Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Poslední Southampton se pokusí překvapit Crystal Palace

Southampton je po prohře s Man City stále na posledním místě a ani v sobotu jej nečeká lehké utkání. Crystal Palace v minulém kole sestřelil Leeds pěti góly a pod vedením Roye Hodgsona je zatím stoprocentní.

Crystal Palace smázl Leeds pěti góly

Crystal Palace vyhrál ve 30. kole Premier League na Elland Road vysoko 5-1. Hosté sice prohrávali, když se ve 21. minutě prosadil Bamford, ale ještě do konce prvního poločasu dokázali srovnat. Po přestávce nasázeli domácímu týmu během pětadvaceti minut čtyři góly, a nakonec si odvezli vysoké vítězství, které je posunulo na 12. místo.

Leeds po vzestupu může přeskočit i Crystal Palace

Souboj dvou lídrů v pomyslné bitvě o šampiona týmů druhého sledu bude k vidění v neděli v Leedsu. Tam zamíří Crystal Palace, který ze dvanáctého místa ztrácí na jedenáctou Chelsea devět bodů a je tak blíže poslední příčce.

Palace o výher rozhodl v nastavení

Crystal Palace porazil v duelu 29. kola Premier League Leicester City 2:1. První gól klání si připsal hostující Ricardo Pereira, jenže Daniel Iversen si vzápětí dal vlastní branku a v páté nastavené minutě rozhodl Jean-Philippe Mateta.

Selhurst Park nabídne souboj Crystal Palace s Leicesterem

Hráče Crystal Palace čeká proti Leicesteru první zápas pod vedením 75letého Roye Hodgsona, který se ve svém věku stane nejstarším manažerem v historii nejvyšší anglické ligy. Hosté v Premier League nevyhráli od února, domácí jsou na tom ještě hůře a tři body si naposled připsali na konci prosince.

Crystal Palace vsadil na známou tvář, vrací se Hodgson

Roy Hodgson přehodnotil rozhodnutí o odchodu do důchodu a vrací se do práce. Již 75letý manažer znovu povede Crystal Palace, s nímž podepsal smlouvu do konce letošní sezony, na lavičce nahradí Patricka Vieiru...

Ani po vyhazovu Vieiry se Crystal Palace v lize nechytil, Arsenal zvýšil náskok na čele

Arsenal v zápase 28. kola potvrdil roli favorita a po vypadnutí z Evropské ligy porazil doma Crystal Palace. V rámci londýnského derby se za Gunners prosadil Martinelli, Saka a Xhaka, následně se podařilo snížit Schluppovi. Patnáct minut před koncem o výhře domácích nadobro rozhodl svým druhým gólem v utkání Saka.

Vedoucí Arsenal hostí Crystal Palace

Arsenal bude chtít rychle zapomenout na konec v Evropské lize a v neděli přivítá na Emirates Stadium Crystal Palace, jenž nevyhrál už 11 ligových zápasů v řadě a v současné chvíli je bez trenéra.

Crystal Palace došla trpělivost, po dalším nezdaru končí manažer Vieira

Crystal Palace je v krizi a na jejím ukončení se už nebude podílet Patrick Vieira. Francouzský manažer byl odvolán z funkce a důvodem jsou špatné výsledky, londýnský celek nevyhrál dvanáctkrát za sebou a namočil se do bojů o záchranu v Premier League...

Brighton porazil Crystal Palace nejtěsnějším rozdílem

Brighton sehrál v rámci středeční dohrávky 8. kola Premier League vyrovnaný duel s Crystal Palace a díky brance Sollyho Marche si do tabulky připisuje další důležité tři body a aktuálně se dotáhl na šestý Liverpool.

Brighton se chce udržet na dostřel šestce

Brighton vyzve v dohrávce osmého kola Premier League Crystal Palace. Domácí mají stále velkou šanci pomýšlet na účast v evropských pohárech, hosté se z dvanáctého místa musí spíše ohlížet za sebe.

Citizens porazili Orli nejtěsnějším rozdílem

Orli bránili své hnízdo pevně, obranu prolomil Haaland a zařídil další 3 body v boji o titul.

Crystal Palace se utkÁ s favorizovaným Manchesterem City

Manchester City se bude snažit udržet tlak na vedoucí Arsenal na čele Premier League, když v sobotu večer se utká v Selhurst s Crystal Palace. Zatímco Citizens vyhráli čtyři z posledních pěti zápasů v nejvyšší soutěži, Eagles na své první vítězství v roce 2023 stále ještě čekají.

Villians zvládli duel s Crystal Palace, o jejich výhře rozhodla vlastní branka Andersena

V souboji o horní polovinu Premier League nakonec byla o něco úspěšnější mírně favorizovaná Aston Villa, která díky vlastní trefě Joachima Andersena zvítězila nejtěsnějším poměrem 1:0 a v tabulce se usadila na jedenácté pozici se čtyřiatřiceti body. Londýnský celek po inkasované trefě nedokázal odpovědět a přiblížil se tedy k sestupovému pásmu, neboť je se sedmadvaceti body dvanáctý a na osmnáctý Everton už má náskok pouhých šesti bodů.

Do Villa Parku zavítá Crystal Palace

Aston Villa má Crystal Palace co oplácet. V prvním vzájemném zápase Villans na Eagles nestačili a na jejich stadionu prohráli 1-3. Sobotní soupeři jsou v tabulce Premier League těsně za sebou a dělí je 4 body.