21. ledna: Slovácko - NK Bravo (Slovin.).

Filip Vecheta se dosud ve Slovácku výrazněji neprosadil, přesto je o jeho služby zájem. Podle informací serveru "isport.cz" zaujal Spartu, která již měla uherskohradišťský celek kontaktovat.

Slovácko po půlroce může opustit Libor Kozák, jenž se v Uherském Hradišti výrazněji neprosadil. Bývalý český reprezentant by se však nemusel stěhovat daleko, podle serveru "isport.cz" na jeho příchodu pracuje Zlín, kde by měl nahradit Lamina Jawa, který odchází do Mladé Boleslavi.

isport.cz
18.11.202218:06

Slovácko postoupilo do čtvrtfinále MOL Cupu

Slovácko postoupilo do čtvrtfinále domácího poháru MOL Cupu. Obhájci trofeje v osmifinále v Uherském Hradišti zdolali Mladou Boleslav 1:0 brankou Jana Kalabišky.

Domácí byli od začátku aktivnější. V závěru prvního poločasu ještě Havlík trefil tyč, ale v 55. minutě už skóroval Kalabiška po rohovém kopu. Pětatřicetiletý krajní bek či záložník se trefil proti bývalému týmu.

Brankář moravského klubu Nguyen poté vyrazil střelu Karafiáta, který v 88. minutě dostal červenou kartu za tvrdý faul na Tomiče. Slovácko neprohrálo s Mladou Boleslaví ve čtvrtém soutěžním duelu po sobě.

Osmifinále českého fotbalového poháru MOL Cupu:

1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
Branka: 55. Kalabiška. Rozhodčí: Szikszay - Hrabovský, Mokrusch. ČK: 88. Karafiát (M. Boleslav).

Sestavy:
Slovácko: Nguyen - Tomič, Kadlec, Hofmann, Kalabiška - Daníček (69. Šašinka), Havlík - Petržela (69. Holzer, 87. Reinberk), Kohút (82. Břečka), Duskí - Mihálik (82. Vecheta). Trenér: Svědík.
M. Boleslav: Mikulec - Donát, Suchý, Karafiát - Látal (56. Skalák), Kubista, Mareček (70. Matějovský), Dancák (84. Žitný), Fulnek - Ladra (70. Ekpai), Pech (70. Škoda). Trenér: Hoftych.

ČTK
18.11.202208:10

Slavia a Slovácko sehrají osmifinále MOL Cupu

Dva účastníci letošní hlavní fáze Konferenční ligy vstoupí do osmifinále MOL Cupu. Slavie se dnes představí na hřišti druholigové Karviné. Obhájce trofeje Slovácko přivítá Mladou Boleslav. Slávisté zakončili ligový podzim sérií pěti výher a z druhé pozice ztrácejí dva body na vedoucí Plzeň. Slovácko nastoupí proti Mladé Boleslavi, se kterou třikrát po sobě neprohrálo. Tým z Uherského Hradiště přezimuje na osmém místě ligové tabulky, Středočeši jsou šestí.

ČTK
17.11.202214:17

Slovácko za odměnu vyrazí do Dubaje

Hráči Slovácka a jejich rodinní příslušníci vyrazí za odměnu na desetidenní zájezd do Dubaje. Majitel klubu Zdeněk Zemek tím plní slib, který dal po postupu do skupinové fáze Evropské konferenční ligy.

isport.cz
09.11.202223:12

Svědík po Spartě: Jsem strašně zklamaný

Slovácko možná až nečekaně vysoko padlo na půdě Sparty, která naopak plynule navázala na předchozí skalp Plzně. A hostující lodivod Martin Svědík byl pořádně nasupený na své svěřence. "Musím říct, že pro nás už poněkolikáté zápas s těžkým soupeřem, v němž máme nepochopitelně špatný vstup do utkání a někteří hráči jsou špatně mentálně nastavení," zlobil se. "Necháme Spartu jít do vedení. V prvním poločase dostaneme dva góly, kde to jde středem obrany a kde nejsme středními záložníky ani stopery schopni zamezit propadlým balonům. Z toho pramenily branky. Měli jsme sice nějaké šance, drželi jsme balon, ale na to se nehraje. Jestli nevyhráváte se Spartou osobní souboje, jste všude pozdě, není tam mentální nastavení a touha zápas zvládnout daleko líp a máte takový začátek, nemůžete pomýšlet na úspěch. Z výkonu mužstva jsem strašně zklamaný."

