Southampton FC Anglie - Southampton FC - Zprávy

Leicester potřebuje se Southamptonem zabrat

Leicester City vyzve v duelu třetího kola Premier League Southampton. Oba soupeři mají hned v úvodu soutěže co napravovat, získali totiž jen jediný bod. To se obzvlášť u patnáctých Lišek dá považovat za neúspěch, Saints se však určitě také vidí jinde.

Southampton dotáhl dvoubrankové manko

Se Southamptonem to v klání s Leedsem dlouho vypadalo zle nedobře. Svěřenci Ralpha Hassenhüttla se trápili a po dvou brankách Rodriga z druhého poločasu se zdálo, že jsou na nejlepší cestě za další ligovou porážkou. V posledních dvaceti minutách se ale Svatí nečekaně zvedli a ze zápasu ještě zvládli vydolovat remízu, na svou první ligovou výhru v tomto ročníku si však budou muset minimálně další týden počkat.

Southampton hostí Leeds

Southampton do sezóny vstoupil vysokou porážkou 4:1 na půdě Tottenhamu Hotspur a pomalu se začalo spekulovat o tom, jestli se dny Ralpha Hassenhüttla na lavičce Svatých neblíží ke svému konci. Jistě, prohra na hřišti posíleného Tottenhamu není zrovna překvapením, jenže Southampton vyhrál z posledních 13 ligových duelů jen jeden jediný, a to už je poněkud silnější důvod k obavám. Pokud se německému trenérovi nepodaří s formou svých oveček něco udělat, nebude žádným překvapením, pokud se na to vedení tohoto jihoanglického pokusí nějak zareagovat. Naproti tomu Leeds do sezóny vstoupil výborně, když na vlastním stánku otočil duel s Wolverhamptonem a připsal si výhru 2:1.

Tottenham na úvod vysoko vyhrál nad Southamptonem

Tottenham Hotspur zvítězil v prvním kole Premier League na domácí půdě se Southamptonem 4:1. Na kanonádě se za domácí podíleli Sessegon, Dier a Kulusevski, vlastní branku si vstřelil Salisu. Za hosty se trefil Ward-Prowse.

Southampton prověří Tottenham

Tottenham Hotspur hostí v utkání prvního kola Premier League Southampton. Spurs si splnili cíl a v minulém ročníku skončili na čtvrtém místě, které jim zajistilo postup do Ligy mistrů. Saints měli na sestup náskok jen pěti bodů a určitě budu chtít letos skončit lépe než patnáctí.

Southampton posílí francouzský reprezentant do 21 let Mara z Bordeaux

Kádr Southamptonu posílí francouzský reprezentant do 21 let Sékou Mara z Bordeaux, se kterým letos sestoupil do druhé ligy. Podle britských médií anglický klub zaplatí za devatenáctiletého útočníka 13 milionů eur (318 milionů korun).

Leicester porazil Southampton, dvakrát se trefil střídající Pérez

Leicester v posledním utkání sezony nabídl svým fanouškům perfektní podívanou, diváci viděli pět branek. A čtyři z nich padly do sítě brankáře McCarthyho, jehož hned dvakrát pokořil střídající Ayoze Pérez. Southampton dnes na body jednoznačně neměl.

Leicester se rozloučí domácím duelem proti Southamptonu

Leicester letos lehce zklamal a v příští sezoně si nezahraje evropské poháry, sezonu i tak zakončí v první polovině tabulky. V posledním kole se může dostat na osmé místo před Wolverhampton.

Reds ztrátu nedopustili, o titul se bude bojovat do poslední chvíle

Liverpool zvládl dohrávku 37. kola Premier League a na půdě Southamptonu vyhrál 2:1. Domácí při tom vedli zásluhou Nathana Radmonda, skóre však poté otočili Takumi Minamino a Joël Matip. O titulu se tedy rozhodne v posledním kole.

Liverpool po výhře v FA Cupu zpět v boji o titul. Cestuje do Southamptonu

Poté, co Manchester City remizoval na West Hamu 2:2, míří jeho úhlavní rival Liverpool do Southamptonu k dohrávce 37. kola Premier League. V případě výhry budou Reds za Citizens pouze o bod a rozhodně poslední kolo. Saints jsou patnáctí a stále nemají stoprocentní jistotu záchrany.

Brentfordu stačila k výhře produktivní minuta, Saints si z Londýna odvezli třígólovou nadílku

Fotbalisté Brentfordu prolomili dvouzápasové čekání na gól a ve 36. kole Premier League porazili na vlastní půdě Southampton 3:0. Domácí těžili především ze skvělého startu, kdy v rozmezí 13. a 14. minuty vstřelili hned dvě branky. Velmi dobrý výkon předvedl opět Christian Eriksen, jenž měl na úvodních trefách velký podíl. Smutní fanoušci Southamptonu tak sledovali již šestý venkovní zápas svého týmu v řadě bez vítězství.

Brentford doma přivítá Southampton

Zápas, který mohou oba celky odehrát s chladnou hlavou, čeká na fotbalisty Brentfordu a Southamptonu. Oba týmy už pokořily magickou čtyřicetibodovou úroveň a boje o záchranu by se jich tak už v žádném případě týkat neměly. V sobotu odpoledne si to tak tito tabulkoví sousedé rozdají o to, kdo bude moct poskočit tabulkou o pár příček vzhůru. Silný závěr sezóny totiž může znamenat posun až na desátou příčku, což by pro oba celky byl bezesporu úspěch.

Souboj týmů ze středu tabulky skončil lépe pro hosty

Southampton padl na domácí půdě s Crystal Palace ve 35. kola Premier League 1:2. Skóre otevřel domácí Oriol Romeu, na stranu hostí jej ale poté otočili Eberechi Eze a Wilfried Zaha.

Svatí doma hostí orly

Southampton se v duelu 35. kola Premier League utká s Crystal Palace. Příští soupeři spolu sousedí v tabulce, třináctí domácí mají na čtrnácté hosty náskok dvou bodů. Matematicky ještě záchranu jistou nemají, reálně by však měli být bez obav.

Blesková trefa Welbecka na výhru nestačila. Ward-Prowse atakuje Beckhama

Southampton ve 34. kole Premier League stáhl dvoubrankovou ztrátu a s Brightonem remizoval 2:2. Oba góly hostů zařídil James Ward-Prowse, který se navíc dostal na druhé místo v historické tabulce úspěšných exekutorů přímých kopů. Pouhé čtyři mu schází na legendárního Davida Beckhama. Domácím k výhře nepomohl ani rekordně rychlý gól Dannyho Welbecka, kterým přepsal klubové dějiny. Potřeboval na něj jen minutu a 14 sekund.