Southampton FC Anglie - Southampton FC - Zprávy

West Ham si ze Southamptonu odvezl bod

Southampton v utkání jedenáctého kola remizoval s West Hamem United 1:1. Za Saints otevřel skóre Romain Perraud, vyrovnání zařídil Declan Rice.

Southampton přivítá West Ham

V rámci nedělního programu anglické Premier League zavítá na jih Anglie londýnský West Ham. Southampton se v letošní sezóně zatím trápí a pozice manažera Ralpha Hassenhüttla je tak nejistá. Naproti tomu West Ham se po slabším startu konečně dostal do provozní teploty a v posledních dvou ligových kláních zapsal dvě výhry.

Citizens opět řádili, odnesl to Southampton

Manchester City doma opět válel a v desátém kole Premier League porazil Southampton 4:0. Skóre otevřel João Cancelo, další góly pak přidali Phil Foden, Riyad Mahrez a nejlepší střelec soutěže Erling Haaland, který už má na kontě patnáct gólů.

Southampton zavítá na hřiště suverénních Citizens

Dosud neporažený Manchester City přivítá na svém hřišti Southampton, který prohrál již tři zápasy za sebou a klesl na 16. příčku.

Everton zvládl lépe druhou půli, venku tak skolil Southampton

Southamptonu se sice zdařilo po dvouzápasovém půstu skórovat, ujal se vedení, o to ale záhy přišel, během krátké chvíle inkasoval dvakrát a jednobrankové manko následně nedohnal. Tři trefy se vešly do rozmezí pěti minut, před ani po tomto období se jinak skóre směrem kupředu nehnulo. Everton mimochodem protáhl sérii neporazitelnosti v Premier League na číslo šest.

Udrží Everton neporazitelnost i v Southamptonu?

Everton přijede do Southamptonu, kde bude chtít potvrdit neporazitelnost z posledních pěti zápasů. Domácí zase nutně potřebují bodovat, jelikož v posledních dvou zápasech prohráli.

Aston Villa utrpěla letošní druhé ligové vítězství. Southampton srazil Ramsey

Týmy, které se v letošní sezoně zatím docela trápí, svedlo k vzájemnému souboji sedmé kolo anglické Premier League. Velmi průměrný zápas nabídl minimum šancí, zejména svěřenci Ralpha Hasenhüttla si musí sáhnout do svědomí; vyslali jedinou střelu na bránu a prohráli 0:1.

Aston Villa hostí v pátek večer Southampton

Po týdenní pauze se v pátek vrací anglická Premier League, na programu je duel Gerrardovy Aston Villy se Southamptonem. Domácí fanoušci nejsou spokojeni s výsledky ani s předvedenou hrou svého týmu, a tak je Steven Gerrard jedním z nejvíce ohrožených trenérů v lize.

Wolves slaví první výhru. Nabuzený Southampton potopila portugalská spolupráce

Vlci si v šestém kole Premier League připsali první ligovou výhru, když zdolali Southampton 1:0. O rozhodující branku se v závěru první půle postaral Daniel Podence, který neodmítl pobídku letní posily domácích Matheuse Nunese. Svatí se tak po skvělé výhře nad Chelsea museli smířit s porážkou.

Wolves se proti Southamptonu pokusí prolomit střelecké trápení

Wolverhampton nezažívá vůbec dobrý start do sezóny, kdy společně s Evertonem a Leicesterem patří mezi poslední tři týmy, které doposud nevyhrály jediné utkání v Premier League. Vlci se nacházejí na sestupovém 18. místě a o posun v tabulce zabojují v sobotu na domácí půdě proti Southamptonu.

Chelsea venku opět propadla, po ostudě s Leedsem prohrála i v Southamptonu

Southampton porazil v pátém kole Premier League Chelsea 2:1. Hosté sice po gólu Raheema Sterlinga vedli, Svatí však zásluhou kvalitního výkonu nepříznivý vývoj už do konce první půle otočili. Vítěznou branku vstřelil těsně před přestávkou Adam Armstrong. Londýňané prohráli už druhý venkovní duel v řadě a čelo tabulky se jim začalo nepříjemně vzdalovat.

Tuchel se vrací na lavičku Chelsea. Ta si jde pro tři body na jih Anglie

Chelsea se v úterním utkání střetne se Southamptonem. V utkání, které se odehraje ve večerních hodinách na jihu Anglie, se bude Chelsea snažit o tříbodový zisk a o snížení ztráty na čelo tabulky, rivalové z Arsenalu již totiž mají pětibodový náskok. Domácí naopak budou rádi za jakýkoli bodový příděl, do zápasu budou vstupovat jako jasní outsideři.

Rudí ďáblové nakonec těsně přehráli Southampton

Manchester United nakonec vybojoval ze Southamptonu všechny tři body, když vítězství Rudých ďáblů vystřelil v druhé půli přesnou ranou Bruno Fernandes. V sobotu po obědě se nehrál příliš pohledný fotbal, většina zápasu se odehrávala ve středu pole, kde byli fotbalisté Southamptonu možná až překvapivě svému sokovi minimálně vyrovnaným soupeře. Erik Ten Hag však nakonec může být maximálně spokojen, jelikož si připisuje druhou výhru v řadě.

United míří na Southampton

Southampton přivítá v utkání čtvrtého kola Premier League Manchester United. Hosté dokázali po dvou prohrách zabrat a posunuli se alespoň na čtrnáctou příčku. Domácí jsou po úvodu soutěže na jedenáctém místě.

Leicester nevyhrál ani napotřetí, Adamsovy nůžky přisoudily Southamptonu vítězství

Southampton ve třetím kole Premier League ucelil svou sbírku výsledků na všechny možné varianty, tedy na prohru, remízu a aktuálně i premiérové vítězství. Ačkoli se pro něj utkání na půdě Leicesteru nevyvíjelo dobře, protože jeho defenzívu pokořil James Maddison, dokázal se nakonec díky dvěma přesným zásahům střídajícího Cheho Adamse vzchopit a slavit triumf.