Leicester City Anglie - Leicester City - Zprávy

Aston Villa se představí na King Power Stadium v roli favorita

V úterním utkání Premier League se na King Power Stadium střetne Leicester City s Aston Villou. Lišky v sobotu prohrály s Crystal Palace 2:1 a z pozice hlavního trenéra mužstva byl poté vyhozen Brendan Rodgers, svěřenci Unaie Emeryho pokračovali ve skvělých výkonech a porazili londýnskou Chelsea 2:0.

Rodgers další nezdar neustál, Leicester bude zachraňovat jiný manažer

Brendan Rodgers byl v uplynulých letech jedním z nejlepších manažerů v anglické nejvyšší soutěži, letos se ovšem jeho Leicesteru nedaří a dnes přišlo rozloučení. Ličky se včera propadly na sestupovou osmnáctou pozici tabulky, vedení s kormidelníkem rozvázalo spolupráci...

Palace o výher rozhodl v nastavení

Crystal Palace porazil v duelu 29. kola Premier League Leicester City 2:1. První gól klání si připsal hostující Ricardo Pereira, jenže Daniel Iversen si vzápětí dal vlastní branku a v páté nastavené minutě rozhodl Jean-Philippe Mateta.

Selhurst Park nabídne souboj Crystal Palace s Leicesterem

Hráče Crystal Palace čeká proti Leicesteru první zápas pod vedením 75letého Roye Hodgsona, který se ve svém věku stane nejstarším manažerem v historii nejvyšší anglické ligy. Hosté v Premier League nevyhráli od února, domácí jsou na tom ještě hůře a tři body si naposled připsali na konci prosince.

Brentford si s Leicesterem body rozdělil

Brentford remizoval v klání 28. kola Premier League s Leicesterem City 1:1. Skóre otevřel domácí Mathias Jensen, vyrovnání zařídil Harvey Barnese. V závěru musel za druhou žlutou kartu, a následnou červenou, z placu Shandon Baptiste.

Leicester zabředl do boje o záchranu, v sobotu chce překvapit Brentford

Leicester po plodných letech uvadl a minimálně v nadcházejících týdnech ho čeká boj o přežití mezi anglickou elitou. Lišky prohrály pět soutěžních zápasů za sebou a moc by se jim hodilo, kdyby v sobotu odpoledne potvrdily velmi dobrou vzájemnou bilanci s Brentfordem...

Chelsea navázala na postup v Lize mistrů vítězstvím nad Leicesterem

Lišky přes bojovný výkon odchází poraženy, Blues zvítězili 3:1.

Chelsea musí potvrdit svou narůstající formu proti Leicesteru

Potter si na lavičce Chelsea připsal svoje první velké vítězství a v sobotu by na to rád navázal na King Power Stadium, kde jeho svěřence přivítá Leicester City. Svěřenci Brendana Rodgerse minulý týden však podlehli 1:0 Southamptonu.

Saints získali důležité tři body

Southampton zvítězil v duelu 26. kola Premier League s Leicesterem City 1:0. Veledůležité tři body v boji o záchranu zařídil v prvním poločase Carlos Alcaraz.

Saints se postaví Leicester

Southampton přivítá v zápase 26. kola Premier League Leicester City. Domácí celek je stále na poslední pozici, na záchranu nyní ztrácí čtyři body, ale začíná přituhovat. Hosté se z nejhoršího dokázali dostat, ale ze čtrnácté příčky mají na záchranu jen tři body náskok.

Arsenal díky brance Martinelliho zdolal Leicester

V nepříliš pohledném zápase si nakonec Arsenal díky brance Martinelliho zajistil zisk všech tří bodů a zůstává na čele tabulky Premier League. Vítězství se ale nerodilo lehce, Gunners totiž v současnosti chybí v ofenzivní fázi potřebná lehkost, a tak houževnatě bránící Leicester City lámali jen s vypětím všech sil. Naproti tomu Lišky zase směrem do ofenzivy nepředvedly zhola nic a v utkání zaznamenaly jen jednu jedinou střelu.

Arsenal chce na druhou půli s Aston Villou navázat v Leicesteru

Čtyři po sobě jdoucí zápasy se Arsenalu vůbec nevyvedly a dobře to s ním nevypadalo ani před týdnem ve Villa Parku. Tam ale nakonec ve druhé půli zabral a otočil, naopak Leicesteru skončila šňůra povedených výsledků.

Man Utd porazil Leicester, dvěma góly se blýskl Rashford

Man Utd vyhrál ve 24. kole Premier League nad Leicesterem 3:0. První poločas nabídl vyložené šance na obou stranách, ale do vedení šli Rudí ďáblové po brance Rashforda. Ve druhém poločase už United předvedli dominantní výkon a v 56. minutě se znovu prosadil Rashford. V 61. minutě přidal třetí branku střídající Sancho a United si tak připsali další tři body.

Na Old Trafford se představí Leicester

Man Utd chce držet krok s Arsenalem a Man City a na Old Trafford vyzve Leicester, jenž v posledních dvou zápasech chytl formu a nasázel soupeřům celkem 8 gólů.

Tottenham po cenném vítězství vyhořel. Leicester rozjel obrat dvěma slepenými góly

Leicester se nezalekl předcházející soupeřovy výhry nad Manchesterem City a ve 23. kole Premier League porazil na domácím hřišti Tottenham 4:1. Kohouti byli v úvodu lepším týmem, po vstřelení vedoucí branky ale jejich tlak opadl, na což domácí odpověděli dvěma trefami v rozmezí dvou minut. Velmi dobrým výkonem se prezentoval zejména Kelechi Iheanacho, který jeden gól připravil a další sám dal. S obdobnou bilancí mu zdárně sekundoval James Maddison.