Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Hráče Bohemians remízy štvou, raději by jednu výhru a prohru

Ačkoliv fotbalisté Bohemians 1905 v součtu s minulou sezonou prohráli jediné z posledních dvanácti ligových utkání, v tabulce se krčí na 13. místě jeden bod nad pásmem sestupu. V novém ročníku totiž stále čekají na vítězství, když čtyřikrát za sebou uhráli remízu, naposledy 1:1 s Příbramí.

Preview: Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram

Bohemians v Ďolíčku s Příbramí v první lize ještě nepadli. Vzhledem k rozdaným kartám a předváděným výkonům v úvodních kolech by však případné ukončení této série nějaké velké překvapení neznamenalo.

Brankář Bohemians Zlámal prý už odmala snil, že dá gól

Brankář Bohemians 1905 Zdeněk Zlámal jako první gólman v české lize vstřelil gól ze hry, který byl o to cennější, že ve druhé minutě nastavení "Klokanům" zařídil remízu 2:2 na hřišti pražského rivala Dukly. Devětadvacetiletý fotbalista prý už od dětství snil o tom, že se prosadí do sítě soupeře...

Neuvěřitelné: Brankář Zlámal vystřelil Klokanům bod.

Neuvěřitelný zvrat předvedli v televizním utkání fotbalisté Bohemians 1905, kteří na Julisce prohrávali s Duklou po dvou brankách Tomáše Bergera 0:2. Celý zápas nemasnou neslanou Bohemku nakopla nařízená penalta a v nastavení branka brankáře Zdeňka Zlámala znamenala vyrovnání na 2:2!

Preview: Dukla Praha - Bohemians Praha 1905

Na malé pražské derby si mohou diváci zajít v sobotu večer na Julisku. Domácí Dukla hostí jeden z týmů z druhého břehu Vltavy, Bohemians z Vršovic.

Valášek končí ve funkci ředitele Bohemians Praha 1905

Ladislav Valášek z rodinných důvodů po téměř pěti letech končí ve funkci ředitele Bohemians Praha 1905. Vršovický klub o tom informoval na svých internetových stránkách.

Start nic moc, ale půjdeme nahoru, věří brankář Bohemians Zlámal

Brankář Bohemians 1905 Zdeněk Zlámal je zklamaný ze vstupu "Klokanů" do nové ligové sezony a dva body ze tří kol jsou pro něj málo. Podle devětadvacetiletého gólmana však forma pražského týmu, který dnes doma jen remizoval 1:1 s nováčkem z Olomouce, půjde pomalu nahoru.

Bohemians Praha 1905 - Sigma Olomouc 1:1

Pouze remízou 1:1 skončilo utkání mezi Bohemians 1905 a Sigmou Olomouc. Hanáci se sice dostali do vedení, ale jen na několik minut, neboť ještě v prvním poločase srovnal Šmíd.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Sigma Olomouc

Na první vítězství v novém ročníku stále čekají týmy Bohemians i Sigmy Olomouc, které se proti sobě postaví v sobotu v Ďolíčku. Jediný bod ze dvou utkání není dobrým startem a v případě další ztráty by mohla nervozita v jednom či druhém klubu ještě více stoupnout.

FK Jablonec - Bohemians Praha 1905 2:2

70.leté výročí jabloneckého klubu "pokazil" ve druhém kole Synot ligy Tomáš Čížek. Bývalý hráč Baumitu byl ústřední postavou remízového utkání Bohemians 1905 na půdě svého někdejšího zaměstnavatele Jablonce. Klokani si ze Střelnice odvezli velmi cenný bod za konečnou remízu 2:2.

Čížek si v Jablonci užil rozlučku a pak pomohl Bohemians gólem

Tomáš Čížek prožil vydařený návrat do Jablonce, odkud před sezonou zamířil do Bohemians 1905. S "klokany" se hned v 2. ligovém kole představil na severu Čech a vedle rozloučení s domácími fanoušky se na Střelnici blýskl jedním gólem, jímž pomohl k nečekané remíze 2:2. Trefu ale neslavil.

Preview: FK Jablonec - Bohemians Praha 1905

V neděli jsou na programu dva zápasy druhého kola Synot ligy. V jednom z nich přivítá Jablonec tým Bohemians. Tento zápas se bude nést ve slavnostním duchu, neboť na Střelnici proběhnou oslavy 70 let od založení klubu.

Fastav vyloupil Ďolíček a návrat do SL oslavil výhrou

Fotbalisté Fastavu Zlín si lepší návrat mezi českou elitu představovat ani nemohli. Na půdě houževnatých Bohemians 1905 dokázali zvítězit 1:0, díky jediné brance Lukáše Pazdery. Favoritem byla domácí Bohemka, ale Fastav předvedl nebojácný výkon a nakonec zaslouženě vyhrál.

Preview: Bohemians Praha 1905 - Fastav Zlín

Pro Klokany bude cílem sezóny obhájit skvělé osmé místo. Spíše než do boje o horní polovinu tabulky však posílají předsezónní prognózy Bohemku do boje o záchranu. Jako jasného sestupujícího pak bookmakeři vidí nováčka ze Zlína, který se mezi elitu vrací po šesti letech a může vlastně jen překvapit.

Čížek se do Bohemians těší, ale z Jablonce se mu odcházelo těžko

Tomáš Čížek přiznal, že se mu v létě z Jablonce po vypršení smlouvy odcházelo hodně těžko. Šestatřicetiletý záložník je však na druhou stranu vděčný pražským Bohemians 1905, od kterých dostal šanci na prodloužení bohaté kariéry.