Alashkert získal první pohárový bod a s EKL se rozloučil

Alespoň malý úspěch si připsal arménský klubový fotbal ve skupině Konferenční ligy. Remízou 1:1 se rozloučil jejich zástupce Alashkert FC a šlo o premiérový bod ve skupině. Domácí celek mohl i vyhrát, ale Maccabi Tel-Aviv srovnalo v 90. minutě.  
09.12.2021 | Komentáře a souhrny | 3 komentáře
 

Alashkert FC se doma proti Tel-Avivu rozloučí s Konferenční ligou

Poslední vystoupení v letošním ročníku Konferenční ligy má před sebou arménský Alashkert FC. V hlavním městě Jerevanu přivítá Maccabi Tel-Aviv, který si naopak vybojoval postup do jarní fáze. Alashkert v pěti zápasech nezískal ani bod a alespoň tohle by rád změnil.  
08.12.2021 | Previews | 3 komentáře
 

Helsinky porazily Alashkert a skončí na třetím místě

Nejtěsnější výhru si v Konferenční lize připsal HJK Helsinky. Novopečený obhájce finského titulu přetlačil arménský Alashkert 1:0, když se o jedinou branku zápasu postaral Atomu Tanaka. Hosté zůstávají po pěti zápasech nadále bez jediného bodu.  
25.11.2021 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře
 

Helsinky se s Alashkertem utkají o třetí místo

Ve skupině A je již o postupujících jasno, zbývá jen vyřešit konečné pořadí. Třetí příčku drží po čtyřech zápasech HJK Helsinky a pokud uhrají s Alashkertem alespoň bod, už o ní nepřijdou.  
24.11.2021 | Previews | 4 komentáře
 

LASK splnil povinnost a po další výhře nad Alashkertem postoupil do jarních bojů EKL

Už i Konferenční liga zná první postupující a mezi nimi nechybí LASK Linz. Rakouský celek porazil i ve druhém zápase arménského outsidera Alashkert a dvě kola před koncem může skončit nejhůře na druhém místě. Utkání dvěma brankami orámoval japonský "samuraj" Keito Nakamura.  
04.11.2021 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
 

LASK Linz si už může proti Alashkertu zajistit postup

Konferenční liga může znát své první postupující a mezi nimi se v případě vítězství může ocitnout rakouský LASK Linz. Domácí tým přivítá arménského nováčka v evropských pohárech Alashkert FC a zkusí zapomenout na krizi z domácí soutěže.  
03.11.2021 | Previews | 2 komentáře
 

Alashkert se bodů zase nedočkal, Linz veze výhru 3:0

Arménský zástupce v Konferenční lize zůstává po třech zápasech bez bodu. LASK Linz udeřil jednou v prvním poločase a další dva zásahy si schoval po přestávce.  
21.10.2021 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
 

Alashkert touží proti LASKu po prvních bodech

Arménský zástupce v evropských pohárech Alashkert FC přivítá na vlastním stadionu LASK Linz a bude chtít konečně získat první body. Rakušané jsou na tom lépe, ještě neprohráli a v případě vítězství se mohou posunout do čela skupiny.  
20.10.2021 | Previews | 2 komentáře
 

Helsinky rozstřílely Alaškert a vezou si první výhru v EKL

Arménský Alaškert FC to zatím v Evropské Konferenční lize pořádně schytává. Před dvěma týdny dostal čtyři góly v Izraeli a tentokrát obdržel stejný počet branek v domácím zápase s HJK Helsinky. Utkání ovlivnilo brzké vyloučení Artaka Grigorjana, po kterém Alaškert nedokázal hostům účinně čelit. Rovnou polovinu branek Finů vsítil Riku Riski, o další trefy se postarali Filip Valenčić a Anthony Olusanya.  
02.10.2021 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
 

HJK Helsinky se pokusí dobýt pevnou jerevanskou tvrz

Na komplikace původních prognóz to zatím ve skupině A Konferenční ligy nevypadá. Alaškert prohrál s jedním favoritem z Tel-Avivu o tři góly, HJK doma s Linzem prohrálo o góly dva. Teď si oba celky touží spravit náladu a zadělat si na příležitost pro budoucí šok...  
29.09.2021 | Previews | 2 komentáře
24.09.2021 Arménský superpohár pro Alaškert
Arménský superpohár potřetí v dějinách patří Alaškertu. Jerevanský klub si letos dokráčel pro mistrovský titul a nyní jej výhrou 1:0 nad Araratem stvrdil.
21.09.2021 Alashkert je bez trenéra
Aleksander Grigorjan se rozhodl rezignovat na pozici trenéra Alashkertu. Ten se letos stal prvním arménským klubem, který se kvalifikoval do základní skupiny některého z evropských pohárů, nevyšel mu ovšem ligový start, v pěti zápasech nevyhrál a uhrál jen dva body. (sport-express.ru)
24.09.2019 Arménský Superpohár vyhrál Ararat
Výsledek finále Arménského Superpoháru: Ararat-Armenia - Alashkert 3:2 po prodloužení (27. Nahapetjan, 90+3. Danieljan, 111. Lima - 24. Marmentini, 65. Manasjan).
16.05.2018 Arménský pohár opanoval Gandzasar
Výsledek finále Arménského poháru: Gandzasar - Alashkert 2:1 po penaltách (116. Musonda - 106. Manasjan).
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
01.10.Pyunik - Alashkert FC5:1
Další zápas
11.10.Alashkert FC - FC Noahinfo
Tabulka
 TýmZB
1.FC Urartu919
2.FC Ararat-Armenia819
3.Alashkert FC918
4.Pyunik Jerevan815
5.Lernayin Artsakh913
Poslední zápas
14.07.Hamrun - Alashkert FC4:1
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci