Celé jméno:Selim Amallah
Národnost: Maroko Belgie
Datum narození:15.11.1996
Výška:180 cmVáha:74 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Real Valladolid (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Real Valladolid (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Maroko3118874000400
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
31.01. Real Valladolid posílil Amallah
Selim Amallah se může těšit na španělskou LaLigu. Šestadvacetiletý marocký reprezentant přestupuje ze Standardu Lutych do Realu Valladolid. (transfermarkt.de)
16.12.2022 O Amallaha se zajímá Valencia
Podle zdrojů Sudinfo se začínají rojit na svět konkrétní zájemci o služby Selima Amallaha, který aktuálně bojuje s Marokem na světovém šampionátu v Kataru. Záložník má smlouvu v lutyšském Standardu jen do konce sezóny, tu každopádně měl odmítnout prodloužit, a tak jsou v Belgii pomalu a jistě smíření, že jeho odchod se bude konat již během zimního transferového období, aby hráč neodešel po konci ročníku úplně zadarmo. Zamířit by přitom mohl do Valencie, a ještě je prý ve hře jeden klub anglické Premier League, v tomto případě ale přesného uchazeče o jeho služby stále nezmáme. (getfootballnewsbene.com)
13.12.2022 Amallah má mít nabídky z Premier League
Selim Amallah je součástí marocké výpravy na světovém šampionátu, která postoupila až do semifinále, a i on svými výkony zaujal některé nejmenované kluby Premier League, které hodlají usilovat o jeho příchod, jak uvádí server The Athletic. Šestadvacetiletý záložník měl odmítnout nabídku prodloužení smlouvy v belgickém Lutychu, která mu trvá do konce sezóny, a aby se Standard mohl vyhnout jeho případnému odchodu zadarmo, nebude v lednu nijak bránit v jeho prodeji. Některé kluby z anglické nejvyšší soutěže se navíc hodlají vyhnout jakékoli cenové válce během léta, i proto mají podávat do Belgie konkrétní návrhy právě již v průběhu zimy. V podstatě se mimochodem naplňují obavy Ronnyho Deily, trenéra Standardu, který se nedávno vyjádřil, že udržet v kádru Amallaha bude nesmírně složité. (getfootballnewsbene.com)
08.12.2022 Deila se bojí odchodu Amallaha
Maroko na světovém šampionátu postoupilo překvapivě až do čtvrtfinále, přičemž do všech čtyř dosavadních duelů na turnaji zasáhl také záložník Selim Amallah, který v utkání proti Španělsku kupříkladu vyprodukoval 88% úspěšných přihrávek. Ronny Deila, kouč Standardu, kde je marocký reprezentant aktuálně zaměstnaný, se přitom obává, že by v zimě mohl být o jeho služby zájem na věhlasnějších adresách, a jeho svěřenec by tak mohl klub opustit. "Chtěl bych, aby tu zůstal a hrál za nás, protože jsme s ním někdy daleko lepší,” uvedl v rozhovoru pro Eleven Sports. (getfootballnewsbene.com)
Další expres zprávy