovu rozloučit s West Bromwichem Albion. Český útočník nedávno hostoval v Leicesteru, nyní o něho má zájem Bristol City.

30.11.201008:25

Bednář se podílel na vítězném gólu

Český reprezentant Roman Bednář má za sebou vydařenou premiéru v dresu Leicesteru. V 19. kole druhé anglické ligy odehrál 80 minut v zápase s Nottinghamem a patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Podílel se i na vítězném gólu Andyho Kinga. Bednář se na hostování v Leicesteru dohodl ve čtvrtek a dnes už nechyběl v základní sestavě. A hned od začátku se tlačil do šancí, ovšem neúspěšně. Po hodině hry však předvedl spolupráci s bývalým anglickým reprezentantem Vassellem, který připravil jediný gól zápasu pro Kinga. Leicester po výhře poskočil na 14. příčku, na postupové pozice ztrácí pět bodů.

01.10.201009:56

Bednář vyléčil tříslo

Roman Bednář překonal zranění třísla a je v nominaci West Bromwiche pro utkání proti Boltonu. Český reprezentant musel vynechat minulý víkend zápas na Arsenalu.

01.06.201019:55

Bednář má prý namířeno do QPR

Roman Bednář možná opustí kádr nováčka Premier League West Bromwiche a zamíří do druholigového anglického celku Queens Park Rangers. Podle informací deníku Mirror nabízí londýnský celek za sedmadvacetiletého útočníka půldruhého milionu liber, což je necelých 50 milionů korun.

10.05.201020:01

Bednář se podrobil operaci třísla

Roman Bednář je po operaci třísla, s kterým měl problémy. Zákroku se hráč anglického klubu West Bromwich Albion podrobil dnes v Praze u lékaře Josefa Maurera, podle kterého by trojnásobný reprezentant mohl brzy začít znovu trénovat."Vše proběhlo dobře. Zítra půjde Roman domů a za čtyři až pět dnů začne s rekonvalescencí. Přibližně za pět týdnů by se mohl vrátit do plné zátěže," uvedl Maurer v tiskové zprávě agentury Sport Invest, která Bednáře zastupuje.

17.04.201021:06

Bednář mířil pojedenácté přesně

Český fotbalista Roman Bednář potvrdil svou střeleckou formu, když týden po brance znamenající návrat West Bromwiche do nejvyšší soutěže pomohl svému týmu gólem také k výhře 2:0 nad dalším exligovým celkem Middlesbrough. Desátým utkáním za sebou bez porážky tak West Bromwich navýšil svůj náskok v tabulce druhé anglické ligy před třetím Nottinghamem již na 14 bodů. Bednář se prosadil v 55. minutě, když zblízka využil centr ze strany a připsal si jedenáctou trefu ve svém 25. duelu sezony. Nejlepšímu týmovému střelci Chrisi Bruntovi, který odehrál o 13 zápasů více, se přiblížil na rozdíl dvou branek.

30.01.201016:49

Bednář se trefil

Útočník druholigového West Bromwiche Albion Roman Bednář se v dnešním zápase se Sheffieldem United trefil, když zvyšoval ve 30. minutě na 2:0. Stejný výsledek platí i po poločase.

09.01.201008:20

Bednář dal čtvrtý gól

Roman Bednář poprvé od září skóroval v druhé anglické lize. Útočník West Bromwiche korigoval prohru 1:3 s Nottinghamem, v sezóně má na kontě čtyři branky.

19.10.200922:27

Bednář má problém se zády

Roman Bednář vynechá zápas proti Swansea, protože má problém se zády. Lékaři se obávali, že zranění útočníka West Bromwiche je vážné, nakonec by měl chybět jen několik dní.

19.09.200918:52

Bednář přispěl k debaklu Middlesbrough

Útočník West Bromwiche Roman Bednář pomohl svému týmu brankou k vysokému vítězství 5:0 na hřišti Middlesbrough v osmém kole anglické druhé ligy. Bednářova chvíle přišla v 82. minutě, kdy už za rozhodnutého stavu zvýšil na 4:0. Český fotbalista zaznamenal v soutěži třetí trefu.

29.08.200917:35

Bednář se dvakrát trefil

Roman Bednář se v utkání se Sheffieldem trefil i podruhé. I v 60. minutě to ale znamená pouze jednobrankové vedení. Český útočník vstřelil gól na 2:1 pro West Bromwich.