Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Hašek dal v lize gól bezmála po roce, od otce ale dort nečeká

Záložník Martin Hašek mladší zařídil Bohemians 1905 domácí vítězství 1:0 nad Slováckem a v první lize skóroval téměř přesně po roce. V pražském týmu vstřelil premiérový gól pod svým otcem a trenérem Martinem Haškem starším, od kterého však žádný dárek ani speciální oslavu nečeká.

Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko 1:0

Hodně důležité vítězství zaznamenala Bohemka. Klokani v domácím Ďolíčku udolali Slovácko jedinou brankou Martina Haška. Zápas nabídl spoustu šancí a několikrát zvonila na obou stranách branková konstrukce.

Preview: Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko

Bohemce jakoby začal docházet dech. Jak jinak si vysvětlit fakt, že už tři kola v řadě neskórovala? Tým Martina Haška potřebuje zabrat a kde jinde by se to mohlo povést, než v Ďolíčku proti Slovácku.

Bohemians získali brazilského útočníka Lucase

Bohemians Praha 1905 uzavřeli dlouholetý kontrakt s brazilským útočníkem Lucasem Diasem. Dvacetiletý hráč, jehož celé jméno zní Lucas Dias do Nascimento Serafim, uspěl ve vršovickém celku na testech. Dosud působil ve třetí brazilské lize za tým Confianca a v bulharské lize za Blagoevgrad.

Záložník Hubínek přestoupil z Bohemians 1905 do Boleslavi

Záložník Michal Hubínek přestoupil z Bohemians 1905 do Mladé Boleslavi. Se středočeským celkem, kterému po pěti kolech první ligy patří překvapivě poslední místo, podepsal dvaadvacetiletý hráč čtyřletou smlouvu. Klub o tom informoval na svém webu.

Hubínek trénuje v Mladé Boleslavi, jedná se o přestupu

Mladou Boleslav by měl posílit záložník Michal Hubínek. Mládežnický reprezentant začal s týmem trénovat a řeší se jeho přestup z Bohemians Praha 1905, kde ho kvůli žádosti o odchod v létě přeřadili do juniorky. Vršovický celek o tom informoval na svém webu.

Dukla Praha - Bohemians Praha 1905 2:0

Třetí pražské derby pro Bohemku tentokráte nedopadlo dobře. Dukla doma zvítězila 2:0 a potvrdila vzrůstající formu. Domácí poslal do vedení už v prvním poločase Róbert Kovaľ a pojistku vstřelil sedm minut před koncem Zinedin Mustedanagić.

Preview: Dukla Praha - Bohemians Praha 1905

Po špatném začátku se zdá, že Dukla našla svojí tvář a už tři soutěžní utkání nenašla přemožitele. Potvrdit vzrůstající formu hodlá i proti neporaženým Bohemians 1905. Jak malé pražské derby dopadne? V loňském roce se dvakrát radoval tým z Julisky.

Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha 0:0

Nakonec žádný gól vršovické derby nenabídlo, přestože šance byly. Slavia se tak příliš nenaladila na důležitou odvetu proti APOELu a navíc v lize ztratila další dva body. Svojí ligovou neporazitelnost natáhla i Bohemka.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha

Vršovické derby mezi Bohemians 1905 a Slavií Praha bude hlavním tahákem celého kola české HET ligy. Obhájce trofeje se v úvodu sezony stále hledá, byť pod trenérem Šilhavým pokračuje jeho ligová neporazitelnost. Vydrží i po bitvě v Ďolíčku?

Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 1905 0:0

Na vítězství dál čeká Zbrojovka Brno, která remizovala s Bohemians 1905 0:0. Navzdory bezgólovému výsledku šance byly, hosté neproměnili v začátku zápasu pokutový kop a rána brněnského Kratochvíla se rozbila o břevno!

Preview: Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 1905

O první body do ligové tabulky bude usilovat Zbrojovka Brno, na jejíž půdu zavítají pražští Bohemians 1905. Ti na rozdíl od domácích ještě neprohráli a po remíze na Spartě a skalpu Karviné hodlají uspět i v Brně.

Doufám, že nemám vystříleno, smál se Bartek z Bohemians

Záložník Bohemians 1905 David Bartek zlomil své dlouhé čekání na gól v první lize, které trvalo více než sezonu od loňského května. Devětadvacetiletý fotbalista otevřel skóre dnešního utkání druhého ligového kola proti Karviné a přispěl k domácí výhře "Klokanů" 2:1. Zkušený středopolař věří, že to nebyla jeho poslední trefa v ročníku.

Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná 2:1

Klokani navázali na úspěšné představení ze Sparty a doma porazili Karvinou 2:1. První poločas nabídl vyrovnanou partii, ale ve druhém dějství Bohemka převzala otěže a pět minut před koncem rozhodla o svém vítězství. Přízemní ranou se prosadil Milan Jirásek.

Preview: Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná

Fotbalisté Bohemians se pokusí navázat na úspěšné představení z Letné a k cennému bodu připsat nejlépe další tři. Z Ďolíčku chce body i Karviná, posilněná domácí výhrou nad Jihlavou. V loňské sezoně se z výhry radoval vždy domácí výběr, bude to platit i tentokrát?