Lampardova družina opět nestačila na Bournemouth, znovu padla o tři branky

Everton se před reprezentační přestávkou představil na Vitality Stadium a svému soupeři zde měl rozhodně co vracet. V úterý tady totiž vypadl z Ligového poháru po prohře 1:4, jenže místo pomsty nabídlo utkání podobný výsledek. Po gólech Taverniera, Moora a Anthonyho vyhráli The Cherries 3:0.
12.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Everton míří na Bournemouth

Bournemouth přivítá v utkání šestnáctého kola Premier League Everton. Oba celky se pohybují rozhodně tam, kde nechtějí, domácí jsou sedmnáctí, hosté na ně mají jednobodový náskok patří jim šestnáctá pozice.
11.11. | Previews | žádný komentář

Leicester zvítězil v Goodison Parku nad Evertonem

Leicester navázal na dobré výkony z posledních týdnů a v 15. kole vyhrál na půdě Evertonu 2-0. Hosté šli na konci prvního poločasu do vedení, když se krásnou střelou do šibenice prosadil Tielemans. Neproduktivní domácí nedokázali na vývoj zápasu adekvátně zareagovat, a tak "Lišky" přidaly v 86. minutě druhý gól, který vstřelil Barnes. Leicester se po zisku tří bodů posunul na průběžnou 13. příčku.
05.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Do Goodison Parku přijede Leicester

Vyrovnanou podívanou by mohl přinést duel Evertonu s Leicesterem. Hosté po dvou výhrách po sobě v minulém kole těsně podlehli City, zatímco Everton se rozešel smírně s Fulhamem.
04.11. | Previews | žádný komentář

Bezgólová remíza prodloužila neporazitelnost Fulhamu. V duelu s Evertonem zářili brankáři

Fotbalisté Fulhamu remizovali ve 14. kole Premier League na vlastním hřišti s Evertonem 0:0. Domácí byli po většinu utkání aktivnějším týmem, většina šancí však končila na výborně chytajícím Jordanu Pickfordovi. Velmi dobrý výkon ale předvedl i jeho protějšek Bernd Leno, a ofenzivně laděný duel tak branku nenabídl. Nováček soutěže neprohrál už počtvrté v řadě a posunul se na senzační průběžnou sedmou příčku.
30.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Fulham přivítá Everton

Everton se v sobotu večer představí na půdě Fulhamu a svěřenci Franka Lamparda si jistě budou chtít připsat svou druhou výhru v řadě. Nováček soutěže z Londýna ale podává výborné výkony a na Craven Cottage to rozhodně nebude žádná procházka růžovým sadem - ba právě naopak, jelikož na svém stánku prohrál jen jeden jediný duel.
29.10. | Previews | žádný komentář

Everton snadno přehrál Crystal Palace

Everton si v sobotu odpoledne možná až překvapivě snadno poradil s hostujícím Crystal Palace, který pokořil hned třemi přesnými zásahy. Pohodlnou jízdu za třemi získanými body odstartoval v první půli Calvert-Lewin, ve druhé půli pak přidali branky Anthony Gordon a Dwight McNeil, i díky nimž se Everton posunul na jedenáctou příčku v tabulce.
22.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Do Goodison Parku zavítá Crystal Palace

V Goodison Parku se střetnou týmy, které se v současné chvíli nachází v opačném herním rozpoložení. Everton nutně potřebuje body, jelikož prohrál poslední 3 zápasy, zatímco Crystal Palace v minulém zápase potvrdil formu a neprohrál již tři utkání po sobě.
21.10. | Previews | žádný komentář

Everton na Newcastlu těsně padl

Newcastle United porazil v domácím utkání dvanáctého kola Premier League Eveton 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil ve 31. minutě krásnou ránou Miguel Almirón.
19.10. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Šestý Newcastle přivítá Everton

