Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Jirásek první brankou v české lize obral o body Mladou Boleslav

Přes tři roky musel Milan Jirásek čekat na to, až se od debutu v české lize bude moci radovat z gólu. Povedlo se mu to v 29. utkání, když na hřišti Mladé Boleslavi vystřelil Bohemians Praha 1905 cennou remízu 1:1.

Preview: FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905

Jednoznačného favorita má v podobě domácího týmu utkání v Mladé Boleslavi, kam přijedou Bohemians 1905.

Schick vyléčil chřipku a dal prvně v lize v jednom duelu dva góly

Stačila mu necelá půlhodina a fotbalista Bohemians 1905 Patrik Schick poprvé v životě vstřelil v jednom ligovém utkání dvě branky, jimiž pomohl k dnešní výhře 3:1 nad Ostravou. Útočník reprezentační jednadvacítky přitom v minulém týdnu bojoval s virózou.

Bohemians Praha 1905 - Baník Ostrava 3:1

Fotbalisté Baníku Ostrava nezvládli důležité podzimní utkání na půdě Bohemians Praha 1905 a po prohře 1:3 se jim nesestupové pozice vzdálily na propastných osm bodů. Po čtrnácti odehraných kolech baníkovci uzavírají ligovou tabulku s mizernými čtyřmi body.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Baník Ostrava

Očekávaný záchranářský duel mezi dvěma ze tří nejhorších celků tabulky bude k vidění v rámci 14. kola v Praze. Domácí Bohemians hostí ostravský Baník.

Vršovické derby skončilo 2:2

Vršovické derby mezi Slavií a Bohemians skončilo smírem. Klokani sice v Edenu vedli dvoubrankovým rozdílem, soupeř navíc neproměnil penaltu, ale nadějný výsledek neudrželi. Slavii dvěma góly spasil Milan Škoda. V Edenu se hrálo utkání plné šancí i gólů, navíc se skvělou kulisou necelých 14000 diváků.

Preview: Slavia Praha - Bohemians Praha 1905

Jak si jsou oba týmy geograficky blízké, tak si jsou letos postavením v tabulce i výkony vzdálené. Zatímco Slavia bojuje po letech bídy o návrat na přední pozice, Bohemians jsou namočeni do boje o záchranu.

Byl to porod, přiznal Zlámal po první ligové výhře Bohemians

Fotbalisté Bohemians 1905 si proti Jihlavě (2:1) připsali první ligovou výhru v sezoně, ale domácí utkání 12. kola bylo pro Pražany nesmírně obtížné. Brankář "Klokanů" Zdeněk Zlámal ho dokonce přirovnal k porodu.

Bohemians Praha 1905 - Vysočina Jihlava 2:1

Bohemians 1905 konečně dokázali zvítězit a připisují si veledůležité tři body. Nerodily se však lehce. Klokani opět prohrávali po brance Nerada, ale poté z penalty srovnal Jindříšek a dílo dokonal Acosta. Jihlava musela dohrávat bez dvou vyloučených hráčů, Jánoše a Vaculíka.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Vysočina Jihlava

Velmi zajímavý duel celků namočených do sestupových vod bude k vidění v Ďolíčku. Domácí Bohemians, kteří stále čekají na své první tři body hostí Jihlavu, která si v posledních týdnech herně i výsledkově polepšila.

Sparta Praha - Bohemians Praha 1905 3:0

Fotbalisté Sparty porazili v 11. ligovém kole v malém pražském derby Bohemians 1905 3:0. Letenští tak využili zaváhání Plzně v Brně a před vzájemným duelem na západě Čech odskočili Viktorii na čele tabulky na tři body. Favoritovi dnes pomohlo vyloučení hostujícího Davida Bartek z 23. minuty, po němž se v přesilovce prosadili David Lafata, Kehinde Fatai a Francis Litsingi. "Klokani", kteří jako jediní čekají na první ligovou výhru v sezoně, zůstali předposlední.

Hybš utrpěl zlomeninu, hostům se ale zdálo vyloučení přísné

Matěj Hybš utrpěl po faulu Davida Barteka v dnešním duelu 11. kola první ligy s Bohemians 1905 zlomeninu v obličeji. Hostující záložník viděl za zákrok na domácího obránce ve 23. minutě zápasu druhou žlutou kartu a byl vyloučen, což se mu ale zdálo příliš tvrdé. První napomínání v deváté minutě považoval za přísné.

Preview: Sparta Praha - Bohemians Praha 1905

Celé 11. kolo Synot ligy uzavře v neděli večer malé pražské derby mezi Spartou a Bohemians. V pozici jasného favorita jsou domácí. Nejen díky postavení v tabulce, ale i bilanci vzájemných zápasů. Naposledy Klokani vyhráli nad Letenskými v roce 2001, od té doby je o body obrali pouze třikrát.

Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno 1:1

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 10. kole první ligy doma s Brnem 1:1 a znovu se nedočkali premiérového vítězství v sezoně. Pražané zůstávají na předposledním místě tabulky. Zbrojovku poslal v Ďolíčku do vedení čtvrt hodiny před koncem Milan Lutonský, za tři minuty vyrovnal Michal Hubínek.

Hubínka první gól netěšil, protože Bohemians zajistil jen bod

Záložník Bohemians 1905 Michal Hubínek si proti Brnu připsal premiérový ligový gól kariéře, ale velkou radost z něj neměl. Fotbalisté pražského týmu totiž doma se Zbrojovkou pouze remizovali 1:1 a po deseti kolech nejvyšší soutěže zůstávají bez vítězství na předposledním místě.