Birmingham City Anglie - Birmingham City - Zprávy

Preview: Fulham FC - Birmingham City

Fulham byl letos dlouho neporaženým, jenže každá série jednou končí a pro Cottagers to není zrovna dobrý konec. Čtyři prohry v posledních sedmi zápasech znamenají odsun Fulhamu ze světel reflektorů až na sedmnácté místo. Nyní ho čeká důležitý duel s Birminghamem.

I přes druhou porážku v řadě Ancelotti optimismus neztrácí

Chelsea nedokázala prostřelit fantastického Fostera a podruhé za sebou v lize prohrála. Co naplat, že se Birmingham zmohl pouze na jednu střelu, Bowyer Čecha překonal a zajistil svému klubu tři body. Carlo Ancelotti však zůstává pozitivní, s předvedeným výkonem svých svěřenců byl spokojen.

Birmingham City - Chelsea FC 1:0

Mizérie obhájce titulu pokračuje. Chelsea se nemůže dostat z velkého útlumu a dnes znovu prohrála. Birmingham jí dokázal porazit snad jeho jedinou střelou utkání, kdy se trefil Lee Bowyer. Lví podíl na úspěchu Brums má však jiný muž, gólman Ben Foster, jenž vychytal všechny šance Chelsea.

Preview: Birmingham City - Chelsea FC

Takový výprask v západním Londýně dlouho nepamatují. Samozřejmě, že mluvíme o posledním představení Chelsea, která si nechala na vlastní půdě od Sunderlandu nastřílet tři branky a ostudně prohrála 0:3. A tím špatné zprávy nekončí, Blues jsou na několik týdnů bez stoperské dvojice Terry - Alex.

Manchester City - Birmingham City 0:0

Takhle si to Manchester City určitě nepředstavoval. Je až s podivem, že Citizens už potřetí v řadě nedokázali na vlastním stadionu vstřelit gól, ale ofenzivní síla zkrátka tápe. Roberto Mancini neumí tým dobře poskládat, a tak je z dnešního zápasu s Birminghamem pouhá remíza 0:0.

Preview: Manchester City - Birmingham City

Příznivci Citizens doufají, že v sobotu uvidí na Eastlands záživnější souboj než ve středu, kdy se hrálo velké manchesterské derby. Po něm odcházeli fanoušci zklamáni, protože viděli 90 minut nudy, žádné góly. Nyní Manchester City čeká Birmingham, kde to na nějakou branku vypadá.

Stoke City - Birmingham City 3:2

Stoke City dlouhé minuty kontroloval jednobrankové vedení, které nabyl v závěru první půle a dvacet minut před koncem dokonce přidal druhý gól. Během dvou minut však Birmingham bleskově vyrovnal a zadělal na pořádné drama. To nakonec na Britannia Stadium rozlouskl v 85. minutě vítězným gólem pro Potters Whitehead.

Preview: Stoke City - Birmingham City

Co si budou na Britannia Stadium povídat, situace Stoke je zlá. Čtyři prohry v řadě nikdy nejsou dobrým znamením, ale jelikož Premier League jede bez zastavení, mohou všechno svěřenci Tonyho Pulise rychle napravit. Ideálně na tom není ani Birmingham, jenž ve vloženém kole v úterý do Stoke přijede.

Birmingham City - West Ham United 2:2

Birmingham na domácí půdě prohrával s West Hamem už o dva góly, ale nevzdal se a nakonec má alespoň bod. Na góly Piquionneho a Behrami dokázali odpovědět Jerome s Ridgewellem.

Poslední West Ham čelí Birminghamu

Na St. Andrews se o víkendu očekává souboj na těch nejvyšších postech, ale zároveň se bude bojovat v těch nejnižších patrech tabulky. Těmi nejvyššími posty míním návrat majitelů WHU Golda a Sullivana na svou "domácí" půdu, zatímco o umístění jak Birminghamu, tak West Hamu se asi nemá cenu dvakrát rozepisovat.

První z nedělních derby skončilo nerozhodně, bez branek

Vesměs klasické remízové derby se odehrálo na Villa Parku. Jeden poločas měl navrch hostující Birmingham, druhý opanovala spíše domácí strana. A přestože Aston Villa v závěru měla hned dvakrát hodně blízko gólu, utkání do vítězného konce nedovedla.

Birminghamské derby prvně okusí Houllier, expert na problematiku úhlavní rivality

Aston Villa se stále ještě přizpůsobuje stylu Gerarda Houlliera, navíc trpí zoufalým nedostatkem nastřílených gólů. Přesto by v neděli mohla naplno těžit z některé z Francouzových vlastností. Houllier je totiž specialistou přes derby, což potvrzoval v Liverpoolu i v Lyonu. Teď ho ale čeká velká neznámá, klání dvou odvěkých rivalů z Birminghamu.

Birmingham City - Blackpool FC 2:0

Birmingham utnul šest zápasů dlouhé čekání na ligové vítězství. Vrací svému soupeři dvě prohry zpřed dvou sezón v druhé lize a zaslouženě si připisuje tři body, ke kterým jim značnou měrou dopomohl kapitán hostí.

Preview: Birmingham City - Blackpool FC

St. Andrew's už asi pomalu zapomněl, jaké to je, když se na jeho hřišti představí v rámci nejvyšší anglické soutěže Birmingham proti Blackpoolu. Vždyť od této události uběhlo takřka půlstoletí, přesně 46 let. Co tedy můžeme od sobotního vzájemného duelu čekat?

Arsenal FC - Birmingham City 2:1

Arsenal s vypjetím všech sil ukončil tři zápasy dlouhé čekání na ligové vítězství. Po pěti zápasech bez tří bodů sahali k úspěchu hráči Birminghamu, ale penalta v závěru první půle a zaspání na začátku té druhé zařídili očekávané vítězství svěřenců manažera Wengera.