02.04.201720:28

Pekhart dal sedmý gól sezony

Tomáš Pekhart dnes zaznamenal svou sedmou trefu v probíhající sezoně řecké ligy. Český útočník ve službách AEK Atény v 77. minutě duelu s Panathinaikosem srovnal na 2:2, jeho tým ale v samém závěru ještě jednou inkasoval a nakonec nezískal ani bod.

26.02.201716:01

Pekhart přidal další vítězný gól

Stejně jako 22. ledna, také dnes Tomáš Pekhart zařídil pro AEK Athény výhru. Tentokrát ještě v první půli otevíral skóre proti Larise a dva spoluhráči ho později doplnili při výhře 3:0. Pekhart sám dostal ještě žlutou kartu. Gól vsítil už šestý v ligové sezoně.

22.01.201716:17

Pekhart vystřelil AEK výhru

Český útočník Tomáš Pekhart si drží střeleckou formu. Dnes skóroval při výhře AEK Atény v řecké lize 2:0 nad Asterasem Tripolis a dal už sedmý gól v posledních deseti utkáních. Proti Asterasu otevřel ve 24. minutě skóre, když po centru zleva předskočil obránce a perfektně umístěnou hlavičkou o zem překonal brankáře. Gólem potěšil i staronového trenéra AEK Manuela Jiméneze, který v pátek nahradil Josého Moraise. Španělský kouč se do klubu vrátil po šesti letech.

ČTK
07.01.201720:23

Pekhart dal třetí a čtvrtý ligový gól sezony

Tomáš Pekhart dnes zaznamenal třetí a čtvrtou ligovou branku v probíhající sezoně. Český útočník působí v řeckém AEK Atény a svému zaměstnavateli nakonec nepomohl k bodům, AEK totiž na půdě Asterasu Tripolis padl 2:3.

19.12.201620:32

Pekhart se prosadil za AEK Athény

Tomáš Pekhart opět rozšířil svou sbírku gólů za AEK Athény. Dnes svůj tým posílal do vedení v 67. minutě jednoduchou dorážkou z brankové čáry po chybě brankáře a přiťuknutí Galla. Hostující Giannina následně ve čtvrté minutě nastavení srovnala na konečných 1:1.

10.12.201620:27

Pekhart přispěl k výhře AEK Atény

AEK Atény porazil 4:0 Levadiakos a podíl na tom měl i Tomáš Pekhart. Český útočník nastoupil v základní sestavě a po změně stran zvyšoval na průběžných 2:0.

25.10.201620:25

Pekhart přispěl k pohárové výhře

AEK Atény dnes v Řeckém poháru vyhrál 4:0 nad Kerkyrou a svůj podíl na tom měl i Tomáš Pekhart, český útočník dával deset minut před koncem třetí branku svého celku.

20.02.201621:36

Pekhart poprvé skóroval za AEK Atény

Tomáš Pekhart poprvé nastoupil v základní sestavě AEK Atény a hned vstřelil premiérový gól. Přispěl k remíze 1:1 v zápase řecké ligy na hřišti Iraklisu Soluň. Šestadvacetiletý útočník, který do AEK přestoupil na začátku února z bundesligového Ingolstadtu, skóroval poprvé od 22. února 2014.

ČTK
04.01.201610:15

Pekhart na odchodu z Ingolstadtu

Ingolstadt příliš nepočítá se službami Tomáše Pekharta, ten by tak mohl během zimní přestávky, navzdory smlouvě do roku 2017, změnit dres. "Najdeme rozumné řešení," potvrdil sportovní ředitel bundesligového nováčka Thomas Linke.

transfermarkt.de
28.08.201411:34

Pekhart zdarma do Ingolstadtu

Tomáš Pekhart končí své angažmá v Norimberku a druhou německou ligu bude hrát v jiném klubu, český útočník odešel zdarma do Ingolstadtu.

bundesliga.de
22.02.201416:41

Pekhart korunoval rychlý obrat Norimberku

Skvělý nástup do zápasu s Braunschweigem měl Tomáš Pekhart. Český útočník během poločasové přestávky vystřídal svého krajana Adama Hlouška a na trávníku tak byl u rychlého vyrovnání na 1:1, ve 47. minutě navíc sám zasadil soupeři druhou ránu a poslal Norimberk do vedení 2:1.

18.05.201317:17

Pekhart se konečně trefil

Tomáš Pekhart ukončil dlouhé čekání na bundesligovou branku. Útočník Norimberku v závěru zápasu s Werderem zvýšil na 3:1 pro svůj tým, trefil se poprvé od začátku února.

03.02.201316:09

Pekhart pojistil vedení Norimberku

Norimberk vede nad Gladbachem 2:0 a zásluhu na tom má i Tomáš Pekhart, český útočník ve 30. minutě pojistil vedení svého týmu.

20.01.201317:23

Pekhart zařídil Norimberku remízu

Tomáš Pekhart vstoupil do jarní části bundesligy tou správnou nohou. Český reprezentační útočník zajistil Norimberku bod v utkání s Hamburgerem SV, když v 75. minutě vyrovnával na konečných 1:1.

24.10.201213:16

Dortmund prý sleduje Pekharta

S informací přišel server calciomercato.it, podle kterého by útočníka Roberta Lewandowského mohl v případě jeho odchodu z klubu nahradit český forvard Tomáš Pekhart. Podle informací z Německa je však nezbytné, aby se Pekhart stabilně prosazoval v útoku Norimberku.

01.09.201216:05

Pekhart zajistil Norimberku vedení

Norimberk vede nad Borussií Dortmund 1:0 a velkou zásluhu na tom má Tomáš Pekhart, právě český útočník ve 31. minutě otevíral skóre.

28.04.201217:03

Pekhartova 8. a 9. trefa sezony

Tomáš Pekhart si na své konto připsal osmou a devátou bundesligovou branku, útočník Norimberku dnes v 9. minutě otevíral skóre utkání na půdě Hoffenheimu, v 71. minutě pak zvyšoval na 3:1.

14.04.201217:13

Tomáš Pekhart dal svou sedmou bundesligovou branku, český útočník dnes v 73. minutě zápasu na půdě Kaiserslauternu zvyšoval vedení Norimberku na 2:0.

07.04.201216:41

Pekhart jistil vedení Norimberku

Tomáš Pekhart si na své konto připsal další trefu v dresu Norimberku, český útočník v závěru první půle zvyšoval vedení svého týmu na půdě Freiburgu na 2:0.

27.02.201213:07

Pilař a Pekhart představili dresy

Turisté na Karlově mostě dnes neupírali svůj zrak jen k panoramatům Hradčan a Malé Strany, pozornost kolemjdoucích na slavné pražské památce totiž budila i přítomnost oživlého sousoší, které představovali reprezentanti Tomáš Pekhart s Václavem Pilařem. Ti tak netradičním způsobem představili novou kolekci dresů národního týmu od firmy Puma. V nich se Češi představí na červnovém mistrovství Evropy.