ČTK
03.11.202223:48

Svědík považuje konec za důstojný

Martin Svědík po posledním zápase Slovácka v základní skupině letošní Konferenční ligy: "Byla to z naší strany důstojná tečka za Konferenční ligou, je akorát škoda, že jsme ho nedotáhli do vítězného konce. V závěru jsme šance měli, byli jsme více na balónu a mohli jsme si odvézt tři body. Měli jsme v zápase velmi dobré pasáže, ale doplatili jsme na to, že jsme šance neproměnili. Jakmile na evropské scéně takové příležitosti nedáte, tak nemůžete pomýšlet na největší úspěch. Ale náš výkon byl i tak dost kvalitní. Na to, že jsme hráli evropské poháry ve skupinové fázi poprvé, odehráli jsme všechny zápasy velmi dobře, nikdy jsme nepropadli, soupeři na nás museli nasazovat nejsilnější sestavy. Získali jsme si respekt a to je hodně cenné," prohlásil kouč výběru z Uherského Hradiště.

ČTK
03.11.202222:53

Remízou se loučí i Slovácko

Výsledek dnešního zápasu základní skupiny Konferenční ligy: Partizan - Slovácko 1:1 (41. z pen. Natcho - 73. Mihálik).
Slovácko zakončilo skupinu na posledním místě a na jaře si Evropu nezahraje.

03.11.202221:48

Slovácko v poločase zaostává

Poločasový výsledek zápasu základní skupiny Konferenční ligy: Partizan - Slovácko 1:0 (41. z pen. Natcho).

03.11.202220:12

Sestavy: Partizan - Slovácko

Základní sestavy pro dnešní zápas Konferenční ligy:
Partizan:
Popović - Filipović, Marković, Vujačić, Urošević - Menig, Belić, Traoré, Diabaté - Gomes, Natcho.
Slovácko: Nguyen - Holzer, Hofmann, Šimko, Kalabiška - Ljovin, Daníček, Kohút - Brandner, Vecheta, Doski.

01.11.202211:29

Partizan - Slovácko odřídí Raczkowski

Paweł Raczkowski byl zvolený hlavním rozhodčím čtvrtečního zápasu Evropské konferenční ligy mezi Partizanem a Slováckem. Jako asistenti mu pomohou polští krajané Radosław Siejka a Adam Kupsik, v pozici čtvrtého sudího bude nachystaný Pawel Malec.

uefa.com
28.10.202216:54

Svědík: Rozhodly sporné momenty

Slovácko v dohrávce rozehraného utkání Evropské konferenční ligy podlehlo 1. FC Köln a definitivně ztratilo šanci na postup. "Musím začít jako vždy u svého týmu a výkonu. Ten byl na hranici našich možností, co se týká fyziologie. Z hlediska fotbalových záležitostí bych v první půli viděl zbytečné ztráty míčů a ve druhé pak řešení některých situací, což mohlo být lepší. Na druhou stranu jsme pozorně bránili, soupeře jsme k ničemu moc nepouštěli, až po první penaltě měl nějaké příležitosti. My jsme ty svoje možnosti nevyužili. Šancí bylo na obou stranách málo. Rozhodly sporné momenty a je strašné, že v takových soutěžích není VAR. Sudí by se na to podíval a je otázka, zda to chtěl písknout. Podle mě to bylo vědomě udělané, jsem o tom přesvědčen, z mého pohledu to zavánělo velkou tendenčností. To je jedna věc, druhá je náš výkon a já musím tým pochválit za to, jak se rval o výsledek. Do Bělehradu pojedeme bez šance na postup, ale hrát o body do koeficientu a peníze do klubové kasy. Je potřeba si vážit každého takového zápas," řekl po zápase domácí trenér Martin Svědík.

ČTK
28.10.202214:45

Slovácko těsně podlehlo 1. FC Köln

Výsledek utkání Konferenční ligy: Slovácko - 1. FC Köln 0:1 (82. Duda z penalty).

28.10.202213:39

Poločas: Slovácko - 1. FC Köln 0:0

Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Slovácko - 1. FC Köln 0:0.

27.10.202220:24

V Uherském Hradišti se hrálo jenom pár minut

Jenom několik minut se odehrálo z utkání Konferenční ligy Slovácko - 1. FC Köln. Kvůli mlze byl výkop dvakrát posunut a duel začal ve 20 hodin, mlha se ovšem rychle vrátila. Podle prvních zpráv se bude hrát zítra po obědě.

27.10.202219:59

V Uherském Hradišti se bude hrát

V Uherském Hradišti začíná utkání Konferenční ligy mezi Slováckem a 1. FC Köln. Duel měl původně začít v 18:45, kvůli mlze ale byl úvodní výkop dvakrát odložen.

27.10.202219:15

Na Slovácku se stále nehraje

Slovácko mělo od 18:45 hostit 1. FC Köln, původní výkop ale odložila mlha a ta stále přetrvává. Výkop byl původně odložen o třicet minut, v tuto chvíli je jasné, že se nezačne dříve než ve 20 hodin.