Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Everton se propadl na sestupové pozice. Střelecká převaha nestačila na pozorného Johnstona

Fotbalisté Crystal Palace nedokázali ve 32. kole Premier League prodloužit sérii vítězství, když na domácí půdě remizovali s Evertonem 0:0. Smírný výsledek byl ztrátou především pro tým z Liverpoolu, jenž nevyužil svou střeleckou převahu a neprosadil se přes skvěle chytajícího Sama Johnstona. Karamelky se navíc po výhře Leicesteru propadly na sestupovou 18. pozici.

Ve formě hrající Crystal Palace chce zvítězit počtvrté v řadě

Crystal Palace vyhrál již tři ligová utkání po sobě a pod vedením velezkušeného Roye Hodgsona je zatím stoprocentní. V sobotu Eagles přivítají Everton, jemuž se vůbec nedaří a v boji o záchranu nutně potřebuje každý bod.

Nestárnoucí Hodgson polil Crystal Palace živou vodou. Saints přikoval ke spodu tabulky Eze

Crystal Palace zvládlo utkání 31. kola Premier League, když na hřišti Southamptonu zvítězilo 2:0. Stejně jako v minulém ligovém klání rozvlnil síť soupeře Eberechi Eze, tentokrát dokonce dvakrát, a rozhodl tak o výhře svého mužstva. Eagles díky tomu ovládli i třetí zápas po návratu Roye Hodgsona na lavičku a momentálně se nachází v klidném středu tabulky. O poznání hůře jsou na tom Saints, kteří zůstávají na spodu tabulky.

Poslední Southampton se pokusí překvapit Crystal Palace

Southampton je po prohře s Man City stále na posledním místě a ani v sobotu jej nečeká lehké utkání. Crystal Palace v minulém kole sestřelil Leeds pěti góly a pod vedením Roye Hodgsona je zatím stoprocentní.

Crystal Palace smázl Leeds pěti góly

Crystal Palace vyhrál ve 30. kole Premier League na Elland Road vysoko 5-1. Hosté sice prohrávali, když se ve 21. minutě prosadil Bamford, ale ještě do konce prvního poločasu dokázali srovnat. Po přestávce nasázeli domácímu týmu během pětadvaceti minut čtyři góly, a nakonec si odvezli vysoké vítězství, které je posunulo na 12. místo.

Leeds po vzestupu může přeskočit i Crystal Palace

Souboj dvou lídrů v pomyslné bitvě o šampiona týmů druhého sledu bude k vidění v neděli v Leedsu. Tam zamíří Crystal Palace, který ze dvanáctého místa ztrácí na jedenáctou Chelsea devět bodů a je tak blíže poslední příčce.

Palace o výher rozhodl v nastavení

Crystal Palace porazil v duelu 29. kola Premier League Leicester City 2:1. První gól klání si připsal hostující Ricardo Pereira, jenže Daniel Iversen si vzápětí dal vlastní branku a v páté nastavené minutě rozhodl Jean-Philippe Mateta.

Selhurst Park nabídne souboj Crystal Palace s Leicesterem

Hráče Crystal Palace čeká proti Leicesteru první zápas pod vedením 75letého Roye Hodgsona, který se ve svém věku stane nejstarším manažerem v historii nejvyšší anglické ligy. Hosté v Premier League nevyhráli od února, domácí jsou na tom ještě hůře a tři body si naposled připsali na konci prosince.

Crystal Palace vsadil na známou tvář, vrací se Hodgson

Roy Hodgson přehodnotil rozhodnutí o odchodu do důchodu a vrací se do práce. Již 75letý manažer znovu povede Crystal Palace, s nímž podepsal smlouvu do konce letošní sezony, na lavičce nahradí Patricka Vieiru...

Ani po vyhazovu Vieiry se Crystal Palace v lize nechytil, Arsenal zvýšil náskok na čele

Arsenal v zápase 28. kola potvrdil roli favorita a po vypadnutí z Evropské ligy porazil doma Crystal Palace. V rámci londýnského derby se za Gunners prosadil Martinelli, Saka a Xhaka, následně se podařilo snížit Schluppovi. Patnáct minut před koncem o výhře domácích nadobro rozhodl svým druhým gólem v utkání Saka.

Vedoucí Arsenal hostí Crystal Palace

Arsenal bude chtít rychle zapomenout na konec v Evropské lize a v neděli přivítá na Emirates Stadium Crystal Palace, jenž nevyhrál už 11 ligových zápasů v řadě a v současné chvíli je bez trenéra.

Crystal Palace došla trpělivost, po dalším nezdaru končí manažer Vieira

Crystal Palace je v krizi a na jejím ukončení se už nebude podílet Patrick Vieira. Francouzský manažer byl odvolán z funkce a důvodem jsou špatné výsledky, londýnský celek nevyhrál dvanáctkrát za sebou a namočil se do bojů o záchranu v Premier League...

Brighton porazil Crystal Palace nejtěsnějším rozdílem

Brighton sehrál v rámci středeční dohrávky 8. kola Premier League vyrovnaný duel s Crystal Palace a díky brance Sollyho Marche si do tabulky připisuje další důležité tři body a aktuálně se dotáhl na šestý Liverpool.

Brighton se chce udržet na dostřel šestce

Brighton vyzve v dohrávce osmého kola Premier League Crystal Palace. Domácí mají stále velkou šanci pomýšlet na účast v evropských pohárech, hosté se z dvanáctého místa musí spíše ohlížet za sebe.

Citizens porazili Orli nejtěsnějším rozdílem

Orli bránili své hnízdo pevně, obranu prolomil Haaland a zařídil další 3 body v boji o titul.