Leicester City Anglie - Leicester City - Zprávy

Leicester zvítězil na hřišti West Hamu

Leicester potvrdil formu a v 16. kole zvítězil na hřišti West Hamu 2-0. Skóre otevřel už v 8. minutě Maddison, který tak vstřelil již svou sedmou branku v této sezóně. Ve 25. minutě bohužel musel střídat z důvodu lehkého zranění a v poli ho nahradil Praet. Leicester ještě do konce poločasu dostal výhodu pokutového kopu, ale Tielemans nechal vyniknout Fabianskiho. West Ham své šance nevyužil, a tak si slovo opět vzali hosté. V 78. minutě vstřelil druhou branku Barnes a definitivně stvrdil vítězství Leicesteru.

Kladiváři se představí proti Leicesteru

Zajímavá podívaná bude k vidění na hřišti West Hamu, kam přijede Leicester. Domácí poslední zápas nejvyšší anglické ligy nezvládli a klesli na 15. příčku, zatímco hosté se dostali do formy a v minulém kole to potvrdili proti Evertonu.

Leicester zvítězil v Goodison Parku nad Evertonem

Leicester navázal na dobré výkony z posledních týdnů a v 15. kole vyhrál na půdě Evertonu 2-0. Hosté šli na konci prvního poločasu do vedení, když se krásnou střelou do šibenice prosadil Tielemans. Neproduktivní domácí nedokázali na vývoj zápasu adekvátně zareagovat, a tak "Lišky" přidaly v 86. minutě druhý gól, který vstřelil Barnes. Leicester se po zisku tří bodů posunul na průběžnou 13. příčku.

Do Goodison Parku přijede Leicester

Vyrovnanou podívanou by mohl přinést duel Evertonu s Leicesterem. Hosté po dvou výhrách po sobě v minulém kole těsně podlehli City, zatímco Everton se rozešel smírně s Fulhamem.

City těsně vyhráli v Leicesteru

Leicester City prohrál domácí utkání čtrnáctého kola Premier League s Manchesterem City 0:1. Utkání ve prospěch loňského mistra rozhodl po přestávce Kevin De Bruyne.

Manchester City se může výhrou nad Leicesterem dostat na čelo tabulky

V sobotu odpoledne čeká Leicester City na King Power Stadium opravdová zkouška, zavítá k nim totiž úřadující mistr Manchester City. Svěřenci Brendana Rodgerse minulý víkend porazili venku Wolverhampton Wanderers vysoko 4:0, Citizens v úterý v Lize mistrů naopak uhráli s Borussií Dortmund jen bezbrankovou remízu.

Lišky si poradily s Vlky a odlepily se z posledního místa

Na Molineux byly k vidění gólové hody, domácí fanoušci z nich však šťastni nebyli. Wolverhampton podlehl v záchranářském souboji Leicesteru vysoko 0:4. Domácí fotbalisté sice svého soupeře vysoko přestříleli, produktivní však byli pouze hosté. Skóre otevřel Tielemans a do konce první půle zvýšil Barnes, v druhém poločase zvýšil vedení Maddison a deset minut před koncem zápas nadobro rozhodl Jamie Vardy.

Boj o záchranu uvidí ve Wolverhamptonu

Wolverhampton Wanderers hostí v duelu třináctého kola Premier League Leicester City. Domácí jsou na tom letos bídně, v průběžné ligové tabulce jsou s devíti body osmnáctí. Hosté jsou na tom ještě hůře, po překvapivém vítězství Nottinghamu nad Liverpoolem se propadli na poslední příčku.

Leicester domácí zápas s Leedsem zvládl

Vyrovnaný úvod utkání přerušil hostující Koch, který si nešťastně srazil míč do vlastní brány a poslal Leicester do vedení. Domácí přidali ve 35. minutě druhou branku, když se krásně střelou k tyči prosadil Barnes. Druhý poločas měli mírnou převahu hosté, ale nedokázali si vypracovat žádnou vyloženou šanci. Leicester tak vyhrál podruhé v sezóně, zatímco Leeds prohrál třetí utkání v řadě.

Leicester City doma vyzve Leeds United. Oba kluby by rády využily špatné formy soupeře

Ve čtvrtek večer utkají se na King Power Stadium utkají dva bez formy hrající týmy, Leicester City hostí Leeds United. Foxes vyhráli za celou sezónu pouze jeden zápas, Whites se snaží ukončit šest zápasů trvající sérii bez vítězství.

V souboji Lišek s Orly branka nepadla

Leicester City odehrál v sobotu odpoledne utkání s londýnským Crystal Palace. K vidění nebylo mnoho brankových příležitostí, branka na King Power Stadium nepadla.

Poslední Leicester vyzve v sobotu Vieirovy Orly

Leicester City se bude v sobotu snažit odlepit ode dna tabulky Premier League, na King Power Stadium přivítá Crystal Palace. Lišky mají po devíti zápasech této sezóny na kontě pouhé tři body, Eagles se s osmi body nacházejí na 15. místě.

Bournemouth domácí zápas s Leicesterem zvládl

Leicester nenavázal na výborný výkon proti Nottinghamu a v 10. kole nestačil na Bournemouth. Hosté přitom začali výborně a již v 10. minutě je poslal do vedení Daka. Domácí po inkasované brance zabrali a postupem času měli více ze hry. Po přestávce se během čtyř minut prosadili Billing a Christie, čímž výsledek otočili a zajistili svému týmu tři body.

Vyzraje Leicester na Bournemouth?

Leicester se pokusí navázat na výborný výkon z minulého týdne, kdy poprvé v sezóně zvítězil a odlepil se z posledního místa. Domácí zase budou chtít prodloužit sérii čtyř zápasů bez prohry.

Leicester si připsal premiérové vítězství v sezóně

V 9. kole se střetly dva nejhorší týmy Premier League. Obě mužstva šla do zápasu s negativní sérii čtyř proher v řadě. Hosté vyhráli jediné utkání v sezóně, zatímco Leicester na svoje první vítězství stále čekal.