Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Vnímali jsme důležitost utkání, říká kouč Bohemians 1905 Koubek

Bohemians Praha 1905 porazili v osmém kole první ligy doma Příbram 1:0. O třetí domácí výhře Klokanů za sebou rozhodl šest minut před koncem Tomáš Berger. Středočeši naopak posedmé v dosavadním průběhu nejvyšší soutěže vyšli střelecky naprázdno.

Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 1:0

Bohemians zvládli těžké domácí utkání s Příbramí a po nejtěsnější výhře poskočili už na osmou příčku. Jedinou trefu zápasu obstaral pět minut před koncem Tomáš Berger.

Preview: Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram

Bohemians 1905 přivítají v bouřlivé atmosféře milovaného Ďolíčku Příbram a rozhodně půjde o důležitý duel. Klokani jsou i přes některé dobré výsledky považování za jednoho z možných adeptů na sestup a proto by měly případné body proti Příbrami svojí váhu.

Smolař Dostál si vstřelil vlastní gól a další pak tečoval rukou

Obránce Bohemians 1905 Martin Dostál se stal smolařem dnešního utkání 7. kola první fotbalové ligy na Dukle. Nejprve vlastním gólem nechtěně ve 24. minutě srovnal na 1:1 a v druhé půli pro změnu tečoval hlavičku domácí Ondřeje Kušníra, který zvýšil na 3:1. "Klokani" nakonec na Julisce v malém pražském derby navzdory brzkému vedení prohráli 1:4.

Dukla Praha - Bohemians Praha 1905 4:1

Vyloučení Milana Havla bylo klíčový faktorem při výhře domácí Dukly nad Bohemians 1905. Pražské miniderby totiž gólově odstartovala Bohemka, ale domácí nejprve srovnali a pak po vyloučení Havla nasázeli Budinskému další tři góly. Dukla tak zvítězila vysoko 4:1.

Preview: Dukla Praha - Bohemians Praha 1905

V sobotu od 15 hodin odstartuje 7.kolo ePojištění ligy pražským derby mezi Duklou a Bohemians. Domácí se vypořádávají se změnou trenéra, po odchodu Jaroslava Šilhavého nakonec zůstane trenérem Jaroslav Hynek. Dukla bude chtít v domácím prostředí pochopitelně zvítězit, Bohemka zase navázat na poslední vystoupení proti Jablonci a Brnu.

Havel po gólu z půlky: Celý stadion křičel, ať to vrátím do brány

Obránce Bohemians 1905 Milan Havel se blýskl nevídaným premiérovým ligovým gólem. Dvaadvacetiletý fotbalista v domácím zápase s Brnem (3:0) totiž brankáře Dušana Melichárka přehodil téměř z poloviny hřiště.

Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno 3:0

Hráči Bohemians dokázali navázat na předchozí vítězný domácí duel a dnes doslova o poločasu vymazali Zbrojovku Brno. Opět u toho bylo klokanní mládí, tedy Hašek s Havlem, prosadil se i zkušenější Šmíd.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno

Fotbalisté Bohemians přivítají v Ďolíčku ambiciózní Zbrojovku Brno. Klokani naposledy doma vyhráli, když je spasilo dravé mládí Dominika Maška a otřelá zkušenost Tomáše Čížka. A právě na výhru s Jabloncem hodlají navázat.

Praha 10 se neshodla s magistrátem na memorandu o Ďolíčku

Nad Bohemians 1905 opět visí hrozba stěhování na jiný stadion. Praha 10 se neshodla s magistrátem na společném memorandu o odkupu stadionu Ďolíček, na kterém prvoligový klub hraje. Zastupitelstvo městské části dnes přijalo návrh memoranda, s kterým ale hlavní město nesouhlasí. Majitel stadionu následně naznačil, že na dohodu hodlá čekat jen do konce podzimu.

Holenda bude z Plzně hostovat v Bohemians, Kučera jde do Teplic

Plzeň během reprezentační přestávky opustili dva hráči. Útočník Jan Holenda odešel do konce podzimní části sezony na hostování do Bohemians Praha 1905 a záložník Tomáš Kučera bude rok hostovat v Teplicích.

Mašek prožil ideální premiéru v Bohemians s prvním ligovým gólem

Nová posila Bohemians 1905 Dominik Mašek prožila v dresu "Klokanů" ideální premiéru. Jednadvacetiletý ofenzivní záložník jen tři dny po svém přestupu do Ďolíčku hned nastoupil v základní sestavě a připsal si první gól v české lize, jímž nasměroval Pražany k výhře 2:0 nad Jabloncem.

Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec 2:0

Bohemians utnuli domácí nezdary a Jablonec možná trochu překvapivě porazili 2:0, když se po změně stran prosadili nejprve Mašek a deset minut před koncem Čížek. Jablonec své šance zejména v prvním poločase neproměnil a na ty inkasované už nedokázal zareagovat.

Preview: Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec

Bohemians si zatím v Ďolíčku vedou katastrofálně a doma už potřebují vyhrát jak sůl. Jenomže do hlavního města zavítá Jablonec, který zatím ztratil body jen se Spartou.