Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Southampton přivítá Brentford

Southampton hostí v dohrávce osmnáctého kola Premier League Brentford. Domácí jsou v průběžné tabulce na čtrnáctém místě, hosté jsou na tom o dvě příčky lépe, ale mají jen o dva body více.

Brentford zdolal Aston Villu

Brentford porazil v duelu 21. kola Premier League Aston Villu. Hosty poslal do vedení už na začátku zápasu Danny Ings, jenže ještě před přestávkou vyrovnal Yoane Wissa a ve druhé půli obrat dokonal Mads Rasmussen.

Bfentford změří síly s Aston Villou

Druhý den roku 2022 přinese souboj Brentfordu s Aston Villou. Domácí by si po dvou nezdarech rádi připsali na konto nějaký ten bodový zisk, lehké to ale mít nebudou - hostující celek se totiž pod Stevenem Gerrardem dostal do dobré pohody a navíc se jim jeden zápas z náročného vánočního programu odložil. Zatímco domácí tak mají v nohách těžký středeční zápas s Manchesterem City, Villans se v lize naposledy představili na Boxing Day.

Manchester City vyhrál v Premier League podesáté v řadě, Brentford porazil o branku

Manchester City dokráčel v posledním střetnutí tohoto roku ke svému desátému vítězství za sebou v rámci Premier League a stvrdil své dosavadní suverénní postavení na čele tabulky. Je pravda, že tentokráte jeho tříbodový skalp nevykázal vyloženě dominantně prvky, jako tomu bylo v předchozích třech případech, jeho soupeř z Brentfordu každopádně hrozil sporadicky.

Mistr válcuje Anglii, další obětí se má stát Brentford

Ve středu večer je na programu souboj nováčka s mistrem a karty jsou rozdány jasně ve prospěch hostujícího Manchesteru City. Úřadující šampion disponuje lepší formou, kvalitnějším a také kompletnějším kádrem, domácí se totiž musejí vypořádat s hromadou absencí.

Brighton přehrál Brentford a konečně zapisuje tři body

Fotbalisté Brightonu ukončili jedenáctizápasovou sérii bez vítězství, když na vlastním hřišti přehráli nováčka z Brentfordu 2:0. Domácí sice do duelu nevstoupili úplně nejlépe, postupně však přebírali otěže do svých rukou a díky dvěma brankám ze střední vzdálenosti si v první půli vybudovali komfortní dvougólový náskok. Druhá půle už sice patřila spíše hostům, ti se ale prosadit nedokázali, a tak utkání dospělo ke konečnému výsledku 2:0.

Brighton hostí nováčka soutěže

Fotbalový program na druhý svátek vánoční uzavře souboj Brightonu s nováčkem z Brentfordu. Svěřenci Grahama Pottera zahájili sezónu ve velkém stylu, formu ale neudrželi a momentálně tahají sérii už 11 zápasů bez výhry a postupně se tak propadají tabulkou. To Brentford naproti tomu vyhrál své poslední ligové klání, když na vlastní půdě přehrál Watford a dotáhl se na svého nedělního soupeře.

Zápas mezi Brentfordem a Man Utd byl kvůli koronaviru odložen

Dnešní zápas anglické ligy mezi Brentfordem a Manchesterem United byl odložen kvůli blíže nespecifikovanému počtu případů koronaviru v týmu hostů z Old Trafford. Vedení soutěže o tom rozhodlo v pondělí pozdě v noci. Za poslední týden Premier League zaregistrovala rekordních 42 pozitivních testů.

Brentford v závěru otočil duel s Watfordem a získal tak důležité tři body

Brentford jako nováček tohoto ročníku Premier League ukázal svou vnitřní sílu a v závěrečných deseti minutách otočil průběh s dalším nováčkem Watfordem. Díky proměněné penaltě v poslední možnou chvíli nakonec zvítězil v poměru 2:1. V tabulce se posunul na vynikající deváté místo s dvaceti body, naopak Watford po čtvrté porážce za sebou okupuje až sedmnáctou příčku se ziskem třinácti bodů.

V souboji nováčků se Watford pokusí konečně zvítězit

Ačkoliv dojem z výkonů obou mužstev i jejich postavení v tabulce vypadá odlišně, dělí je ve skutečnosti jen čtyři body. Řeč je o Brentfordu, který si navíc tento náskok na soupeře v podobě Watfordu vybudoval až v posledních týdnech.

Náhradník Bamford zachránil Leedsu remízu ze souboje s Brentfordem

Leeds tenhle duel nerozehrál vůbec špatně. Jenže slabší chvilky si zkrátka vybral v průběhu druhé půle, během sedmi minut inkasoval dva góly a pořádně se strachoval o zdárný rezultát. Efektivní Brentford nebyl daleko od své třetí výhry z venkovní půdy, v páté minutě nastavení si však nepohlídal standardní situaci, a střídající Bamford tak mohl určit svou trefou plichtu.

Leeds přivítá Brentford

Leeds United hostí v patnáctém kole Premier League Brentford. Domácí jsou v tabulce až šestnáctí, ale na dvanácté hosty ztrácí pouhý bod.

Tottenham přehrál Brentford a Conte je tak stále bez domácí ztráty

I třetí domácí utkání pod Antoniem Contem skončilo pro fotbalisty Tottenhamu vítězstvím. Jejich manažer se navíc konečně dočkal zápasu bez nervů, Spurs totiž vyhráli proti Brentfordu 2:0. První gól byl vlastní, druhý vsítil Son.

Brentford míří na Spurs

Tottenham Hotspur hostí ve vloženém čtrnáctém kole Premier League Brentford. Domácí jsou v tabulce na sedmé příčce, hosté jsou jedenáctí, ale na svého soupeře ztrácí jen tři body.

Brentford konečně zvítězil, proti Evertonu rozhodla Toneyho penalta

Brentford se dočkal prvního vítězného ligového utkání po téměř dvou měsících. V souboji s tabulkovým konkurentem Evertonem na domácí půdě uspěl 1:0, o úspěchu rozhodl v první půli z penalty Toney.