Newcastle se bude snažit prodloužit sérii neporazitelnosti v zápase proti Evertonu. Domácí zdobí nejlepší obrana v Premier League a na svém stadionu ještě neprohráli. Hosté poslední dva zápasy nezvládli a připsali si dvě porážky, díky čemuž klesli na 14. pozici.
18.10. | Previews | 2 komentáře
30.11. Gueye: Doufáme v něco velkého
Teprve podruhé v historii se Senegal prokousal skupinovou fází do osmifinále světového šampionátu, poprvé tomu bylo v roce 2002, a nesmírnou radost měl záložník Idrissa Gueye. "Pro všechny je to historický den,” uvedl. "Věděli jsme, že můžeme zlepšit svůj celkový herní projev. Je pravda, že první zápasy byly těžké, ale když je před námi něco velkého, vím, že se mohu spolehnout na celý tým. Na spoluhráče, se kterými jsem v tu chvíli na hřišti, i na ty, kteří jsou zrovna na lavičce. Pokud budeme hrát jako dnes, můžeme na tomto turnaji v něco velkého doufat.” (lequipe.fr)
24.11. Everton se musí obejít bez Garnera
James Garner se zatím neprosadil do základní sestavy Evertonu a nepovede se mu to ani po světovém šampionátu - záložník před sebou má dvouměsíční pauzu, důvodem je zranění zad. (dailymail.co.uk)
20.11. Davies opustil soustředění Evertonu
Everton se na další část sezony chystá v Austrálii a od týmu se odpojil Tom Davies. Záložník se vrací do Anglie, kde bude nadále doléčovat zraněné koleno. (dailymail.co.uk)
20.11. Mina má znovu zdravotní problémy
Yerry Mina letos kvůli zdravotním problémům nastoupil jenom ke dvěma zápasům a aktuálně je opět na marodce Evertonu. Obránce si tentokráte poranil stehenní sval, v nejbližších hodinách ho čeká podrobné vyšetření. (dailymail.co.uk)
10.11. Fatawu má dalšího anglického nápadníka
Fatawu Issahaku se dostal do hledáčku druhého anglického klubu. Mladého křídelníka lisabonského Sportingu sleduje Manchester United, dalším zájemcem je Everton. (abola.pt)
10.11. Calvert-Lewin si vykloubil rameno
V nominaci Anglie na MS se určitě neobjeví Dominic Calvert-Lewin. Útočník Evertonu je znovu mimo hru, poranil si totiž stehenní sval a navíc má vykloubené rameno. (dailymail.co.uk)
09.11. Lampard chce získat Shawa
Everton by velmi rád posílil své řady o levého obránce a manažer Frank Lampard prý prahne po Lukeovi Shawovi z Manchesteru United. Ten má smlouvu s Rudými ďábly podepsanou do konce této sezóny, klub každopádně může ještě uplatnit opci. Pakliže by se přece ocitl na trhu s volnými hráči, je dost pravděpodobné, že by se liverpoolský celek okamžitě snažil cílit na jeho příchod. (abola.pt)
09.11. Beşiktaş už nemá zájem o Alliho
Dele Alli hostuje z Evertonu s Beşiktasi, v lednu by se však mohl do mateřského klubu vrátit. Turecký celek není spokojený s fyzickou připraveností 26letého záložníka, proto o jeho služby ztratil zájem. (sport-express.ru)
07.11. Keane na odchodu z Evertonu
Everton FC by měl v lednu opustit Michael Keane. Devětadvacetiletý obránce tím chce reagovat na nízké herní vytížení, dosud nastoupil jenom do dvou soutěžních zápasů. (sport-express.ru)
06.11. Calvert-Lewin si poranil stehenní sval
Dominic Calvert-Lewin má znovu zdravotní problémy. Útočník Evertonu si včera poranil stehenní sval a hrozí mu, že už nyní přijde o šanci zahrát si na mistrovství světa. (sports.yahoo.com)