Leicester City Anglie - Leicester City - Zprávy

Brazilská samba v podání Jesuse. Posila Arsenalu přispěla dvěma góly k výhře nad Leicesterem

Arsenal si ve druhém kole Premier League poradil na domácím trávníku s Leicesterem a zvítězil 4:2. Kanonýry za vítězstvím nasměrovala především letní posila z Manchesteru City Gabriel Jesus, jenž v první půli vsítil dva góly v rozmezí 12 minut a po změně stran ještě na dva přihrál. Další nováček v kádru červenobílých William Saliba se naopak neukázal v dobrém světle, když si v 53. minutě vstřelil vlastní branku.

Arsenal po úvodním úspěchu přivítá Leicester

Arsenal letos na rozdíl od minulé sezony vstoupil do nového ročníku vítězně a rád by využil ne úplně nejtěžšího losu k nadějnému startu. V prvním zápase na Emirates Stadium hostí Leicester, který má co napravovat.

Leicester slibně rozjeté utkání k triumfu nedotáhl. Brentfordu zajistil bod Dasilva

Hráči Leicesteru a Brentfordu se v úvodním kole Premier League rozešli smírně po remíze 2:2. Domácí Lišky se sice na začátku druhé půle dostaly již do dvoubrankového vedení, to však nevídaným způsobem nakoplo hostující celek, který se prostřednictvím branek Ivana Toneyho a Joshe Dasilvy vrátil do zápasu a nakonec ukořistil cenný bod. Pro odchovance Arsenalu to byl vůbec první zásah v nejvyšší anglické soutěži.

Brentford do své druhé sezony vykročí v Leicesteru

Ve své nováčkovské sezoně Brentford obstál a starostem se záchranou se bude chtít vyhnout i v té druhé. Na úvod ho však čeká těžký zápas. Zamíří totiž na půdu Leicesteru, jenž má tradičně vysoké ambice.

Velká posila pro Nice, mezi tyče se postaví brankář Schmeichel

S očekávaným prohlášením dnes večer vyrukovalo francouzské Nice. Francouzský klub zajímavě posiluje a jeho další akvizicí se stal Kasper Schmeichel, dánský brankář přišel na přestup z anglického Leicesteru...

Leicester porazil Southampton, dvakrát se trefil střídající Pérez

Leicester v posledním utkání sezony nabídl svým fanouškům perfektní podívanou, diváci viděli pět branek. A čtyři z nich padly do sítě brankáře McCarthyho, jehož hned dvakrát pokořil střídající Ayoze Pérez. Southampton dnes na body jednoznačně neměl.

Leicester se rozloučí domácím duelem proti Southamptonu

Leicester letos lehce zklamal a v příští sezoně si nezahraje evropské poháry, sezonu i tak zakončí v první polovině tabulky. V posledním kole se může dostat na osmé místo před Wolverhampton.

Chelsea se s Leicesterem o body podělila

Chelsea remizovala v dohrávce 27. kola Premier League s Leicesterem City 1:1. Hosty poslal do vedení James Maddison, za domácí poté vyrovnal Marcos Alonso.

Chelsea si může proti Leicesteru pojistit třetí místo

Nezdarem Arsenalu na hřišti Newcastlu dostala Chelsea jistotu účasti v příštím ročníku Ligy mistrů, nyní si může zajistit i třetí místo. A to v případě, že na svém hřišti porazí v dohrávce Leicester, který v nabitém středu pole hraje už jen o co nejlepší umístění.

Silný start Watfordu ztrestaly Lišky i s úroky. Maddison přepisoval osobní rekord

Watford v posledním představení na Vicarage Road v rámci 37. kola Premier League padl s Leicesterem 1:5. Domácí sice poslal na začátku prvního poločasu do vedení Joao Pedro, kvůli následným hrubkám v obraně o něj však záhy přišli. Fantastický výkon předvedl James Maddison, jenž byl hlavní postavou obratu hostů. Anglický záložník zaznamenal dvě asistence a svůj 10. ligový gól, což se mu podařilo poprvé v kariéře.

Svěřenci Brendana Rodgerse budou v utkání s Watfordem favority

V neděli odpoledne se na Vicarage Road utká, již jistě sestupující, Watford s Leicesterem. Osudy obou celků jsou již před utkáním zpečetěny. Watford se po roce opět vrátí do League Championship, zatímco Leicester se nachází v poklidném středu tabulky. První vzájemné ligové utkání v této sezóně skončilo výhrou Leicesteru 4:2, dvěma góly rozhodl o triumfu bývalý anglický reprezentant Jamie Vardy.

Leicester po přestávce zabral, Norwich nakonec porazil o tři branky

Když se naposledy Leicester radoval z vítězství, a to napříč domácí a evropskou scénou, psala se půlka dubna. Po sumárních čtyřech porážkách a třech remízách se konečně zaradoval ze skalpu některého ze soupeřů, teď se mu zdařilo skolit již sestupující Norwich. Ne že by hosté působili proti "Liškám" mdlým dojmem, akorát že ve druhé půli byl jejich rival hodně efektivní.

Leicester bude chtít ukončit sérii bez výher

Leicester City přivítá v dohrávce 21. kola Premier League Norwich City. Foxes se vůbec nedaří a tabulkou se propadli na čtrnácté místo, "Kanárci" už mají jisté, že si příští rok nejvyšší soutěž nezahrají.

Everton se vyškrábal ze sestupových pozic

Leicester City prohrál v utkání 36. kola Premier League s Evertonem 1:2. Hosty poslal v úvodu do vedení Vitalij Mykolenko, vzápětí však vyrovnal Patson Daka. Důležité tři body v boji o záchranu vystřelil karamelkám Mason Holgate.

Toffees jsou v ohrožení, teď jim v cestě stojí Leicester

Leicester City vyzve v utkání 36. kola Premier League Everton. Domácí jsou momentálně v tabulce jedenáctí a nic nenasvědčuje tomu, že by ještě letos měli o co hrát. To se ovšem nedá říct o hostech, kteří jsou osmnáctí a reálně jim hrozí pád do druhé ligy.